PDA

View Full Version : Постоянна паника !



fakeassxax
10-15-2011, 18:46
Здравейте,може да се каже,че хич не съм нов потребител,но реших да си направя анонимна регистрация,за да ви споделя и моя проблем.

С приятеля ми правим секс от около 6 месеца,винаги с презерватив и той не свършваше в мен.Не исках по простата причина,че съм адски,ама адски страхлива от евентуално забременяване *чука на дърво*.Хората казват "страх лозе пази",но моето не е нормално.Дори и с мерките,които взимахме+изчисляване на овулацията от моя страна,аз все пак винаги се чудя дали съм проверила презерватива достатъчно добре и дали не е станало гаф.

И така до преди няколко дни,когато правихме секс.Беше последния ден от цикъла ми и му позволих да свърши в презерватива,в мен.Супер много се изкефих,на него сщо му беше по-добре,личеше си.И хоп,дойде момента на паника. 8-) Знам си,че няма просто начин да е станал гаф,но пак се притеснявам и вече сериозно се дразня на себе си.Просто мисълта за бременност е ужасна,сигурно имам фобия 8-) .Та така,реших просто да си излея емоционалния багаж,лека вечер. :-)

10-15-2011, 18:54
Еми спри да се чукаш като те е толкова страх.

fakeassxax
10-15-2011, 19:01
Еми не мога,нуждица си е. :lol:

10-15-2011, 19:03
Избери си - бебе или нуждица.

fakeassxax
10-15-2011, 19:06
Ех,че крайно и прибързано говориш.
Не трябва да избирам мжду двете,защото се пазим и няма как да стане бебе.Просто се чудя да не е някаква фобия,или нещо от сорта.

10-15-2011, 19:09
Ми като нищо не може да стане какъв ти е проблема?! :shock:
ОМГ отчайвам се! Искам да избягам някъде далече от хората!!!

ZooB
10-15-2011, 19:11
нормално е да те е страх но твойто е вманиаченост :?

SisiStrange
10-15-2011, 19:18
Опитай се да гледаш така на нещата:
а/ С предпазни средстава - няма да има бебе.
б/ Ако се случи това чудо - един аборт не значи непременно края на живота ти. Ще се оправите.

Sh@d0w
10-15-2011, 19:21
Не трябва да избирам мжду двете,защото се пазим и няма как да стане бебе.

OMG сама го казваш,според мен не е фобия а желание за безсмислено спамене във форума.

Кви фобии кви пет лева.

fakeassxax
10-15-2011, 19:37
Сиси,права си,знам че е така.И затова ме е яд на себе си,но ще го преодолея,няма как. 8)

ThisIsMe
10-15-2011, 19:37
"Ескапел" е хапче за спешна контрацепция.Ако стане гаф,чрез него имате възможността да предотвратите евентуална бременност.

dream1707
10-15-2011, 19:46
Добре де... сама си казваш, че няма как да стане бебе, защото се пазите... плюс това до колкото прочетох се пазите даже сякаш че от докосване може да се забременее .... И пак се притесняваш, ми успокой се бе... само нерви.

DragonLady
10-15-2011, 20:17
При тази ситуация няма как да си бременна.
1) С презерватив сте били и той не се е скъсал
2) Последният ден от цикъла няма как да си била в овулация
3) Ако е станал фала до 72 часа Ескапел
4) Ако са минали 72 часа до 3тият месец може да се направи аборт
Виждаш ли, че не дошъл края на света?

leadyflame
10-15-2011, 20:19
От такава паника нищо хубаво не излиза

10-15-2011, 20:26
Не виждам какво удоволствие изпитваш от секса, като си такава в паника непрекъснато.. :? Ти просто си адски глупава и секса изобщо не е за тебе.

Azgalor
10-15-2011, 21:41
Няма как да забременееш при положение че:
1во презерватива не се е скъсал( дори и да свърши в теб)
2ро приятеля ти дори не свършва в теб.
3то 1вите 2 важат ако ще и 10 овулации да имаш :)

darkPaladin
10-15-2011, 21:55
аз имам фобия към гранулин ама го използвам доста често значи ли че не е за мен?

като те е страх има тестове ползвай ги

10-15-2011, 22:13
^ Това твойто не е фобия и няма нищо общо с темата. НО да, от каквото и да имаш фобия- значи, че не е за теб.

darkPaladin
10-15-2011, 22:23
^ Това твойто не е фобия и няма нищо общо с темата. НО да, от каквото и да имаш фобия- значи, че не е за теб.

