PDA

View Full Version : Преподавател по английски. :)



bbbbPleasure
10-15-2011, 13:25
Здравейте :) С родителите ми взехме решение да ставам преподавател по английски език. Въпросът ми е, за да осъществя това къде трябва да кандидатствам след 7ми клас, и след това след 12 ? Благодаря предварително. :)

granger
10-15-2011, 14:49
Първо , защо с родителите ти ,сам не можеш ли да си избереш! Учителството не е много добре платено,ама шанс. Второ от 7ми клас ли си го замислил бе човек,то е хубаво да си имаш цели,ама след 2 месеца друго ще ти хрумне,и тва пак с родителите ти е много странно и ми намирисва на болни родителски амбиции ,но както и да е. След 7ми клас в някоя Английски гиманизия може би. А висшето предполагам трябва да е Педагогика и Английски Език.

Fiction7577
10-15-2011, 14:59
Още от сега си решила да ставаш учителка? Ако ще си на частни уроци - окей, ама иначе.... леле майко......

Colouring
10-15-2011, 16:17
Първо можеше да споделиш от кой град си,за да ти кажат хората към къде да се насочиш.
Второ-да,английска гимназия ще е добре,ако ти върви езика.
Трето-то хубаво,че имаш цел,ама ти е мноооооого рано.

slicky
10-15-2011, 17:55
Първо , защо с родителите ти ,сам не можеш ли да си избереш! Учителството не е много добре платено,ама шанс. Второ от 7ми клас ли си го замислил бе човек,то е хубаво да си имаш цели,ама след 2 месеца друго ще ти хрумне,и тва пак с родителите ти е много странно и ми намирисва на болни родителски амбиции ,но както и да е. След 7ми клас в някоя Английски гиманизия може би. А висшето предполагам трябва да е Педагогика и Английски Език. и е хубаво да завършиш уни. в държавата,чийто език искаш да преподаваш.В България тази професия няма голяма реализация.