PDA

View Full Version : Между грешното и правилното...



demi0919
10-16-2011, 08:50
Здравейте !
Запознах се с едно момче, ходихме известно време и той поиска да се разделим..след известно време пак поиска да се срешнем и аз се съгласих.Той е от типа хора, който не показват чувствата си, и е с мн странен характерм, може би за това и го харесвам толкова..но все пак се разбираме..След сегашното ни събиране имам чувството че е с мен само заради секса..от една страна нямам нищо против,доставя ми удоволствие, но ме мъчи мисълта дали е правилно, дали пък не е грешно, дали пък не ме използва, срува ли си и т.н и т.н.....не искам да се разделим, според вас вас как е редно да постъпя..?

Mi6inka
10-16-2011, 08:58
Да поговориш с него и да му споделиш какво те тревожи. Една връзка без общуване няма как да е пълноценна..

ADMIRALKA14
10-16-2011, 09:05
Да поговориш с него и да му споделиш какво те тревожи. Една връзка без общуване няма как да е пълноценна..
++11
Ако се окаже, че те използва го остави и продължавай напред.

DragonLady
10-16-2011, 10:48
Въпроса тук е ти нещо сериозно ли искаш с него или връзка само заради секса?
Ако е първото разкарвай го, ако е второто правете си секс, но не си позволявай чувства към това момче, и не храни надежди за нещо повече.

krymowa95
10-16-2011, 10:57
В момента и аз съм в същото положение .. разбирам какво чустваш и какво рискуваш с това дали да го оставиш и да дадеш шанс на себе си и някой,с който ще си заслужава .. или да продължиш чисто сексуалната ви връзка, в която можеби няма никакво бъдещо развитие.. точно като моята .. трябва да сме силни и да сложим край на тази глупост, колкото и трудно да е : ) успех от мен !

elysunny
10-16-2011, 11:11
Да поговориш с него и да му споделиш какво те тревожи. Една връзка без общуване няма как да е пълноценна..

ledenakrasota
10-16-2011, 11:31
Да поговориш с него и да му споделиш какво те тревожи. Една връзка без общуване няма как да е пълноценна..


+1



Никога не крий от него страховете си. Ще ти стане навик и всичко ще отиде по дяволите. :)

Priceless
10-16-2011, 11:47
Говорете, бе хора.

againstyou
10-16-2011, 13:26
Смисъла на връзката ви се е изгубил още когато сте се разделили.

Buubka
10-16-2011, 13:35
Въпроса тук е ти нещо сериозно ли искаш с него или връзка само заради секса?
Ако е първото разкарвай го, ако е второто правете си секс, но не си позволявай чувства към това момче, и не храни надежди за нещо повече.

demi0919
10-16-2011, 13:53
Смисъла на връзката ви се е изгубил още когато сте се разделили.

Защо тогава поиска да сме пак заедно :( :x

againstyou
10-16-2011, 14:00
Смисъла на връзката ви се е изгубил още когато сте се разделили.

Защо тогава поиска да сме пак заедно :( :x
За да те пробва дали го обичаш достатъчно за да се върнеш пак при него,примерно.

DragonLady
10-16-2011, 15:28
Смисъла на връзката ви се е изгубил още когато сте се разделили.

Защо тогава поиска да сме пак заедно :( :x
За да те пробва дали го обичаш достатъчно за да се върнеш пак при него,примерно.

Или просто му се е доебало, а ти си му била под ръка и в кърпа вързана.

Sh@d0w
10-16-2011, 16:48
Ако на теб ти е само за секса-продължете си така.

Обаче ако се надяваш и чудиш дали може да се получи нещо повече между вас,по-добре го зарежи и не се занимавай с глупости.Личи си какво иска от теб.

demi0919
10-16-2011, 17:16
Ако на теб ти е само за секса-продължете си така.

Обаче ако се надяваш и чудиш дали може да се получи нещо повече между вас,по-добре го зарежи и не се занимавай с глупости.Личи си какво иска от теб.

да така е, но все пак си мисля, че иска да е с мен, но не иска да си признае и тази проклета гордост..... :x :x

HotLife
10-16-2011, 17:17
Няма как да те използва, ако и ти си с него заради секса. Но ако искаш сериозна връзка трябва да си поговорите.

GabrielleShayk
10-16-2011, 17:18
Не си губи времето с тоя...

Sh@d0w
10-16-2011, 17:20
Ако на теб ти е само за секса-продължете си така.

Обаче ако се надяваш и чудиш дали може да се получи нещо повече между вас,по-добре го зарежи и не се занимавай с глупости.Личи си какво иска от теб.

да така е, но все пак си мисля, че иска да е с мен, но не иска да си признае и тази проклета гордост..... :x :x

Няма спор,че иска да е с теб.Въпроса е за какво точно иска да е с теб-защото те харесва или защото иска секс.

Очевидно е че иска само секс,така че ако искаш нещо истинско и сериозно,потърси някъде другаде.

Hilary_
10-16-2011, 17:22
Прецени си дали това те устройва? Ако не - говори с него!!

AirCrafter
10-16-2011, 17:38
Смисъла на връзката ви се е изгубил още когато сте се разделили.

Защо тогава поиска да сме пак заедно :( :x

Може би е поискал да сте заедно само, защото си е дал сметка, че не иска/не харесва друга затова временно докато си намери "истинската" половинка да е с теб поне да не е на сухо !