PDA

View Full Version : Курсове по каране на кола!



anonymous682486
10-16-2011, 06:58
Здр!на всички,аз съм момче на 18г. 12 клас. Наскоро се записах за курсове по каране.И бих желал да давате някои съвети.Аз съмм доста притеснителен човек че чак мозъка ми може да блокира :D .Нямам си на понятие как се кара кола и нз дали ще бъде трудно.Вие как бяхте на курсове за каране.Кажете нещо съвети и такива.. :)

Shturrrche88
10-16-2011, 07:07
Като начало, казват се шофьорски курсове, а карането на кола-кормуване ;)
Всеки дебил може да се научи, колкото и трудно да ти се струва. Все пак инструктора не е за украса.

mlakniwe2
10-16-2011, 07:53
И аз не бях карал преди да почна курсовете, но се научих, не е толкова сложно, на мен отначало ми беше трудно с тоз съединител и по наклон почти винаги тръгвах назад или я изгасвах, но свикнах, споко ще свикнеш

kuklichka_bg
10-16-2011, 10:02
И аз не бях карала никога кола,преди да започна куросвете.Сещам се след първия си час си мислех,че никога няма да мога струваше ми се толкова сложно,но просто свикваш.Все пак имаш 31 часа ще се научиш,няма къде да идеш.

sexa_na_kompleksa
10-16-2011, 10:32
Преди да започна курсовете бях карала само веднъж за малко на летището с майка ми. ;D Но отначало ме беше много страх. Наистина много! ;D И доста време си мислех, че никога няма да се науча, въпреки че инструкторът ми постоянно ми казваше, че се справям добре. Дори не си взех всички часове, пусна ме по-рано на изпит. Но дори след като вземеш книжка, не означава, че вече може да караш. Трябват си още доста часове да се научиш да караш перфектно.
Успех! : )

anonymous682486
10-16-2011, 10:38
благодаря за съветите на всички :)

Sapunji
10-16-2011, 14:45
Чакам заветния момент в който ще стана на 17 и ще почна да карам курсовете, за мое щастие баща ми е професионален шофиор и ме е научил на доста неща ;)