PDA

View Full Version : Лексикон...;)



tomboy
10-16-2011, 18:06
1. Имате ли приятел/ка?
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
6.Кога ви беше първата целувка?
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
8.Какво търсите у хората?
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?

сори ако вече има такава тема....

Sh@d0w
10-16-2011, 18:13
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? За пръв път тук във форума,а за пръв път на живо-в борисовата градина
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката и <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера,държанието и естествено от пръв поглед-външния вид
6.Кога ви беше първата целувка? Long time ago
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да,определено.
8.Какво търсите у хората? Разбиране,подкрепа,приятел ство.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Когато хванах ръката и на първата ни среща,докато стояхме на пейката и си говорехме.Направо се изчерви и в последствие и аз :D

сори ако вече има такава тема.... такива има много

leiisy01
10-16-2011, 18:17
{1.} Не
{2.} ...
{3.} Емм на някое романтично място ;дд
{4.}мм очите
{5.} държанието
{6.}ммм не помня
{7.} мм може би в момента
{8.} честност
{9.} мм не
{10.} мм веднъж тъкмо му бях казала ,че го харесвам и един негов приятел миказа пред него : айде дай ми очилата ти ... и ..... знаем ,че харесваш .... той ше тръгне сс теб ... Нещо от тоя род беше : ))

elysunny
10-16-2011, 18:22
1. Имате ли приятел/ка? -не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -о не знам.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - усмивката
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? -усмивката
6.Кога ви беше първата целувка? - 5 клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - не точно
8.Какво търсите у хората? - приятелство
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не знам не съм попадала в такава ситуация
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - той дойде до мен. говорихме и аз го питах 'какво става', а той в същия момент ме пита 'как съм' и изчака аз да отговоря. казах 'нищо', но дори не се осетих. той ме попита 'как може да отговарям на как си с нищо' и аз се изчервих като домат :lol:
имало е и по-неловки случай, но с други хорА

kyon
10-16-2011, 18:23
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? В една игра, скайп и след това излязохме
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Силен характер
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Да знае какво иска и да има собствено мнение.
6.Кога ви беше първата целувка? Със сегашния ми приятел, на втората среща.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да...
8.Какво търсите у хората? Не търся в никой нищо..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? В момента не.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ще си го запазя.

сори ако вече има такава тема....

SisiStrange
10-16-2011, 18:51
1. Имате ли приятел/ка? Мхм.
2.Ако да, как се запознахте? Във форума.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Погледа, усмивката, нежните устни, начина, по-който ме гушка... аз почти не мога да му се сърдя.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Да е естествен, да можем да си говорим, да е разбран, свестен... Да ме привлича... т.е да ми иде да му скоча само като ме целуне малко по-дълго. :D
6.Кога ви беше първата целувка? Някога в детската градина.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Определено.
8.Какво търсите у хората? У хората... т.е. в приятелите ми ли? Да мога да им имам доверие и да са стабилни хора. Не драматични или нон стоп мрънкащи.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не, лол.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
На първия ни билярд, малко преди да тръгнем, супер много се притеснявах (тъй де, ново момче + нова игра, защото ми беше за пръв път) и той се опитваше да ме учи и ми хващаше ръцете уж да ми покаже как да удрям с щеката, а аз от притеснение избързвах страшно много и удрях с все сила преди още да ми е казал: ето така се хваща. :D
сори ако вече има такава тема....

Sh@d0w
10-16-2011, 18:53
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
На първия ни билярд, малко преди да тръгнем, супер много се притеснявах (тъй де, ново момче + нова игра, защото ми беше за пръв път) и той се опитваше да ме учи и ми хващаше ръцете уж да ми покаже как да удрям с щеката, а аз от притеснение избързвах страшно много и удрях с все сила преди още да ми е казал: ето така се хваща. :D
сори ако вече има такава тема....

