PDA

View Full Version : Запушен нос и болки в кръста



vall97
10-15-2011, 15:52
Здравейте.. От 2 дни ми къркорят червата, днес ми се запуши носа и следователно ме заболя главата, изпитвам болки в раменете и кръста.. Искам да разбера дали някой изпитва същите болки и дали това е поредня грип?

daru6a1
10-16-2011, 19:30
Време е да посетиш личния си лекар , тъй като в момента върлуват доста и различни грипове .. : )

Red_Hair
10-18-2011, 06:33
В момента върлува студ.Щом е студено имунната система отслабва и предразполага риновирусите към заселване.Запушеният нос и болките са типичен симптом за настинка.Упсарин + таблетки за смучене за гърлото и топло местенце и всичко ще е ок до 2-3 дни! :)

sapphire5
10-18-2011, 06:54
Иди при лекаря си. И по-горе daru6a1 каза, че в момента върлуват много грипове... :?

daru6a1
10-18-2011, 19:48
Според мен трябва да се избягва самолечението , защото понякога нещата не са толкова прости колкото изглеждат .. Например майка ми миналата седмица й беше отпаднало , повръщаше й се и си помислихме , че е грип , но се оказа проблем с вестибуларния апарат . За това е редно първо да посещаваме личния лекар преди приемането на каквито и да било медикаменти и да опитваме да се оправим в домашни условия :)

Vodnokonche
10-25-2011, 13:23
Здравейте.. От 2 дни ми къркорят червата, днес ми се запуши носа и следователно ме заболя главата, изпитвам болки в раменете и кръста.. Искам да разбера дали някой изпитва същите болки и дали това е поредня грип?

Може би е някой вирус, но за да не говорим наизуст точно какво е дали е грип, синозит или бронхит, тичай при джипито. Като ми се запуши носа, пръскам един спрей по препоръка на джипито Мукоплант, който съдържа морска вода, евкалипт и ехинацея. Пръскам 3 пъти на ден 2-3 дни и след 3-я би трябвало да има ефект. Болките в кръста може и да се дължат на цикъла, ако ти идва скоро, може и да е някой вирус... Направи си преглед + изследвания

daniela0108
10-25-2011, 14:29
Оф и аз съм с жестока хрема, немога да спя, немога да дишам, не усещам какво ям - просто нямам думи колко ме изнервя това!Не съм ходила на лекар още :oops: ама то пък за една хрема, какво да се редя с бабите.....карам го на парацетамол и капки за нос. Ще взема да пробвам тия Мукоплант ли са какви са, може пък те да ми помогнат, след като нищо друго неуспя :x