PDA

View Full Version : Историйка



gabsit000
10-15-2011, 10:34
Нека вече да споделя и моята история,тъй като почва да се развива и да става нещо...Та аз съм от Видин,но уча задочно в София и докато бях в София си пишех с едно момче от родния ми град,с него сме се виждали по града,но само си се знаем,нищо конкретно..(накратко за него .. 4 години е живял с бившата си приятелка,3 от които са били по морето,супер обещаващо всичко,но в крайна сметка тя го реже най-неочаквано и той супер много преживяваше тая връзка,едвам се отърсил,но за сега уж казва,че го е приел и го е преодолял) .. та почна да проявява интерес към мен,докато бях в София нон стоп подържахме контакт,голям мерак да се видиме,да излезнеме,аз почнах много и да се изнервям,защото мразя да подържам някакви отношения с някого само по скайп или фейбукк за мен това е най-голямата боза,но тук беше неизбежно..та както и да е ..прибрах се видяхме се ..излезнахме веднъж..след това втората среща беше на купон у тях...след това третата бяхме с негови приятели на кафе..аз тотално вече се отказах да стане нещо между нас,тъй като той по никакъв начин не показваше някакво по-специално отношение .. и вчера бях отново на купон у тях.. пийнахме ...весело си беше..и доста неща си поговорихме .. и проведохме следния диалог,който точно неговите думи не знам как да възприема : Той:"Ти май забелязваш,че се дърпах и доста протаквам нещата"
Аз:..да забелязах,мислех си че нищо конкретно няма да стане между нас..така ли е?
Той:"Аз не искам да бързаме,за да не ти давам напразни надежди,но мисля,че с действията си сега,показвам какво искам от теб?
Аз:Какво... говори направо?
Той: Ми искам да сме заедно,кефиш ме ,харесваш ми ..
...и натам продължението не е важно .. та тези думи с по-дебелия шрифт някак си не знам на мен ли,но ми се струва доста противоречиви и не мога да разбера дали наистина е сериозен или просто всичко е една свалка и до тук.. пишете ако имате мнение :)

elysunny
10-15-2011, 10:37
противоречи си доста. може би иска само секс

SheDevil
10-15-2011, 11:02
да бе да,....едно момче знае как да вкара в легло си момиче, но според мен не иска само секс...т.е. в момента супер много го е страх от сериозна връзка (може би на базата на предходната си такава) и за това я кара по-спокойно ....
наслаждвайте се на запозанството си..... и малко по малко ще се изградят нещата

ewiow
10-15-2011, 11:13
Може би го е страх да не бъде наранен още веднъж и затова иска да не бързате... Времето ще покаже нещата в каква посока ще се развият и според мен не го притискай :)

Mi6inka
10-15-2011, 11:19
Ако наистина го харесваш се постарай да се чувства добре с теб, но не задушен и някак си притиснат. Може би, наистина го е страх от тази сериозност, както казаха преди мен, за това някак си му покажи, че имаш търпението да го изчакаш и някак си всичко да си дойде на мястото. Едно нещо ако трябва да става - ще стане. Така че просто се пусни по течението и изчакай да видиш какво ще стане :)

ledenakrasota
10-15-2011, 12:15
Може да изпитва страх, да не се повтори предишната му връзка и да е по-нащрек.

Обаче, тази тактика с хладното държание е характерна за нас жените или за някой пиклю. Едно момче ще те сваля и ще се отдръпне, за да лапнеш въдицата- ок. Той не го прави така, а по женския маниер. :D
Ако отрежеш някого, може да се държи така, все едно не съществуваш. Тогава ок. Твоят се държи по същия начин, но той е провокатора. Губят ми се нещата.


