PDA

View Full Version : отчаян съм ;(



maks90
10-15-2011, 11:22
Нов съм във форума и доста мислих преди да пусна темата. С приятелката ми сме заедно от почти седем месеца. в последно време усещам че има промяна в нея в чувствата и. казва, че ме обича но някак не и вярвам вече. понякога като и се обадя да се видим казва че не може, или има да учи или е с приятелки. спря и да звуни ако звъне е за много малко повече аз е турся. почвам да си мисля че има друг....
забравих да кажа тя е с 2 години по голяма. :oops: възможно ли е да и е писнало от мен да иска някой по- голям?! мисля че 2 години не са много но как мислят момичетата? какво да направя за да си е както в началото. ОБИЧАМ Я МНОГО! помагайте.... има ли значение годините или просто сме се изчерпали или има друг? :-k

sapphire5
10-15-2011, 11:27
на колко сте години?

maks90
10-15-2011, 11:29
аз съм на 20 тя е по-голямата. :oops:

ledenakrasota
10-15-2011, 11:54
Приятелките не стоят преди човека до мен! :x Егати хората. Трябва да намира време за тях, а не за теб. Ти трябва да си този до нея, а не те. Ученето си е учене.

Тя те реже. Или си й досаден, или не знам какво. Може да иска да те скъса.

На какво се дължи това отдръпване? Кога си случи? От колко време не сте се виждали и от колко време не сте го правили?

Първите признаци на проблеми в една връзка винаги се отразяват на секса. Там са разковничетата. :)

maks90
10-15-2011, 13:55
ledenakrasota не сме го правили от близо 2 седмици, а иначе последно вчера се видяхме за малко. Днес се бяхме разбрали да излезем но ми прати смс че няма да може да го отложиме :o питам се кога може тогава? почвам да се чувствам като досадник който е преследва. като ми прати смс е помолих да седне на скайпа да поговориме и когато стана дума за това тя ми каза че си въобразявам. Да си избия тия мисли от главата и да не предизвиквам съдбата. :o след това излезе от линия. :(
явно има някаква причина държанието и но не смее или не иска да ми каже.. а иначе някъде от месец е такава. ако искаше да ме остави до сега да го е направила нали така? офф незнам какво да си мисля а и тя не иска да говори :o :( не искам да е загубя :(

BlindedAngel
10-15-2011, 14:00
Не искаш ама натам отиват нещата... Повече от явно е че момичето вече няма кой знае какъв интерес към тебе. Опитай се да разбереш причината и ако не е друго момче, пробвай да си я "спечелиш" отново 8)

GrandMasterSexy93
10-15-2011, 14:10
ако не е друго момче спечели я пак.. ако е друго момче набий ги и двамата..

ledenakrasota
10-15-2011, 14:11
Просто я изненадай. Не може да ти отказва. :shock: Или според мен най-лесното е да я скъсаш. Не си струва занимавката и нервите. Така да се държат с теб е нещо ужасно, все едно си натрапник. :-o

Chacho
10-15-2011, 14:11
Според мен почваш да й омръзваш.

NoMore
10-15-2011, 14:29
Ледената красота или там както беше... за мен лично на първо място за приятелите не е гаджето... щото нали знаеш, че са си за цял живот пък момчето в повечето случаи не е :) Мисля, че трябва да си поговорите. Може да ти е сърдита за нещо, може да си й омръзнал, да иска нещо ново, да я мъчи нещо, причини хиляди. Попитай я нищо няма да загубиш!

ledenakrasota
10-15-2011, 14:52
Ледената красота или там както беше... за мен лично на първо място за приятелите не е гаджето... щото нали знаеш, че са си за цял живот пък момчето в повечето случаи не е :) Мисля, че трябва да си поговорите. Може да ти е сърдита за нещо, може да си й омръзнал, да иска нещо ново, да я мъчи нещо, причини хиляди. Попитай я нищо няма да загубиш!

Нещата са много субективни. Човекът до мен е този , с когото ще прекарам остатъка от живота си. Той е най-близкият ти. До теб е в радост и мъка.
Приятелствата са преходни. Само единици оцеляват. Често те предават и подобни.

Отново зависи как ще го погледнеш. Определено, когато имаш човек до себе си отношенията с приятелите ти се променят. Истинските си остават до теб, но не и другите. Защото човекът до мен е най-добрият ми приятел. Ако не го приемаш за такъв, няма как да не е преходна връзка. :)

cigarettekisses
10-15-2011, 15:01
аз съм на 20 тя е по-голямата. :oops:
Разликата не е толкова голяма (:

NoMore
10-15-2011, 15:36
Да права си до някъде просто на тези години тези връзки, които създаваме малко от тях са истински и продължават дълго. Според мен трябва да има време и за приятелите и за гаджето за не се чувства никой от тях ощетен!

ledenakrasota
10-15-2011, 16:56
Да права си до някъде просто на тези години тези връзки, които създаваме малко от тях са истински и продължават дълго. Според мен трябва да има време и за приятелите и за гаджето за не се чувства никой от тях ощетен!


