PDA

View Full Version : Към обвързаните дами



vqra
10-16-2011, 12:38
Имам въпрос към вас дамите
значи ако някоя мацка започне да прави комплименти от рода-много си сладък на приятеля ви как бихте реагирали?
благодаря ви предварително ;)

Bozichko
10-16-2011, 12:40
ШамарЕ до де мърда :o

sexa_na_kompleksa
10-16-2011, 12:45
Ще се побъркам. Отначало ще го държа в себе си и ще се карам с него за най-малкото нещо, без да споменавам комплиментите. После ще избухна много мощно. Тъпинко...
По-добре поговори с твоя човек и виж дали има от какво да се притесняваш. (По)казвай му колко е важен за теб и (по)кажи на другото момиче, че нещата между вас са сериозни.

Goddess
10-16-2011, 12:48
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol:

heartlesandfreaky
10-16-2011, 12:53
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol:

А баш! :oops:

Priceless
10-16-2011, 12:56
Въшли.

Buubka
10-16-2011, 13:26
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol:

А баш! :oops:

++ ;dd !

strawberry88
10-16-2011, 13:49
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol: +1 :D

elysunny
10-16-2011, 13:57
еми бих се издразнила естествено. ако той не и обръща внимание ще си и кажа, че тва си е моят мъж и по-добре да спре, защото няма да постигне нищо. но ако той и тръгне по акъла, го чакат 'сериозни' разговори. мда

iiordanova
10-16-2011, 13:59
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol:

Абсолютно точно казано. 8-)

elizabethg
10-16-2011, 14:07
За мен такива момичета,като онази,която е казала на приятеля ти,че е сладък са супер жалки същества.Момчето си е с теб!Оная к'во се вре? :D

an0niimka
10-16-2011, 14:14
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol:

И аз бих реагирала така :lol: :D 8-)

CrookedMirror
10-16-2011, 14:17
Ако не й отвръща, ще ми е смешно, ако и той я закачи няма да му правя сцени, понеже и аз си позволявам от време на време подобни леки волности. Тва в никой случай обаче не значи, че не държа на него, колкото и да не проумяват как става тая далавера някои. 8)

Cucko0
10-16-2011, 14:18
първоначално ще поговоря с нея ,ако нещата не се променят ще и се случи нещо .

FuCKkK13
10-16-2011, 14:50
такива ги ненавиждам ! .. виждаш,че някой си има гадже, ми не му разваляй връзката бе ! .. ако някоя каже така на моето гадже ще и' се случи случка,която няма да е много приятна ;) .. аз съм от търпеливите,така че ако видя такова нещо първо ще покажа,че си е мой,а ако не стане само с показване както казах по-горе ще и' се случи случка ;) ..:)

DragonLady
10-16-2011, 15:04
Ако приятелят ми не отвърне на комплимента и добре за него, няма да го отнесе и той.
Колкото до дрислата позволила си пожелае моя мъж, ще я дръпна на страни и ще и кажа нещо от сорта на " Виж какво миличка, той е с мене, има и други мъже - свободни, прави им коплименти на тях " Ако разбере от дума и се отдръпне добре за нея, ако ли не и продължи, директно я повалям на пода и майка и жална ... все пак това хладно оръжие, което винаги носа в себе си не е само за красота и самозащита ;)

SisiStrange
10-16-2011, 15:07
Е, той не е виновен. Xd Ако тръгне да и отвръща (което не си представям как ще се случи) ще има сериозен разговор и изясняване, че тая няма да я бъде. Но, ако не и отвръща, ще се посмеем дружно на разгонените пуберки, лепящи се по обвързани момченца. :D

Azoria
10-16-2011, 15:18
Ако съм с него когато го каже ще отговоря с нещо от сорта на:
"Да,сладък е ,затова съм си го избрала." ;)

Ако продължи ще стане лошо за физическото й здраве. ;)

Bozichko
10-16-2011, 15:24
Ало, звездите от екшън филмите, всички на бой налитате. Страшна работа :razz:

DragonLady
10-16-2011, 15:25
Ало, звездите от екшън филмите, всички на бой налитате. Страшна работа :razz:

Ами много ясно, който смее да ни бара мъжете, бой, няма да се гледаме я.