Ненавиждам такова държание от зрели хора. :x Само някой пубер или сваляч би се държал така. Някой, който те харесва и държи на теб, няма да се държи като дете и да те разиграва. Нека има интриги, свалки и флирт, но подобно поведение не говори добре за дадения човек. :)

Нещата могат да стават бавно и постепенно без пуберско държание. :)

Sh@d0w
10-15-2011, 14:58
Той:"Ти май забелязваш,че се дърпах и доста протаквам нещата"
Аз:..да забелязах,мислех си че нищо конкретно няма да стане между нас..така ли е?
Той:"Аз не искам да бързаме,за да не ти давам напразни надежди,но мисля,че с действията си сега,показвам какво искам от теб?
Аз:Какво... говори направо?
Той: Ми искам да сме заедно,кефиш ме ,харесваш ми ..

Хайде,понеже си редовна във форума,ще ти преведа от мъжки какво означава:

Не иска сериозна връзка,по-скоро секс.

gabsit000
10-15-2011, 16:04
Той:"Ти май забелязваш,че се дърпах и доста протаквам нещата"
Аз:..да забелязах,мислех си че нищо конкретно няма да стане между нас..така ли е?
Той:"Аз не искам да бързаме,за да не ти давам напразни надежди,но мисля,че с действията си сега,показвам какво искам от теб?
Аз:Какво... говори направо?
Той: Ми искам да сме заедно,кефиш ме ,харесваш ми ..

Хайде,понеже си редовна във форума,ще ти преведа от мъжки какво означава:

Не иска сериозна връзка,по-скоро секс.


е ако беше така до сега да ме е "минал" както се казва ...няма за какво да ме върти...и сега бях с него на кафе.. днес ми държа ръката..прегръща ме.. като ме докара до нас..слезна целуна ме ..каза че утре ще ми се обади.. ако е само секс за какъв е този филм???

robles
10-15-2011, 16:39
Тоя филм е за да му пуснеш по-бързо.

Ако искаш му пусни... няма да разбереш дали те използва без да си спала с него.

gabsit000
10-15-2011, 16:43
ама кой говори за секс..въобще не сме повдигали темата...не е правил някакви намеци.. попадала съм на тип-а момчета които си търсят само това.... не е същото.. защо по дяволите го извъртяхте,че иска това .. :-o :D

Sh@d0w
10-15-2011, 16:43
е ако беше така до сега да ме е "минал" както се казва ...няма за какво да ме върти...и сега бях с него на кафе.. днес ми държа ръката..прегръща ме.. като ме докара до нас..слезна целуна ме ..каза че утре ще ми се обади.. ако е само секс за какъв е този филм???

Ако беше казал:

-Не искам да прибързваме,за да не си вадиш погрешни заключения.

щеше да значи:

-Не искам да избързваме с нещата,за да не си помислиш че искам само секс от теб.Искам нещо стабилно.

Но точно както го е казал наистина звучи,че иска само секс,уж да не си си вадила напразни надежди.Напразни надежди?Надежди за сериозна връзка?Мен така ми звучи.Аз лично ако искам сериозна връзка с момиче,което харесвам,никога не бих овъртал по този начин.Бих и го казал недвусмислено ;)

BlindedAngel
10-15-2011, 16:44
Че просто за момента ти се радва и че наистина го кефиш, НО е възможно да е нещо моментно за него и не иска да се обвързва по сериозно, да те наранява и т.н...

П.П. Иначе и аз съм за секса 8-)

gabsit000
10-15-2011, 16:50
знам ли..ще видим как ще се развият нещата ..просто и аз много няма да се впускам и емоционално (което ще е доста трудно-това си е до ши*ания ми характер)... за секс да не говорим ..

umri
10-15-2011, 19:22
Малоумен е този. Не знае какво и как да прави, притеснителен е, страх го е да те докосне. Общо взето не знае къде се намира. "Искам да бъда с теб", на думи, но дори не се е опитал да те целуне, да ти направи масажче на врата, да си играе с косата ти, да те гледа с желание в очите, да показва, че те иска... смешни ми са такива. Ако ти харесва такъв, притеснителен, несигурен, който не знае какво и как да прави и очевидно те харесва, но не предприема никакви действия... давай. Ако не, си намери някой мъж.

