PDA

View Full Version : Лекции вол2.



NomNomNom
10-16-2011, 08:58
Днес е по-яко, много упражнения правим, вече минаха 3 часа, остават 3.
Всички са много ентусиазирани благодарения на колегата, аз никога не мога да придам такъв ентусиазъм :<
Ако ми дадат изобщо следваща група, вече имам идеи 8-)

DeviL_AsS
10-16-2011, 09:00
Кви лекции бе,ти не си ли 12 клас? :-o

TheManTheLegend
10-16-2011, 09:01
Предполагам повечето ти ученици са момчета, така че ако им обещаеш да се посъблечеш ако си свършат работата ще им придадеш невиждан ентусиазъм :D

или пък един стриптиз :oops:

StringTheoryPracticist
10-16-2011, 09:06
Мина добре, беше интелигентна, ще ме запознае с други (които обаче не са яки, но са интересни заради това, че са като нея, само един бил умен и може да е много полезен, но не е момиче). Въпреки че беше дебела, беше хубава в лице.

NomNomNom
10-16-2011, 10:40
други планове за нея имаш ли ?
Иначе, принципно само момчета са в групата , а сега са 3 мацки и 4 момчета/мъже, и всички са много свестни.
А аз изглеждам супер дърта, принципно имам един даскалско-дърташки стил на обличане, имам златен пръстен на безименния пръст, ходя на кок без грим и съм баш като даскалица от училище.
Издава ме детският ми глас 8-)

StringTheoryPracticist
10-16-2011, 10:52
други планове, освен да ме запознае с хора и да си общуваме по-често за да получавам информация (бтв трудно ми е да анализирам хората ако си говорим на английски, но тя не е силно рационална), може и да имам, не съм решил...

а ти прочете ли за човека от моя клас, който казах, че ще използвам в бъдещите си проекти? :Д май не си, май това беше в общия чат, е този човек играе роля в тази дилема

TheManTheLegend
10-16-2011, 10:56
други планове за нея имаш ли ?
Иначе, принципно само момчета са в групата , а сега са 3 мацки и 4 момчета/мъже, и всички са много свестни.
А аз изглеждам супер дърта, принципно имам един даскалско-дърташки стил на обличане, имам златен пръстен на безименния пръст, ходя на кок без грим и съм баш като даскалица от училище.
Издава ме детският ми глас 8-)
Утре отиваш с
-къса пола
-дълбоко деколте
-обувки с висок ток
-черно клинче щото е студено

и ще си сменят мнението 8)

StringTheoryPracticist
10-16-2011, 10:59
-дълбоко деколте
<3

TheManTheLegend
10-16-2011, 11:03
и да е с черни прашки или без бельо и да се навежда като пише на дъската :oops:

NomNomNom
10-16-2011, 11:13
тва го правих като свалях моя :lol:
сега не свалям, като бабичка ходя.

иначе, зарко - не съм влизала в скайп, като вляза ще видя.

StringTheoryPracticist
10-16-2011, 11:17
да знам, виждам, че си много заета

а забравих да кажа и, че май скоро ще добавяме още един - форумник е и засега се справя добре, днес му писах, май познава още хора

NomNomNom
10-16-2011, 11:29
това е много добре.
аз единствено влизам във форума, защото ми е по-лесно и по-малко време отнема, а и скайп от тела не ползвам/в университета няма на комповете/ в училище няма също

можеш да му кажеш за мен на форумника.

TheManTheLegend
10-16-2011, 11:31
уат сериозно ли си ходила така :lol:

StringTheoryPracticist
10-16-2011, 11:33
той излезе и се очаква да е онлайн към средата на седмицата, а бтв беше доста заинтересован, останалата информация ще я спестя, защото не ми се ще да пиша това в тема

NomNomNom
10-16-2011, 11:37
той излезе и се очаква да е онлайн към средата на седмицата, а бтв беше доста заинтересован, останалата информация ще я спестя, защото не ми се ще да пиша това в тема
няма проблем, ще се разберем в скайп, можеш да му дадеш и скайпа ми.

васко- да, серизно :lol: :lol: в скайп ще ти кажа как бях точно

psychopath
10-16-2011, 12:23
без студен'ска книжка - може
без поста и карти - НЕ :-P