SisiStrange
10-16-2011, 15:27
Ало, звездите от екшън филмите, всички на бой налитате. Страшна работа :razz:
Аз пък не налитам. :P
Не бих стигнала до чак толкова унизително положение. :) Все се предполага, че щом е сериозен и е с мен може да се справи той със ситуацията.
Не, сериозно, защо вие да се хващате да се биете, да се скубете и да се разправяте? Мъжете ви едва ли са чак такива мекотели, че да не могат просто и ясно да покажат незаинтересованост.

Bozichko
10-16-2011, 15:29
Ох, не, просто си представям как няква мацка стои с приятеля си, гушкат се нещо ала бала, няква друга минава, намигва на момчето, то стои и гледа тъпо, 1вата мацка става, хваща единия от столовете и разбива на "намигващата" мацка, главата :razz: Некво доста хардкор :D

eminemfenka
10-16-2011, 15:33
a едно време мъжете се избиваха за жените..


8-)

Sevdito
10-16-2011, 15:45
Само хубави неща. 8-)

ewiow
10-16-2011, 16:14
Мразя такива, мн мн мн мн мн! Даже ми се случи!!! Говорих с уная, но тя пак продължаваше, няма как да не ревнувам! Просто човеk отkача, търпението е до един момент, после изчезва :-x Говорих и с приятеля ми, а той каза аз какво съм виновен, че тя така и така... Ами щом момчето не е отвърнал на к*чката тогава е Ок! Но съм казвала и на уная щом знае, че момчето има връзка защо прави така, заради нея всичко се проваля...
Но ако беше от града щях да и сритам задника! Честно! ...

xoxi
10-16-2011, 16:18
Само не разбрах, защо аз трябва да реагирам по какъвто и да било начин?
Той глава на раменете си няма ли?!
Виждала съм и съм чувала много момичета да му правят комплименти и да му се лепят, но никога не съм ги отразявала. Той сам си се оправя с тях. Едва ли ще му е приятно, ако аз тръгна да се правя на негова собственичка, размахваща юмруци и пазеща със зъби и нокти нейното си.
На мен също няма да ми е приятно, ако той тръгне да се вири носа, че е с мен пред други момчета, които са ми направили някой комплимент.

dream1707
10-16-2011, 16:40
Ако знае, че си има приятелка... бой ще яде :D

GabrielleShayk
10-16-2011, 17:24
Ще се издразня и то много,но тъй като имам пълно доверие на приятеля ми,ще се опитам да не реагирам по-бурно :D

kyon
10-16-2011, 18:27
Това пък е най - тъпото за мъж да се стига до бой.

Hilary_
10-16-2011, 18:33
омг със сигурност не бих тръгнала да я бия .. :lol:
На мен ми е кеф да знам, че имам хубаво момче до себе си, което е искано! Идеята е да не им отвръща! ;)
.. но ако им отвърне - в случая той губи! :lol:

NambyPamby
10-16-2011, 18:36
Ало, звездите от екшън филмите, всички на бой налитате. Страшна работа :razz:

Да бе, и на мен това ми направи впечатление, както и словосъчетанието "моят мъж". Никой на никого не принадлежи и никой за никого не е вързан. Това, че даден мъж е с вас, не значи, че не може да бъде привлекателен и за другите жени, както и да общува с тях. Тия махленските истории с шамарите и дърпането на коси са ми безкрайно грозни и далечни като идея, но все пак ми е чудно що за мъж би търпял подобни истерични изпълнения?

