PDA

View Full Version : Проблем с Driver San Francisco



maistorluk
10-15-2011, 12:32
Здравейте хора! Пиша тук защото имам проблем с небезизвестната игра Driver San Francisco. Инсталирам и преинсталирам от 2 дни и всеки път все едно и също. Когато се опитвам да стартирам играта ми пише Ubisoft Game Launcher: Error Code 2. Пробвах да изтрия файла който бе даден да се изтрие, но въобще нямам такъв файл. Гледах в ютубето и в гугъл, но няма никаква информация за проблема. С уиндоус 7 съм. Благодаря предварително!

Sapunji
10-15-2011, 13:55
На мен ми даваше тази грешка като играех Асасин Криид 2. Значи проблема беше че неможе да намери лаунчера. Отворих си контрол панела и от там махнах самия лаунчер като програма. После го намерих в Съпорт папката на моунатия диск и си го инсталирах ръчно и тогава се появи в Ц/Програм файлс/Убисофт. Пробвай да го направиш. Късмет :)

maistorluk
10-15-2011, 14:09
На мен ми даваше тази грешка като играех Асасин Криид 2. Значи проблема беше че неможе да намери лаунчера. Отворих си контрол панела и от там махнах самия лаунчер като програма. После го намерих в Съпорт папката на моунатия диск и си го инсталирах ръчно и тогава се появи в Ц/Програм файлс/Убисофт. Пробвай да го направиш. Късмет :)

Ще пробвам и ще постна какво е станало.

maistorluk
10-16-2011, 08:42
На мен ми даваше тази грешка като играех Асасин Криид 2. Значи проблема беше че неможе да намери лаунчера. Отворих си контрол панела и от там махнах самия лаунчер като програма. После го намерих в Съпорт папката на моунатия диск и си го инсталирах ръчно и тогава се появи в Ц/Програм файлс/Убисофт. Пробвай да го направиш. Късмет :)

Ще пробвам и ще постна какво е станало.

Нищо не стана. Пробвах с това което написа но нищо не се получи. Някакви други идеи?

cayenneturbos
10-16-2011, 09:33
maistorluk ако може си кажи skype :)

JuStIc3
10-16-2011, 10:20
с две думи сложи ли си Cracka ?

maistorluk
10-16-2011, 10:50
с две думи сложи ли си Cracka ?

Не поради простата причина че съм с версията на Black Box. Там пише че не се нуждая от крак пък и то в маунтнатия диск няма крак.