PDA

View Full Version : Той и най-добрата ми приятелка



AngelikaStoyanova
10-16-2011, 10:30
:)

ledenakrasota
10-16-2011, 10:42
Позволила си на страховете ти да те обсебят. На всеки се случва. :)
Първо се успокой. В момента си задълбала в една дупка. :-D
Започни да мислиш на обратно. Когато ти дойде отрицателната мисъл в главата, я обърни в положителна. Не колкото да мине, а да си вярваш.



Винаги едната приятелка ще е по от другата в нещо. Не мисля, обаче, че ти не си повече от нея в нещо друго.

Спри да се подценяваш! Защо трябва ти да си тази, която не харесват? Защо трябва да се подценяваш? Защо трябва да зависиш така от някого?

Спри да си набиваш в главата тези глупости и си промени гледната точка! Сама си го правиш.

Кажи още сега, че поемаш отговорност за действията си. Ще бъдеш по-позитивна и няма да се подценяваш.
Ще бъдеш сигурна в себе си и ще се усмихваш. Покажи на всички твоят позитивен дух и чувство за хумор. Не се прецаквай сама!
Отпусни се и покажи какво можеш и притежаваш. :)

Luidgie
10-16-2011, 10:45
Ами може би, да се насладиш на това което имаш. А не да мислиш за това как приятелката ти ще ти го отнеме. 1-во ако ти е приятелка няма да направи нищо подобно, дори няма да си го помисли. 2-ро как може да си толкова малоумна, че това изобщо да ти мине през главата? Не мислиш ли, че е грубо и гнусно спрямо приятелката ти?

AngelikaStoyanova
10-16-2011, 10:47
Ами може би, да се насладиш на това което имаш. А не да мислиш за това как приятелката ти ще ти го отнеме. 1-во ако ти е приятелка няма да направи нищо подобно, дори няма да си го помисли. 2-ро как може да си толкова малоумна, че това изобщо да ти мине през главата? Не мислиш ли, че е грубо и гнусно спрямо приятелката ти?Аз не се съмнявам в нея,а в него.Не съм казала,че не е малоумно.Аз ако не го мислех за такова нямаше да искам съвет как да си го избия от главата.

AngelikaStoyanova
10-16-2011, 10:48
Позволила си на страховете ти да те обсебят. На всеки се случва. :)
Първо се успокой. В момента си задълбала в една дупка. :-D
Започни да мислиш на обратно. Когато ти дойде отрицателната мисъл в главата, я обърни в положителна. Не колкото да мине, а да си вярваш.



Винаги едната приятелка ще е по от другата в нещо. Не мисля, обаче, че ти не си повече от нея в нещо друго.

Спри да се подценяваш! Защо трябва ти да си тази, която не харесват? Защо трябва да се подценяваш? Защо трябва да зависиш така от някого?

Спри да си набиваш в главата тези глупости и си промени гледната точка! Сама си го правиш.

Кажи още сега, че поемаш отговорност за действията си. Ще бъдеш по-позитивна и няма да се подценяваш.
Ще бъдеш сигурна в себе си и ще се усмихваш. Покажи на всички твоят позитивен дух и чувство за хумор. Не се прецаквай сама!
Отпусни се и покажи какво можеш и притежаваш. :)Мерси много (:

ledenakrasota
10-16-2011, 10:49
Ами може би, да се насладиш на това което имаш. А не да мислиш за това как приятелката ти ще ти го отнеме. 1-во ако ти е приятелка няма да направи нищо подобно, дори няма да си го помисли. 2-ро как може да си толкова малоумна, че това изобщо да ти мине през главата? Не мислиш ли, че е грубо и гнусно спрямо приятелката ти?Аз не се съмнявам в нея,а в него.Не съм казала,че не е малоумно.Аз ако не го мислех за такова нямаше да искам съвет как да си го избия от главата.


Избий си от главата тези глупости и спри да се филмираш. така сама си го предизвикваш. :)

Luidgie
10-16-2011, 10:57
Ами може би, да се насладиш на това което имаш. А не да мислиш за това как приятелката ти ще ти го отнеме. 1-во ако ти е приятелка няма да направи нищо подобно, дори няма да си го помисли. 2-ро как може да си толкова малоумна, че това изобщо да ти мине през главата? Не мислиш ли, че е грубо и гнусно спрямо приятелката ти?Аз не се съмнявам в нея,а в него.Не съм казала,че не е малоумно.Аз ако не го мислех за такова нямаше да искам съвет как да си го избия от главата. Като се самонавиваш , че ще стане така 100% туко виж вземе, че стане! Престани да мислиш за това. Може би...

AngelikaStoyanova
10-16-2011, 11:02
Ами може би, да се насладиш на това което имаш. А не да мислиш за това как приятелката ти ще ти го отнеме. 1-во ако ти е приятелка няма да направи нищо подобно, дори няма да си го помисли. 2-ро как може да си толкова малоумна, че това изобщо да ти мине през главата? Не мислиш ли, че е грубо и гнусно спрямо приятелката ти?Аз не се съмнявам в нея,а в него.Не съм казала,че не е малоумно.Аз ако не го мислех за такова нямаше да искам съвет как да си го избия от главата. Като се самонавиваш , че ще стане така 100% туко виж вземе, че стане! Престани да мислиш за това. Може би...Еми така или иначе няма смисъл да го мисля,така че най-вероятно ще престана все някога (:

10-16-2011, 11:06
Той е гей. Дам... Лошо... Искаш ли нещо за ядене? Щото аз искам... Много ми се яде... Наще ги няма бе баси :( Дори на закуска не ядох... Те ме оствиха... БЕЗ ХРАНА!
И дааам...той е гей...