За секса... едва ли. Най-вероятно иска връзка. Целта му е да си намери сигурен секс и да не се налага да търси, а да може да си се отпусне и да е на сигурно. Не е ловджийски тип, щом е имал 4-годишна връзка. Най-вероятно тая връзка е щяла да се разпадне доста преди да станат 4 години, но не е пускал, само защото е такъв тип човек, че се вглъбява в едно момиче, защото е несигурен да излезе сам на бойното поле и да зарибява.

Shines
10-15-2011, 19:43
Съгласен съм с всички.Но моето мнение е, че просто още не е съвзет от миналата му връзка, все пак е била доста сериозна и го е преживял доста тежко.Не мисля обаче, че е само за това да те вкара в леглото, имам чувство, че изпитва и някакви чувства, но го е страх да ги изкара по-навън, защото явно не иска да премине пак през това, през което е минавал.Като че ли иска този път да е по-внимателен, да не навлиза в толкова дълбоки води от самото начало.

SmilezZz
10-16-2011, 13:24
противоречи си доста. може би иска само секс Като прочетох удебеленото първата ми мисъл беше такава. Но ние не го знаем какъв е. А възможно е предишната му връзка да е оставила дълбока рана и го е страх да не се случи отново същото. Т.е. да не е успял да я преодолее и да продължи напред с друга. Бъди до него , с времето ще разбереш дали е сериозен или не , дали иска нещо да стане между вас или не.

Vilencety
10-16-2011, 13:43
противоречи си доста. може би иска само секс

на същото мнение съм :?

Darinella
10-16-2011, 13:46
Според мен той сам не знае какво иска...

JimBeamFan
10-16-2011, 14:15
Не те заслужава тоя ! ! !

gabsit000
10-17-2011, 07:13
Малоумен е този. Не знае какво и как да прави, притеснителен е, страх го е да те докосне. Общо взето не знае къде се намира. "Искам да бъда с теб", на думи, но дори не се е опитал да те целуне, да ти направи масажче на врата, да си играе с косата ти, да те гледа с желание в очите, да показва, че те иска... смешни ми са такива. Ако ти харесва такъв, притеснителен, несигурен, който не знае какво и как да прави и очевидно те харесва, но не предприема никакви действия... давай. Ако не, си намери някой мъж.

За секса... едва ли. Най-вероятно иска връзка. Целта му е да си намери сигурен секс и да не се налага да търси, а да може да си се отпусне и да е на сигурно. Не е ловджийски тип, щом е имал 4-годишна връзка. Най-вероятно тая връзка е щяла да се разпадне доста преди да станат 4 години, но не е пускал, само защото е такъв тип човек, че се вглъбява в едно момиче, защото е несигурен да излезе сам на бойното поле и да зарибява.


нене...след като ми ги каза тези неща,ме гушна,целуна .. не е да седи вдървено и да няма израз тялото му .:D ..аз ако беше така да го разбера .. но наистина ми изглежда ..точно предпазлив ..по-скоро .. но по този начин и аз не мога да се отпусна и все си мисля,че всеки един момент е готов да ми каже,че все още не е готов и не иска да се обвързва..

а за връзката.. просто така е станало дошъл е края..трудно го е понесъл..важното е че го е преодолял..след тази връзка,каза че е ходил с една мацка,но я е бил предупредил,че това няма да е връзката която очаква,защото той все още не може да се отърси и така..и аз му казах тогава.."Сигурно и сега си така" (без да намеквам нещо за между нас) и той отговори,че много се е минало вече и приел го е ..просто трябва наистина да мине време за да го преодолее,просто иска да има някой до него.. открит човек е определено,в смисъл каквото иска го казва още в началото на това което ще стане,за да ме ясни и открити към себе си ..