Това беше епик,дам.Поне бързо се научи 8-)

extreme16
10-16-2011, 18:57
1. Имате ли приятел? Не
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Запомнящо се.
4.Каква е най-голямата ви слабост ? -
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момче? Стила, характера, интелекта, външния му вид.
6.Кога ви беше първата целувка? Преди 3г., тогава бях на 13.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не
8.Какво търсите у хората? Нещо истинско.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Да, смятам това за доста примамващо за една интересна връзка.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
Нямам.

daru6a1
10-16-2011, 19:06
1. Имате ли приятел/ка? Дам
2.Ако да, как се запознахте? Да живее фейсбук ! :D Иначе сме се мяркали , тъй като живее в моя блок ;d Хах
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Усмивка , държание и външен вид при първото впечатление
6.Кога ви беше първата целувка? На вторият ден от нашата връзка
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Добротата
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? На първата среща всяка ситуация си беше много критична :D Бях се изчервила като домат .. Шоуто беше на шест ! :D

blaaablaaablaaa
10-16-2011, 19:07
1. Не.
3. Навсякъде, по всяко време и при всякакви условия.
4. Очите и характерът.
5. Очитеееееее! Иии... Усмивката. Но все пак... Очитееееееее! :D
6. В детската градина, ако се брои.
7. Даа... Няколко пъти :)
8. Да са добри првиятели, мили, забавни.
9. Вътрешният ми глас казва: да, не, да... Не... Може би не трябва... Я да мълчиш, да, много ясно.
10. Когато я поканих на театър и тя каза, че е заета, което прозвуча точно както трябва да прозвучи - да ме отреже по по-мил начин, без много увъртане, но да разбера намека от първия път. Тогава, въпреки, че разбрах за какво става дума, (да, смейте се) я попитах дали е свободна на следващия ден :oops: И... Няма нужда от повече разяснения. :D

LeprikonA
10-16-2011, 19:13
1. Имате ли приятел/ка? Да.
2.Ако да, как се запознахте? Преди четири години - в един клас сме
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) не е само едно, но най-вече като се ухили от едното ухо до другото ^^
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? лице
6.Кога ви беше първата целувка? преди 3 години :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Определено
8.Какво търсите у хората? Разбиране
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Мега тъп въпрос
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Миналата седмица го ударих неволно с чадър. вървим си ние и нещо раницата ми се мести и аз посягам да я оправя и го удрям по лицето с чадъра. и той ми се смее и аз, след 934894574389574835 съжалявам, "ами с идиот си се хванал"

сори ако вече има такава тема.... :D

xoxi
10-16-2011, 19:23
1. Имате ли приятел/ка?
- Да.
2.Ако да, как се запознахте?
- Познаваме се от много време, не помня как е станало.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
-
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
- Целият ми е слабост.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
- Косата, обувките, походката, усмивката, ръцете..
6.Кога ви беше първата целувка?
- И това не го помня кога точно е било.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
- Да, всеки ден се влюбвам.
8.Какво търсите у хората?
- Човещинка.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
- Не.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
- Не се сещам. Едва ли имаме такъв момент.

crowberry
10-16-2011, 19:47
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте? ..
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Случайно..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) мистерията около него
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? очите
6.Кога ви беше първата целувка? на 14
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? най-искреното, състраданието, креативното
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? не знамм..
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? когато го подминах като пътен знак и трябваше да се обяснявам 2 часа..

сори ако вече има такава тема....

DragonLady
10-16-2011, 23:01
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Една колежка ни запозна. Той беше дошъл заедно с гаджето и да я вземат след лекциите и решиха да ме запознаят със сегашният ми приятел и гаджето на колежката. След това отидохме в близкото кафе и там вече започна по сериозното запознанство.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Погледа му, колкото и да съм му се ядосала по една или друга причина, само като го погледна в очите и ми минава всичко.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Погледа и отношението му към мен
6.Кога ви беше първата целувка? На 14 години
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да три пъти и сега съм в процес на четвъртият път :)
8.Какво търсите у хората? - Човечност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Е нали ми е враг, от къв зор да тръгвам с него ...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Яко срам ме е ама айде ще го кажа. Бяхме на китайски ресторант и явно, че бях сложила в устата си по голяма хапка от необходимото и по едно време се усещам, че нещо стърчи от устните ми ... леле голям срам си беше .. Сума си извинявай и тн. му казах, а той ми вика " А за това ли ( прави го нарочно същото с което аз станах за смях ) нееее споко на всеки се случва. Накрая ме изби даже на смях

