PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ .. :(



GrandMasterSexy93
10-15-2011, 13:09
Те така.. проблема ми е голям.. ходя с едно момиче от 9 месеца .. тоест днеска трябваше да ги направим ,вчера скъсахме.. проблема е в мен мисля .. много съм ревнив ,няколко пъти се опита да си тръгне (да ме заебе) ама аз не и дадох.. говорех и много и все оставахме заедно .. снощи се скарахме заради един смс.. не тва е причината де.. беше си набрало одавна.. днеска осъзнавам ,че не мога без нея... говорих с нея за тва .. казах и че наистина сам променен този път и по дяволите наистина е така.. но тя не иска .. кво да направа ..? как да си я върна пак :| Много ще съм ви благодарен ,ако ме посъветвате.. :-)
Да добавя само и че аз бях първия на нея както и тя на мен ако тва има значение ..

SheDevil
10-15-2011, 13:18
оххх счупи ли се едно нещо не можеш да го залепиш и тва е..... по-добре се разделете!



не по темата: мн пъти сме се разделяли с моя, после почвахме уж отново уж ще е по друг начин и пак същото си беше.

GrandMasterSexy93
10-15-2011, 13:23
... :) Кажете лек.. тогава.. нещо как да я забравя.. как да махна тази болка.. щото е гадно..

GrandMasterSexy93
10-15-2011, 13:36
Човече тва е невъзможно .. да забравя да мисля за нея... аз съм от друг град като да кажем.. знам и номера на изуст и къде живее.. на друга планета да е пак ще ида.. немога без нея.. :(

Soraq
10-15-2011, 13:39
... :) Кажете лек.. тогава.. нещо как да я забравя.. как да махна тази болка.. щото е гадно..
Няма начин. И да започнеш всеки ден с различни да си лягаш, пак няма да я забравиш. Единствено времето ще излекува болката и ще започне малко по малко да запълва раните ти, и в сърцето ти ще останат само хубавите спомени. И все пак продължавай да и показваш колко я обичаш и държиш на нея, но без да я задушаваш! :)

thegreenzombie
10-15-2011, 13:40
.. немога без нея.. :(

тя очевидно може без теб ...... дай и малко време да помисли поне... скъсали сте едва вчера :)

swetti
10-15-2011, 13:41
Ами , живота продължава .. просто се поучи от станалото и я забрави.
П.П : А за забравянето, най-лесният начин това да стане, е да се влюбиш отново , но, този път в друга, в друга, което ще отнеме време, но наистина действа. :)

GrandMasterSexy93
10-15-2011, 13:51
Амии.. да очевадно може без мен.. :) но т'ва е щото аз така си го направих.. в началото нещата стояха по коренно различен начин..

ПС. не мога да бъда влюбен в друга.. не вярвам ,че пак ще мога ..вече ме е страх да го направя.. :?

heartlesandfreaky
10-15-2011, 15:56
Няма от какво да се боиш, повярвай ми. Дай й време да осмисли нещата, не я притискай, защото по този начин ще я отблъснеш повече. Ако все пак не иска да бъде с теб... продължи си живота, намери си приятно занимание... И не слушай любовни песни! Аз преди кат слушах разни депресарски песнички се прецаках жестоко :-x :x :D Излизай с приятели, весели се... Пък любовта все ще се покаже отнякъде.. :)

ADMIRALKA14
10-15-2011, 16:03
оххх счупи ли се едно нещо не можеш да го залепиш и тва е..... по-добре се разделете!



не по темата: мн пъти сме се разделяли с моя, после почвахме уж отново уж ще е по друг начин и пак същото си беше.
Indeed so, most indeedly!


Амии.. да очевадно може без мен.. :) но т'ва е щото аз така си го направих.. в началото нещата стояха по коренно различен начин..

ПС. не мога да бъда влюбен в друга.. не вярвам ,че пак ще мога ..вече ме е страх да го направя.. :?

Повтаряй си: "Мечка страх, мен не страх" и готово.

kyon
10-15-2011, 17:17
Времето, друг път..
Докато не намериш по интересен човек от нея все ще си я обичаш.

Deni9688
10-15-2011, 20:30
говорих с нея за тва .. казах и че наистина сам променен този път и по дяволите наистина е така.. но тя не иска .. кво да направа ..? как да си я върна пак

не и казвай,че си променен ПОКАЖИ И ГО .. то е лесно на думи ама на действия не ! :)

tuzaro
10-15-2011, 20:35
тва сигурни ти е първата, ще свикнеш

strawberry88
10-15-2011, 20:37
Който ревнува,се страхува че ще изгуби нещо,което не заслужава...