fenkaaa
10-17-2011, 13:12
Може би го е страх да не бъде наранен още веднъж и затова иска да не бързате... Времето ще покаже нещата в каква посока ще се развият и според мен не го притискай :)

venom03
10-17-2011, 19:06
Според мен го е малко страх да започне отново сериозна връзка,но ти го кефиш и той самия не знае какво да прави.Ти казваш,че момъкът е спокоен и си казва нещата без да овърта ,но може би си го хванала в момент,в който не е бил подготвен.Единственият начин да разбереш какви са му намеренията е да изчакаш известно време,но ако не си от търпеливите още от сега му кажи!Колкото повече се задълбочават взаимоотношенията помежду ви,толкова по-лошо МОЖЕ да стане.

gabsit000
10-18-2011, 06:30
Според мен го е малко страх да започне отново сериозна връзка,но ти го кефиш и той самия не знае какво да прави.Ти казваш,че момъкът е спокоен и си казва нещата без да овърта ,но може би си го хванала в момент,в който не е бил подготвен.Единственият начин да разбереш какви са му намеренията е да изчакаш известно време,но ако не си от търпеливите още от сега му кажи!Колкото повече се задълбочават взаимоотношенията помежду ви,толкова по-лошо МОЖЕ да стане.


точно от това се опасявам и все още не мога да се отпусна,още преди време като си пишехме обясни,че има нужда от човек до него точно в този момент,аз така съм чувала а и един приятел с такава голяма връзка и последвала раздяла след това ми каза,че точно така ще преодолее всичко ако има някой до него,но не му се занимавало,момчето с което се занимавам също след голямата връзка е имал занимавка с момиче,но й е казал открито,че няма да получи от него това което търси,аз намекнах дали сега пак се чувства така ,той каза че нещата са отминали ..не са напълно забравени,надали някога ще са,но не е като преди месеци какво е било ..

sapphire5
10-18-2011, 06:36
Sh@d0w голям си преводач значи :lol: 8-)
Ако не можеш да устоиш на изкушението, просто му се отдай.. ;)

gabsit000
10-18-2011, 06:41
Sh@d0w голям си преводач значи :lol: 8-)
Ако не можеш да устоиш на изкушението, просто му се отдай.. ;)


да ама той не ми е изкушение,просто не знам дали си заслужава да продължа в задълбочаването на връзката,все пак нещата са в самото начало...

sapphire5
10-18-2011, 06:45
Sh@d0w голям си преводач значи :lol: 8-)
Ако не можеш да устоиш на изкушението, просто му се отдай.. ;)


да ама той не ми е изкушение,просто не знам дали си заслужава да продължа в задълбочаването на връзката,все пак нещата са в самото начало...
Ти го познаваш най-добре от всички тук....прецени дали има смисал да започвате да се задълбочавате или още докато е време.....

badsector
10-18-2011, 10:27
ама кой говори за секс..въобще не сме повдигали темата...не е правил някакви намеци.. попадала съм на тип-а момчета които си търсят само това.... не е същото.. защо по дяволите го извъртяхте,че иска това .. :-o :D
Това е основната нужда на мъжете и винаги стои на първо място при комуникацията с жени. Така че бъди 100% сигурна, че иска секс, в противен случай би бил болен. А типа "момчета, които търсят секс" е широко понятие - някои знаят как да си го поискат, че мацката сама да им предложи, без да се усети, че това е целта им. Вече дали в твоя случай ще има и нещо друго, освен чукане... само времето ще покаже.

gabsit000
10-18-2011, 11:08
мисля че не е .. надали му е до сега да крои планове и да прави всичко това,само за да спи с мен .. просто явно нещата опират до това,че все още се страхува да се впусне,което напълно разбирам .. просто аз съм свикнала бързо и изведнъж да ми се случват нещата и един вид съм някак нетърпелива,но с времето ще свикна ..за сега върви много добре и съм доволна на този етап,ако има нещо той ще си го каже ..