сори ако вече има такава тема.... :D

fibichkaa
10-16-2011, 23:42
1. Имате ли приятел? Не
2.Ако да, как се запознахте? ...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? О, нямам идея
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Никого не харесвам .
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момче?Характера , очите .
6.Кога ви беше първата целувка? 13
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората?Нищо или каквото намеря
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Зависи
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Никого не харесвам :D

fenkaaa
10-17-2011, 02:16
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? На едно събиране
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката му,лигавата му страна 8-)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Външния вид,или по точно самото излъчване :)
6.Кога ви беше първата целувка? на 6 :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да,в момента съм влюбена.
8.Какво търсите у хората? Най-вече искреността и уважението :)
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Нямам най-голям враг и то от мъжки пол :D
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Мисля,че няма такъв.. никога не съм се чувствала неловко с него,дори в началото.

InsertDumbNickHere
10-17-2011, 08:20
1. Имате ли приятел/ка? - Не
2.Ако да, как се запознахте? - || - || -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Ами бих я поканил на басейн / кино /парк по skype или да се запознаем небрежно ... просто да се видим неочаквано
4.Каква е нaй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Усмивката
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче? - Как се облича , дали е красива... де да знам :-D
6.Кога ви беше първата целувка? - || - || -
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Може би .
8.Какво търсите у хората? - Харесвам ''готините'' хора .
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - - || - || - || -

gabsit000
10-17-2011, 08:34
1. Имате ли приятел/ка? да
2.Ако да, как се запознахте? когато му поисках приятелство в фейс :D ...колко долно звучиииии :D
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) очите и усмивката .. нямам думи ..спомням си на първата среща само го зяпах :D
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? комплексни са нещата,погледа,действията най-вече ..за какво говори ..
6.Кога ви беше първата целувка? у тях на един купон
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? дасмятам,но не е в това момче с което съм сега..нещата все още са в самото начало...
8.Какво търсите у хората? доверие и разбиране
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? няма шанс,но ако за да му го върна и да го накажа за това,което е направил-с удоволствие..много съм злопаметна и отмъстителна :D а уж съм душа човек..ама всеки си има и тъмни страни...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? тогава когато останах последна у тях на втората ни среща беше.. и много се чудех дали да тръгна да нещо да направя или да продължим да си говорим..но чак най ..все още не се е случвал явно..

BrainlessROCKBABY
10-17-2011, 08:41
1. Имате ли приятел/ка? малко почивка ;д
2.Ако да, как се запознахте? ---
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? в Starbucks примерно ;д
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката, винаги..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Очите. И държанието
6.Кога ви беше първата целувка? 12?
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? о, определено..
8.Какво търсите у хората? Искреност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Да, предизвикателно е ;д
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? като се скараме ;s

Shturrrche88
10-17-2011, 09:08
1. Имате ли приятел/ка?
Да
2.Ако да, как се запознахте?
В IRC
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
-------------------
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
всичко в него...може би устните му са ми най-голямата слабост ;)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
Е, характера по принцио
6.Кога ви беше първата целувка?
толкова отдавна беше, че не съм сигурна...първата целувка с език ми беше на 12
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
Естествено, че да
8.Какво търсите у хората?
уважение
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
Ми то, границата между любовта и омразата е толкова тънка, че не е изключено да се влюбиш в човек, който си мразил :)
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
Оооо, не помня ;)

reni7o0o
10-17-2011, 10:22
1. Имате ли приятел/ка? - Да
2.Ако да, как се запознахте? -Благодарение на една приятелка в една дискотека
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)-Очите муу :smt007 като ги погледна и забравям за всичко
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? -характера
6.Кога ви беше първата целувка? -на 14
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? -да
8.Какво търсите у хората? - най-доброто
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? щом ми е враг няма място в живота ми ;)
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? -за сега не сме имали неловки моменти :D
сори ако вече има такава тема....