напротив фобия си е винаги работя с ръкавици защото ме е страх да попадне върху кожата ми и тн а оцапам ли си дрехите веднага се преобличам просто стискам зъби

MedSestrata
10-15-2011, 22:28
^ Това твойто не е фобия и няма нищо общо с темата. НО да, от каквото и да имаш фобия- значи, че не е за теб.

напротив фобия си е винаги работя с ръкавици защото ме е страх да попадне върху кожата ми и тн а оцапам ли си дрехите веднага се преобличам просто стискам зъби
:-o фобиите се лекуват с медикаменти и сериозни посещения при психолог

10-15-2011, 22:30
Няма. Нищо. Общо.
Ако имаш фобия от това-не го използвай. Аз имам фобия от асансьори - качвам се по стълбите. GOT IT?!

darkPaladin
10-15-2011, 22:36
Няма. Нищо. Общо.
Ако имаш фобия от това-не го използвай. Аз имам фобия от асансьори - качвам се по стълбите. GOT IT?!

не ми дреме че няма нищо общо според теб

аз изках да кажа че като има фобия да стиска зъби както аз правя ти какво си разбрала си е твоя работа и грам не ме засяга и специално в моята професия ако трябва да го използвам го използвам няма друг вариант


сестрице само медикаменти ми трябват и не ми е толкова силна фобията че да ходя при психолог и сам се справям

10-15-2011, 22:51
Значи...
секса според тебе е наложителен и щеш не щеш стискаш зъби и търпиш? Това ли ти е логиката?! :lol:

darkPaladin
10-15-2011, 22:55
Значи...
секса според тебе е наложителен и щеш не щеш стискаш зъби и търпиш? Това ли ти е логиката?! :lol:

да щото без секс една връзка няма да издържи


ти на колко си години 16 17? малка ми се видиш

10-15-2011, 22:56
Да на 16 съм. И като гледам мацката също не е на повече. И на тая възраст не намирам секса за задължителен. Но явно при тебе връзките са издържали само заради секса, защото като гледам друго няма какво да предложиш.

darkPaladin
10-15-2011, 23:00
Да на 16 съм. И като гледам мацката също не е на повече. И на тая възраст не намирам секса за задължителен. Но явно при тебе връзките са издържали само заради секса, защото като гледам друго няма какво да предложиш.


:lol: :lol: :lol: :lol:
милата тя лягай си рано че си малка

нито ме знаеш какво работя с какво се занимавам и тн вече ми определи умствения багаж :D

евала на хора които разбират всичко от раз дано не си намеря жена като тебе


аде аз бягам че ще ме обвинят в педофилия

10-15-2011, 23:03
Не съм ти определила умствения багаж. Определих защо връзките ти досега са се задържали за повече от 1 час (ако изобщо е така). Но да кажеш, че секса е задължение, и щеш не щеш-правиш го и то за някаква 16-17годишна с фобия от бебета, е велика глупост. Освен ако секса не й е професия, не е задължение. А ти предполагам си някакво подобие на ветеринар, ако работиш с гранулин.

darkPaladin
10-15-2011, 23:14
ти от де знаеш дали съм правил секс през живота си може да не съм :lol:


и какъв съм не те интересува няма нищо общо с темата забрави ли ;)

10-15-2011, 23:29
Общо взето наистина не ме интересува. Но то не променя факта, че в скучая не си и прав.

SisiStrange
10-16-2011, 06:46
Имах фобия от паяци. Играх си с тарантулите на най-добрия ми приятел и ми мина. Сега си имам моя. Има си начин да се настроиш за всичко и да победиш почти всякакви стахове.

Azgalor
10-16-2011, 11:05
Имах фобия от паяци. Играх си с тарантулите на най-добрия ми приятел и ми мина. Сега си имам моя. Има си начин да се настроиш за всичко и да победиш почти всякакви стахове.
Ти к'фо сега, предлагаш и да си направи бебе ли и да си играе с него :lol: :lol: :lol:

10-16-2011, 11:07
Имах фобия от паяци. Играх си с тарантулите на най-добрия ми приятел и ми мина. Сега си имам моя. Има си начин да се настроиш за всичко и да победиш почти всякакви стахове.
Ти к'фо сега, предлагаш и да си направи бебе ли и да си играе с него :lol: :lol: :lol:
Взе. Ми. Клавишите. От. Ръцете.

SisiStrange
10-16-2011, 19:17
:lol: :lol: :lol:
Нееее. :lol: Това го казах относно фобиите. :D Бебетата са друго нещо.