PDA

View Full Version : Кой е



BladeDancer
10-16-2011, 12:06
Против педалите?
Много са противни..
а като почнат да правят педерас паради е ужасно просто. да се чудим хора ли сме животни ли сме селяци ли сме?

YoungBloodZ
10-16-2011, 12:06
а3

Nithael
10-16-2011, 12:07
гейовете са кул.всмисъл..радват.

NightGuardian
10-16-2011, 12:07
не ги понасям , само да не ми се показват и да си го пазят за тях , пък другото не ми пука. :)

Nithael
10-16-2011, 12:08
туак колкото сме форевър алолн всичките...би било даже мечта да има колкото се може повече гейове.

nepowtorima
10-16-2011, 12:09
Ужасно много против!!
Мразя ги :/

Greennight
10-16-2011, 12:10
Мн са противни...1 път някъв на гара "Подуяне" пред всички деца и дядовци на висок глас обсъжда как обича да му го слагат отзад :? Пък тия гей паради са ми най-странни..Гей си ок...Но закво трябва да парадираш с тва ?!?!?!?!? :shock: Е сега преди месец-два бяха блокирали движението около Орлов мост,заради гей парад и псувах всички педерасти наред 8-)

Spoke
10-16-2011, 12:25
Против, особено когато нарочно изпъкват гнусните си педалски наклонности под формата на гей- паради, които са една огромна ГЛУПОСТ за мен, но няма да изпадам в подробности.

macromicro
10-16-2011, 12:27
Против педалите?
Много са противни..
а като почнат да правят гей паради е ужасно просто. да се чудим хора ли сме животни ли сме селяци ли сме?Мислех,че сме приятели :( .

Phonique
10-16-2011, 12:39
Кви сте ограничени...
Ами аз изобщо не съм против,хора са ... щом са решили че искат да харесват хора от същият пол и те даже не го решават,така са родени ... никой не избира кой да харесва,обича и т.н.

шапка свалям на гордите от себе си гейове :)

awerw
10-16-2011, 12:54
едно момче от моя клас написа на един лист, че обича да си слагат члена в гъза му и го даде на господина по психология :lol:

FuckIt
10-16-2011, 12:58
:razz: :razz: :razz: :razz:

brusa
10-16-2011, 13:03
въобще не ми пречат. Всеки има правото да бъде какъвто иска.. кво ми влиза в работата на мен че некви си там си пълнят дупките с любов :D безразлични са ми

fen7asy
10-16-2011, 14:23
въобще не ми пречат. Всеки има правото да бъде какъвто иска.. кво ми влиза в работата на мен че некви си там си пълнят дупките с любов :D безразлични са ми

PainMonopoly
10-16-2011, 14:32
Едно нещо трябва да е ясно: единствения нормален секс е този, който би могъл да доведе до зачеване. Вагинален секс между мъж и жена. Всичко останало е извращение, отклонение от нормата.

Сега, всички сме малко или много извратени, практикуваме също така орален и анален секс и имаме различни фетиши. Това само по себе си не е лошо и не е неморално. Не е неморално и мъж да се праска с мъж или жена с жена, ако не отчитаме всички други фактори. Но е ненормално.

Неморална е обаче така наречената гей "гордост". Това, че си се родил с изкривено сексуално поведение не е повод за гордост. Също така не е повод за допълнителни привилегии.

Освен това, тъй като е ненормално, не би следвало проявата и демонстрацията на хомосексуализъм в обществеността да се толерира. Който е педал, да си бъде такъв, но у тях си.

xPafx
10-16-2011, 14:33
аз пък им се кефя..смис, някви забавни са, стават и за приятели
не ме дразнят
ох, най-добрия ми приятел е у ляво..

Concussion
10-16-2011, 14:37
Стига да не парадират постоянно (ако може въобще да избягват да го правят) със сексуалната си ориентация, не виждам проблем.

macromicro
10-16-2011, 14:43
Стига да не парадират постоянно (ако може въобще да избягват да го правят) със сексуалната си ориентация, не виждам проблем.Ти лично какво разбираш под парадиране?

FeelMyPain
10-16-2011, 14:45
Стига да не парадират постоянно (ако може въобще да избягват да го правят) със сексуалната си ориентация, не виждам проблем.Ти лично какво разбираш под парадиране?
парад

yakuza_
10-16-2011, 14:46
Стига да не парадират постоянно (ако може въобще да избягват да го правят) със сексуалната си ориентация, не виждам проблем.Ти лично какво разбираш под парадиране?
Когато баща ти е разпорен от 2ма негри и 1 арабин, а майка ти ходи разправя на всички, че не е гей. Това е парадиране, на майка ти, че баща ти е скрит гей.