PDA

View Full Version : Отчайвам се.. мамка му писва ми... (( диети))



s0phie
10-15-2011, 23:58
Здравейте.. не ме напрадайте относно това, че има и други теми, защото не намерих, а в другите не отразяват какво си написал... таа проблемът ми е следния... аз съм момиче, което е леко пълничко, тоест не съм разплута свиня, но си имам излишъка, но ми писна от бързо отслабване и после наново всичко.. искам да се консултирам с добър диетолог, някъде април-май месец... за да ми предпише диета и начин на хранене за да може до септември месец някъде даа оправя всичко.. ще включа и спорт, но побяволите искам да се наблегне на начина на хранене.... имам проблем с това, а майка ми ме дразни постоянно с това, че диетолозите предпидват нещо и после веднага се качва.. едва ли не е като плодовите диети и другите глупости... та надявам се се досещате, че няма къде даа се консултирам за това, какво да правя и реших да питам вас... моля вии не ме нападайте, а ми помогнете и ми обяснете как стоят нещата при отслабването и дали ако се консултирам с диетолог той ще ми помогне да отслабна трайно, ще изкорени старите навици и ще ме научи да се храня по-добре... и мацки... говоря ви за отслабване с около 15 кг.. много са, но аз не искам да имам излишък.. след като тослабна ще тренирам по-усилено, за да стегна всичко.. : ))) просто ми помогнете и ми обяснете, защото ми писна да плача понеже килограмите ми са в повечко.. искам като отида в ново у-ще да започна наново и за това ви моля ОБЯСНЕТЕ МИ ПОДРОБНО .. : )) БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ : )) :-)

ateto
10-16-2011, 00:46
Шоколад! Ама само шоколад без нищо друго :grin: Шоколад и вода. Пак после че пак ги качваш си е твой проблем. Няма как да славиш 20 кила с диета и после да почнеш да ядеш понички по цял ден и да не качиш пак.

MissChocolate
10-16-2011, 05:08
Какво да ти обясняваме и как да ти помогнем? :-o
1. Решила си да се посъветваш с диетолог следващата година. Това е ОК. По-добре да се консултираш със специалист, отколкото да правиш нещо на своя глава.
2. Много воля ти трябва. Нон-стоп.
3. Колкото по-рано започнеш да спортуваш, толкова по-добре. Ако имаш действително да сваляш толкова много - започни с тичане например .. или запиши плуване.
4. Храни се нормално. Организма си има нужда от всичко, но повечето подрастващи просто не знаят къде да спрат. Обръщай внимание на порциите.
5. Не си поставяй нереалистични цели. 15 килограма няма как да изчезнат за 3-4 седмици.

Та .. какви точно са ти притесненията и въпросите?

CupcakeAndCoffee
10-16-2011, 06:14
Тичай когато можеш. Така се горят много калории.. Аз например като съм втора смяна тичам сутрин към седем в парка до нас, ама сега като се застуди ще си търся фитнес :? И също нещо много важно - Не Гладувай! Само ще си объркаш организма! И още нещо :D в никакъв случай не започвай диетата на Дюкан!!!Съвсем сериозно.. ще се окажеш с бъбречна недостатъчност и нужда от трансплантация! И накрая ще умреш най-вероятно :D :/[/i]

tomboy
10-16-2011, 07:53
Внимавай с храната и спортувай!...Не насилвай нещата - иска се търпение!...:)