Така е! :)

sapphire5
10-15-2011, 17:17
Според мен почваш да й омръзваш.
има я и тази вероятност, за съжаление :(

kyon
10-15-2011, 17:19
Направи и изненада. 'например'..
Заведи я на мястото дето за пръв път сте се запознали и пресъздай срещата.

maks90
10-16-2011, 12:26
аз съм на 20 тя е по-голямата. :oops:
Разликата не е толкова голяма (:

и аз мисля че не е но се сещам нещо друго. Беше ме запознала с нейна приятелка преди време горе долу тогава започна да се държи така с мен. та въпросното момиче не ме хареса. била казала на мойта приятелка че съм дечко това тя ми го каза... :(



Според мен почваш да й омръзваш.
има я и тази вероятност, за съжаление :(

за жалост и аз така усещам нещата.



Направи и изненада. 'например'..
Заведи я на мястото дето за пръв път сте се запознали и пресъздай срещата.

идеята е добра ама преди това трябва да е убедя да се видиме... май няма смисъл ... :(

Stan4o123
10-16-2011, 13:06
Има друг,почти сигурен съм,сега тя се чуди кво да прави,сиг с оня не и е още сигурна работата,затова си те държи в резерва,постави въпроса за раздяла...ако не се стресне,ясно ти е какво е положението...1 месец токова държание?!За бога,ебъхти тъпата овца,какво си мисли...че ти нямаш лимит на нервите ли?!

JimBeamFan
10-16-2011, 13:23
Според мен почваш да й омръзваш.

:(

badsector
10-16-2011, 13:29
Ти още си дете, въпреки годините, явно се развиваш по-бавно. Няма лошо. Обаче нея вече я привличат други неща - пари, коли, батковци... Явно връзката ви се е изчерпала. Хвани я да се разберете и да скъсате по цивилизован начин.

maks90
10-16-2011, 13:31
Има друг,почти сигурен съм,сега тя се чуди кво да прави,сиг с оня не и е още сигурна работата,затова си те държи в резерва,постави въпроса за раздяла...ако не се стресне,ясно ти е какво е положението...1 месец токова държание?!За бога,ебъхти тъпата овца,какво си мисли...че ти нямаш лимит на нервите ли?!

май така ще направя. и без друго натам отиват нещаъа поне да не ми го каже пурва. :o разбрах ме се довечера да излеземе и ще говоря с нея. благодаря ви! :-)

maks90
10-16-2011, 13:33
Ти още си дете, въпреки годините, явно се развиваш по-бавно. Няма лошо. Обаче нея вече я привличат други неща - пари, коли, батковци... Явно връзката ви се е изчерпала. Хвани я да се разберете и да скъсате по цивилизован начин.

не се имам за дете и тя ми е казвала че за годините си съм доста зрял. обаче в момента наистина съм отчаян и сигурно приличам на дете. довечера ще говоря с нея.

Darinella
10-16-2011, 13:49
Говори с нея направо и без заобиколки. Може би има нещо, което трябва да ти каже, но отлага.

sashko705
10-16-2011, 16:58
http://www.youtube.com/watch?v=660p4M1_le8&ob=av3e Поздрав :D

GabrielleShayk
10-16-2011, 17:14
Обясни й как се чувстваш и я накарай да говори.

maks90
10-17-2011, 11:27
Снощи се видяхме за малко. говорих с нея питах я. първо неискаше да говори после каза че си има проблеми и може би несъзнателно си го изкарва на мен. поне така ми каза като е питах какви проблеми мога ли да и помогна каза че не е моя работа. :o казах и ако ще се почувства по-добре да си дадем време тя се замисли и се съгласи. казах и че знае как да ме намери ако иска да се видим или да поговорим но се съмнявам че ще го направи. :( май е загубих. :( :o

DaSparKonE
10-18-2011, 14:59
Давам своето мнение , без да преглеждам чуждите коментари , защото нямам много време . На базата на това , което си ни написал бих казал , че просто си й умръзнал . Без да те отчайвам допълнително - въпрос на време е в който ще почне да ти се "кара" за щяло и нещяло , да те нашива и да се държи едва ли не надменно . Знаеш какво е да нямаш интерес към някоя ... така е и с нея . :)

slimbo
10-18-2011, 18:47
ами незнам какви точно са отношенията ви,но се надявам че не се даржиш кат някав мажкар с нея повярвайте момчета тва не действа подходете по нежно ..ПРОБВАЙ ДА Я ИЗНЕНАДАШ ОБИКНОВЕННО ДЕЙСТВА ( ЕСТ НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ СТЕ ДЕТСКАТА ГРАДИНА /НЕ ГО КАЗВАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ/) МОЖЕ ДА ОТИДЕШ ДО ТЯХ КОГАТО СИ Е ВКЪЩИ И ДА Я ЗАРАДВАШ С ЦВЕТЯ НАПРИМЕР ( УВЕРИ СЕ ЧЕ ОБИЧА ЦВЕТЯ ИЛИ НЕ Е АЛЕРГИЧНА !!!!) ЗАСЕГА ТОЛКОЗ ОТ МЕН