ledenakrasota
10-15-2011, 20:39
Гледай с 2-рата да не допускаш същите грешки. :)

umri
10-15-2011, 21:21
Те така.. проблема ми е голям.. ходя с едно момиче от 9 месеца .. тоест днеска трябваше да ги направим ,вчера скъсахме.. проблема е в мен мисля .. много съм ревнив ,няколко пъти се опита да си тръгне (да ме заебе) ама аз не и дадох.. говорех и много и все оставахме заедно .. снощи се скарахме заради един смс.. не тва е причината де.. беше си набрало одавна.. днеска осъзнавам ,че не мога без нея... говорих с нея за тва .. казах и че наистина сам променен този път и по дяволите наистина е така.. но тя не иска .. кво да направа ..? как да си я върна пак :| Много ще съм ви благодарен ,ако ме посъветвате.. :-)
Да добавя само и че аз бях първия на нея както и тя на мен ако тва има значение ..
Забрави я, започни да се променяш и си намери по-хубава от тая. Защо си такъв упорит дебил не мога да разбера? И много са като теб. По това, което казваш от километри си личи, че тая не може да те гледа и само си търси повод да те разкара. Добре, че бая народ са малоумници като теб, че да няма много конкуренция.

xBadxApple
10-15-2011, 21:32
Бате, умри, ако щеш повярвай, твоите мнения са 95 % от причината да продължавам да следя от време на време форума. 8)

tuzaro
10-15-2011, 21:36
другите 5% са заради мене нали 8-)

l0litta
10-15-2011, 21:40
Просто и докажи, че наистина си променен, то само с приказки не става.

Chacho
10-15-2011, 22:53
другите 5% са заради мене нали 8-)

Аватарите ти с тези на DespicableMe се борят за останалите 5%

fenkaaa
10-15-2011, 23:02
Тези обещания мъжки .. много добре ги знам,дори вие самите си мислите,че ще се промените,НО не става ;)

ledenakrasota
10-15-2011, 23:04
Тези обещания мъжки .. много добре ги знам,дори вие самите си мислите,че ще се промените,НО не става ;)



Не е до пола, а до човека. :smt011

umri
10-15-2011, 23:09
Бате, умри, ако щеш повярвай, твоите мнения са 95 % от причината да продължавам да следя от време на време форума. 8)
Вече официално претендирам за 10% от печалбите от безкрайните досадни реклами в тоя сайт.

GrandMasterSexy93
10-16-2011, 14:07
Еми пичове и пички мерси много за съветите ама аз си я върнах.. :Д
Оказа се ,че като сваляш звезди.. става.. а па и наистина се промених.. да прави квот ще.. ще се усети все някога :oops:

GabrielleShayk
10-16-2011, 17:59
Чак когато срещнеш ново и подходящо момиче,ще си по-добре.Но дори и след това пак ще се сещаш за нея.Когато обаче се влюбиш истински отново изобщо няма да те боли за нея...

badsector
10-17-2011, 10:51
Извади си поука и за следващата връзка наистина се промени. защото сега си си същия и ако ти даде шанс пак ще подкараш старата песен на нов глас. Сегашното момиче го остави да си живее живота. Щом сте си били първите, явно не се е наживяла (разбирай не се натрошила на к*рове) и иска да го прави.

peace94
10-17-2011, 17:01
И си се променил от вчера :?... Е тоя номер не разбирам как става. Може би си я задушавал с тая ревност постоянно, едва ли е приятно. Остави я известно време, защото това, което правиш в момента, продължава да задушава и не си помагаш, най-много да я отблъснеш повече. СПРИ за малко. И под малко нямам предвид 2 часа! А няколко дни... Пишете си, но не постоянно и не: Липсваш ми, ти си моят живот etc. По-скоро приятелски, без да наслагваш излишно напрежение. С времето ще разбереш накъде отиват нещата и дали ще се съберете отново. Може пък и чувствата й да са охладнели и с това държание съвсем да е спряло да й се занимава. Ако е така, значи не е за теб и тя губи. Не се отчайвай! :) И още нещо: болката е много голяма, защото ти е първото по-сериозно нещо (доколкото разбрах), просто трябва време, shine on! :)

LookAtMeNow
10-17-2011, 17:27
Trolling....(Loading....)

http://store.picbg.net/thumb/22/98/57a6dd12bfe42298.jpg (http://picbg.net/img.php?file=57a6dd12bfe42298.jpg)

LookAtMeNow
10-17-2011, 17:27
Trolling....(Loading....)

http://store.picbg.net/thumb/22/98/57a6dd12bfe42298.jpg (http://picbg.net/img.php?file=57a6dd12bfe42298.jpg)

xBadxApple
10-17-2011, 19:50
другите 5% са заради мене нали 8-)

Нема ми се сърдиш ако са 3, нали? :Д

sapphire5
10-18-2011, 06:28
ТИ не можеш без нея, ама тя пък може... [-(

не сериозно...както ти казаха по-горе просто ТРЯБВА да се опиташ да я забравяш малко по малко..няма начин. Кофти...

g1lzaTa
10-18-2011, 07:22
оххх счупи ли се едно нещо не можеш да го залепиш и тва е..... по-добре се разделете!



не по темата: мн пъти сме се разделяли с моя, после почвахме уж отново уж ще е по друг начин и пак същото си беше.