Niakoitam
10-17-2011, 12:07
Егати бойните мацки има в тая тема.Направо има чувствотон че съм влезнал в сценариите на женският вариант на филма Непобедимите 2. :D
Ами ако не можеше да я биете маската какво ще стане.В най-добрият случай ще ви поскъса косата, а в най-лошият ще ви понамести кокалите,защото лично съм виждал жени, които не се скубят само, а си се бият като мъже. :)

Иначе аз какво бих направил ли? Отговора е...НИЩО. Ще гледам отстрани вътрешно в себе си леко ревнувайки и от отношението 9и ще знам дали мога да и вярвам или не. :)

gabsit000
10-17-2011, 12:15
ако действам първо сигнално ще я смачкам.. :D ..но зависи от ситуацията,може да запазя някакво си там самообладание,но съм адски ревнива...

fenkaaa
10-17-2011, 13:05
Наскоро точно такова нещо ми се случи.Той не и отвърна естествено .. и аз да бях,нямаше да отвърна на такава маймуна :lol:

А до това какво направих.. просто аз и още 7-8 момичета не оставихме кучката цял месец намира,но не само заради това,а и беше се на*бала с приятеля на една от най-добрите ми фр :-x

kuklichka_bg
10-17-2011, 18:47
Докато и той не почне да и отговаря с нещо е добре.Инъче да си говори. 8-)

balu4ka
10-17-2011, 20:56
Еми ,определено ще ми стане кофти.Не бих тръгнала на бой,но може би съм си леко ревнива .Но,имам пълно доверие на приятелят си...(:

ThroughStruggle
10-17-2011, 20:59
Ох, боже, толкова драматизирате всички, което до някаква степен е показателно за ниското самочувствие на повечето от вас.
Разбира се, че ще се зарадвам - все пак околните комплиментират избора ми. :)

vqra
10-17-2011, 21:16
просот какъв отговор но си ацки права радваш ме да знаеш :D :D

sapphire5
10-18-2011, 06:24
ако той и отвръща на него ще се сърдя, а ако тя продължава, ще си изяде боя :)

Niakoitam
10-18-2011, 07:31
Наскоро точно такова нещо ми се случи.Той не и отвърна естествено .. и аз да бях,нямаше да отвърна на такава маймуна :lol:

А до това какво направих.. просто аз и още 7-8 момичета не оставихме кучката цял месец намира,но не само заради това,а и беше се на*бала с приятеля на една от най-добрите ми фр :-x

Всеки трябва да си получава заслуженото разбира се,но и сами не се досещате как смешничко изглежда отстрани. Оприличавам го на някакво осило около,което постоянно обикалят осем нервни осички готови да жилят. :D
Или ще му повдигнеш егото на твоя или ще го разочароваш доста по този начин.Едно от двете ще е.
А за това че се е наебала с приятеля на една от най-добрите ти приятелки...повярвай...само тя е виновната.Напила го е,упоила го е,вързала го е с вериги все пак да не може да избяга,наблъскала го е с виагра за да го надърви и му е скачала върху оная работа докато не получи оргазъм. Толкова е и свестен приятеля на твоята приятелка.Показал и е колко всъщност държи на нея. И вместо да правите организирани групички е трябвало всяка една от вас и най вече приятелката ти да си е направила изводите и или да му даде наистина последен шанс или да го остави да се ебе натам, с която си поиска, но не и с нея. :)

П.П. И мисля че това заглавие леко трябва да се редактира.Не е задължително човек да е обвързан да има мнение по тая тема, а пък и не пишат само дами в нея. :)

Shturrrche88
10-18-2011, 10:05
Аре пък това, че сме обвързани ни прави по-малко хора ли? Значи като си жена, ако някой мъж ти направи комплимент пред гаджето ти, не е проблем. Но ако на него му направи комплимент жена, вече е долна шаврантия, искаща да ви раздели и не знам си още какво.
Имаше един единствен нормален отговор тук. Ако мацка направи комплимент на мъжа ми, ще се изкефя, защото и тя го мисли за сладък. Ако той и отвърне, ще бъде единствено от уважение, но ако продължават закачките, тогава вече им се пише лошо и на двамата.

kremen4eto
10-18-2011, 10:33
Ще и гледам сеира и ще се посмея, защото му имам пълно доверие. Ще се гордея, че не може да го има, защото е мой. :)

NoMore
10-18-2011, 16:29
Ами няма да ми пука особено. Виж ако приятелят ми започне и той тогава вече вероятно ще се ядосам... но ще си замълча докато не останем двамата. Тогава ще му обясня, че ми е станала гадно и че не искам това да се повтаря :)

martito2
10-18-2011, 17:16
Ми той какво е виновен...Ако видя обаче, че й отвръща на "закачките", го чакат скандали и сръдни. А ако мърлата продължава, я чака бой. :lol:

А баш! :oops:

++ ;dd !

Съгласна!! ;дд

ThroughStruggle
10-18-2011, 17:27
Бой? :razz:
Вие на колко сте, на 12? :lol:

xBadxApple
10-18-2011, 19:55
Щурче88 и човекОт с ник на ез ай лей дайнг песен ви отсрамват.

К'ви са тея агресии, побоища и т.н., басирам се, че само една крива дума дори няма да кажете на мацката, а ще го изкарате вашия човек виновен.

Той ако си е на място като му обърнете внимание ще говори с девойката, няма да се налага вие да мятате кютеци..

mey_si
10-18-2011, 20:29
Първо момиче ,което казва пред мен на приятеля ми ,че е сладък..мога да определя като доста нагло същество..и дори шамарите ще са и малко..
Ще се ядосам ..няма да се скараме за това,все пак той не е виновен ,че тя му е направила комплимент..ще му обясня ,че ми е неприятно..

Rebirthing
10-18-2011, 21:16
Почвам да се кикотя, обикновено отвръщам с "Да, нали ?!"
А вие сте ебаси терминаторките :lol: . На моя са му казвали, че е сладък, че е секси и веднъж един гей му каза, че има "готин задник" , щях да падна от смях :razz: викам му на моя "Дупе да ти е яко :oops: " пък той горкия умря от срам...

ThroughStruggle
10-18-2011, 22:08
Първо момиче ,което казва пред мен на приятеля ми ,че е сладък..мога да определя като доста нагло същество..и дори шамарите ще са и малко..
Ще се ядосам ..няма да се скараме за това,все пак той не е виновен ,че тя му е направила комплимент..ще му обясня ,че ми е неприятно..

На колко си? Какво дефинираш като "наглост"? Самоопределяш ли се като комплексарка?

umri
10-18-2011, 22:38
Бахти докачливите... 'Сладък' не винаги е комплимент. Има 'сладък', като искам да ти седна на лицето, но има и 'сладък', като 'сладурче, с което никога няма да спа'. Второто не е комплимент. За да се разбере какъв е контекста е важно цялостното отношение на момичето към момчето и държанието й спрямо него.

Една жена, ако наистина е привлечена от приятеля ви, едва ли точно пред вас да му прави такива истимарски комплименти. По-скоро ще мисли някакъв дълбок и зъл план, който не включва тва вие да разбирате за нейния интерес. Пазете се от тия дето пред вас са тихи, а много им шарят очите, и им следете езика на тялото и малките неща, като смях на шегите и погледа спрямо приятеля ви.

Първоинстинктни шматки такива... все едно повече ви пука как сте изглеждали отстрани и колко ви е наранено самочувствието, когато някоя си осмелява да каже такова нещо пред хора, отколкото дали всъщност е заинтересувана от него и иска нещо. Ама то си е така. Дано някой ме е разбрал.

Josefinne
10-19-2011, 09:24
Има една такава, но знам, че тя така си говори с всички, така че не обръщам внимание и не ревнувам повече от 3 секунди.

XTREMEFREERIDE
10-19-2011, 13:27
Има една такава, но знам, че тя така си говори с всички, така че не обръщам внимание и не ревнувам повече от 3 секунди.
Именно същото ми се е случвало.