PDA

View Full Version : Как се процедира в следната ситуация?



sevdaka1
10-14-2011, 22:34
Каква е процедурата след като момичето по време на анален секс е избомбило фекални обеми:

1. Спирате секса и почвате да перете и чистите?
2. Местите се в другата стая?
3. Продължавате с още по-голяма възбуда секса?
4. Мажете се и двамата с фекалните обеми на мацката.

И още нещо ми е интересно - дали мъжът трябва да помогне на жената да сe почисти?

FuckedUp
10-15-2011, 04:39
Пребиваш я от бой, кучката долна.

zoreto
10-15-2011, 06:02
отнасяш се с разбиране към мацката и евентуално да и помогнеш да почисти ,щото не е само тя 'виновна'

bebeemalko
10-15-2011, 07:09
Ето още едни, които правят секс без никакво образование по темата.... Тя не знае ли че трябва да си направи клизма бе или ви е по-хубаво да се мажете с лайна и да ви мерише......

granger
10-15-2011, 07:15
Темата буквално намирисва на фейк!

dream1707
10-15-2011, 07:22
1. - Иу
2. - Ако се случи нещо подобно не само мацката е виновна ;) ... редно е да се подходи с разбиране

ForzaFelipe
10-15-2011, 08:36
1. - Иу
2. - Ако се случи нещо подобно не само мацката е виновна ;) ... редно е да се подходи с разбиране

Съгласен съм

Случват се и такива неща,кви мъже ще сме ако избягаме от там с викове :lol:

MojoJojo88
10-15-2011, 08:37
Ето още едни, които правят секс без никакво образование по темата.... Тя не знае ли че трябва да си направи клизма бе или ви е по-хубаво да се мажете с лайна и да ви мерише......
Защо реши, че клизмата е задължителна? И защо реши, че ако не си е направила клизма, задължително ще се омажат с лайна и ще им мирише?

Azgalor
10-15-2011, 09:09
Аз ще се пукна от смях, пък за вас нз :grin:

gabsit000
10-15-2011, 09:40
Пребиваш я от бой, кучката долна.



смееееееееех :razz: :razz:

10-15-2011, 09:49
Ето още едни, които правят секс без никакво образование по темата.... Тя не знае ли че трябва да си направи клизма бе или ви е по-хубаво да се мажете с лайна и да ви мерише......
Защо реши, че клизмата е задължителна? И защо реши, че ако не си е направила клизма, задължително ще се омажат с лайна и ще им мирише?
+1. Много ме кефят "компетентните" по темата с тяхната клизма :lol:
А и защо реши, че клизмата означава, че 100% нищо няма да стане?

dirtyyy
10-15-2011, 09:51
джизъс, ако ми се случи това ще умра от срам.
и няма да излизам от на с 10 години/ ще имигрирам на някой остров.

и все пак, не мисля че някой от вас ще подходи с разбиране, квото и да става 8-)

10-15-2011, 09:52
джизъс, ако ми се случи това ще умра от срам.
и няма да излизам от на с 10 години/ ще имигрирам на някой остров.

и все пак, не мисля че някой от вас ще подходи с разбиране, квото и да става 8-)
дап :lol:

sunman
10-15-2011, 10:07
Здраве да е!

bloodyF
10-15-2011, 10:13
джизъс, ако ми се случи това ще умра от срам.
и няма да излизам от на с 10 години/ ще имигрирам на някой остров.

и все пак, не мисля че някой от вас ще подходи с разбиране, квото и да става 8-)




мда..
това май е основната причина защо съм против аналния секс..

sevdaka1
10-15-2011, 10:59
Аз винаги съм се чудил едно нещо, а то е слодното:

Защо мацките вадят такова голямо самочуствие? Гласят си външния вид, парфюмирват, гримират, вирнат главата до небесата и все едно не серат. Много ми е интересно какви лайна изкарват, дали са като мъжките или сапо различни. Чувал съм, че са по-миризливи така, че ако има някоя мацка може да заповяда да тествам на место и после ще напиша във форума отговора на въпорса, защото съм сигурен, че има и други хора във форума, които се интересуват от тази тема.

BqlaLiniq
10-15-2011, 11:12
Аз винаги съм се чудил едно нещо, а то е слодното:

Защо мацките вадят такова голямо самочуствие? Гласят си външния вид, парфюмирват, гримират, вирнат главата до небесата и все едно не серат. Много ми е интересно какви лайна изкарват, дали са като мъжките или сапо различни. Чувал съм, че са по-миризливи така, че ако има някоя мацка може да заповяда да тествам на место и после ще напиша във форума отговора на въпорса, защото съм сигурен, че има и други хора във форума, които се интересуват от тази тема.
А аз се чудя дали другите мъже са по-нормални от теб... :shock: :lol: