PDA

View Full Version : Какво да направя?..Омръзна ми...



stereoHeart
10-16-2011, 14:19
Аз съм на 14 от Бургас. Има едно момче, което харесвам от много време. На скоро му признах какво чувствам и той не успя да ми отговори особено адекватно. Разбрахме се да си останем приятели. Но напоследък гледам да го избягвам. Човека си има гадже. Оня ден както си вървя към нас, вижда ме той (беше с нея) и ме прегърна, започнахме да си говорим, но както той знаеше за чувствата ми, започна да се натиска с нея. Стана ми много гадно, защото аз нямам право да му кажа каквото и да е, но все пак трябваше малко да се съобрази. И вчера като не го поздравих както обикновено, ме спря и ми каза, че му е станало гадно и ме пита защо така. Аз не знаех какво да му кажа. Та, искам да ви питам.. дали да си остана приятелка с него, дали да продължа с надеждите, или да го истрия от живота си...

sweetpunk
10-16-2011, 14:23
До колкото разбирам сте в едно училище или поне се виждате постоянно, така че каквото и да правиш не можеш да го изтриеш! По - добре го дръпни и говори сериозно с него, обясни му точно какво чувстваш, разбери той какво мисли за теб, обясни му, че ти е неприятно да го виждаш с друга и ако той има малко сиво вещество ще се светне за какво става въпрос! От мен толкова, дерзай ;)

stereoHeart
10-16-2011, 14:28
Да де, само дето той винаги е с приятелите си...или с нея...

sweetpunk
10-16-2011, 14:36
Ами намери начин! "Има ли желание, начин винаги се намира!" .. обади му се .. а пък е сме в 21 век, има скайп/фейсбук (сега са много модерни) ..такива неща като разкриване на чувства е много по - лесно да ги споделиш по интернет! Не ги уважавам тия неща, но щом не можеш да го хванеш насаме пробвай така ;)

elysunny
10-16-2011, 14:36
човека не те харесва. не е нужно да се съобразява. щом му сърце иска ще се натиска с неговото си момиче. стегни се и не му се сърди за глупости. любовта се лекува с нова любов

SisiStrange
10-16-2011, 14:58
Ей това днес си го говорихме с приятеля ми. Защо хората в последно време се обясняват в любов и се мъчат да се свалят с обвързани хора? Супер жалко е отстрани. Човека си има гадже, очевидно я харесва много и ти все пак ходиш да му се обясняваш в любов?
Като човек седял и от двете страни (някоя да мрънка по гаджето ми и някой да ми мрънка на мен, докато имам гадже) ти казвам, че отстрани е адски нелепо.
Седни си на задника, стига си бленувала по него и приеми, че е обвързан. Намери си някой друг, към който да си насочиш интереса.

stereoHeart
10-16-2011, 15:05
Да, обаче аз му казах, преди да бъде обвързан.. Не му се натискам.. Както казах, гледам и да го избягвам, само дето не става.. Аз че ще спра с това харесване е ясно.. само се чудя дали да оставам приятелка с него, или не..

SisiStrange
10-16-2011, 15:11
Не можеш да му бъдеш истинска приятелка, ако имаш чувства към него. Истинските приятели се радват един за друг и се подкрепят. Ти можеш ли да се зарадваш за него, че е с нея и примерно да се накефиш, ако ти разкаже някоя случка между тях? Не, нали? Или, когато те се скарат, можеш ли да дадеш обективен съвет, а не да се опиташ да тласнеш събитията и да скъсат? Не вярвам. Само ще се измъчваш да сте приятели. Според мен добре си почнала да го игнорираш.

Sh@d0w
10-16-2011, 16:26
Според мен добре си почнала да го игнорираш.

SuperBadSuperFresh
10-16-2011, 16:30
Кеф му е на човека,че хем си е намерил гадже,хем си има и обожателка.Според мен хич не му дреме за твоите чувства,така че си го игнорирай-най-доброто решение.

blaaablaaablaaa
10-16-2011, 19:25
Останете си приятели, но се откажи от тези напразни надежди.

extreme16
10-16-2011, 20:04
Останете си приятели, но се откажи от тези напразни надежди.

+1
Не му показвай, че все още имаш чувства към него, така му повдигаш егото и се възползва от този факт. Бъди силна и не се опитвай да го спечелиш, той е обвързан. Никога не тичай след мъж.

badsector
10-17-2011, 10:31
Кеф му е на човека,че хем си е намерил гадже,хем си има и обожателка.Според мен хич не му дреме за твоите чувства,така че си го игнорирай-най-доброто решение.
Определено. А действията му показват, че с удоволствие би те треснал и те обработва да му пуснеш.

Muaythaifighter
10-17-2011, 10:48
от бс сме само маняци

Salom
10-17-2011, 11:14
Мисля, че малко трудно ще останете приятели след като си му признала, че го харесваш. Ти никога няма да можеш да мислиш за него просто като за такъв.
От друга страна той постъпва адски гадно като не се съобразява... но пък и не ти е длъжен. :? Не може да се дръпва от приятелката си, само защото друго момиче го харесва.... нали се сещаш....
Съвет?! Ами просто се дръж нормално, недей да го избягваш (защото тогава му показваш, че ти е много неудобно пред него) и си живей живота..... :)

abvd
10-17-2011, 12:00
Никакви надежди недей пропилява щом те е унижил. Най-добре си останете приятели според мен пък ии плюс т'ва не вярвам в бургас да няма момчета се някога ще попаднеш на точния товек ;) :) ее успех от мен !