andiexx
10-21-2011, 12:05
1. Имате ли приятел/ка? не
2.Ако да, как се запознахте? ...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? .. не знам-не планирам такива неща, нито имам някакви особени предпочитания
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) ...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера&държанието
6.Кога ви беше първата целувка? 2009
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да...може би
8.Какво търсите у хората? нещо различно&истинско
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? ???
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? ..

cyclops
10-21-2011, 12:49
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? чрез една приятелка в едно клубче
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) когато сутрин се събуди и ме придърпва към себе си и ме гушка
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? усмивката, излъчването са ми първите впечатления. От там нататък още куп неща..но като цяло трябва да говорим на общ език
6.Кога ви беше първата целувка? около 3 седмици след като се запознахме
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? Кои хора?
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? нямам врагове, но ако някой ми е неприятен, не бих
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? най неловките моменти са били при "неловко мълчание"

сори ако вече има такава тема....

NomNomNom
10-21-2011, 13:43
1. Имате ли приятел/ка? да
2.Ако да, как се запознахте?в един курс
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)Да ядем и да се гушкаме.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?интелект и спокойствие
6.Кога ви беше първата целувка?12-13
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?ест.
8.Какво търсите у хората?спокойствие и добре развито логическо мислене
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?много рандом въпрос, ако отговаря на горните условия - да, ама не приемам никого като враг,лол
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?

няма такива почти

Sheily
10-21-2011, 13:49
1. Имате ли приятел/ка? Не.

2.Ако да, как се запознахте? Ако говоря за човека, който може да се каже, че харесвам - запозна ни наш общ приятел.

3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? По принцип предпочитам запознанствата да стават на живо и по естествен начин. В смисъл, няма значение къде и кога, като харесаш някой - отиваш и се запознаваш, или пък чрез общи приятели, познати, компании. След това може да се свържете чрез скайп, facebook и т.н. за контакт, но не съм много "за" запознанствата, които стават само по интернет.

4.Каква е най-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Значи, ако отново говоря за момчето, което харесвам... Не бих го нарекла "слабост", а по-скоро си е доста стряскащо, че сме адски еднакви като хора, характери, начин на мислене и разсъждения като цяло; неща, които и двамата не харесваме и харесваме и т.н. Просто, реално погледнато, е доста нереално да имаме чак толкова прилики и общо помежду ни. Дори мога да кажа, че е "моето второ Аз в мъжки род" :D

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? На пръв поглед - външния вид, цялостното излъчване, чар, а след това държанието. Определено от начина, по който се държи един човек мога да си извадя доста изводи за това какъв е.

6.Кога ви беше първата целувка? Мисля, че в детската градина, но беше доста отдавна и нямам спомен, а и не знам дали е било точно целувка или някаква лиготия. Вече по-зрялата ми и по-осъзната първа целувка беше в 8 клас.

7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не, но само съм си мислила и съм се залъгвала, че съм била влюбена, а пък и по принцип не съм влюбчива. Дори трудно някой може да ми направи до такава степен впечатление, че да си задържа интереса и вниманието над него.

8.Какво търсите у хората? Това, което вече във все по-малко хора се среща. Много неща са, съвкупност от качества. За повечето истинските ценности за сетивата им са скрити.

9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не мога да кажа, че чак имам "врагове", но има момчета, които не харесвам и определено ме дразнят, така че е ясно - не бих била с момче, което не е мой тип.

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? С момчето, което харесвам до момента не сме имали неловки моменти, но знам кой ще е неловкия момент между нас, затова не мисля и да го създавам. Просто, защото сме приятели и понеже съм почти сигурна, че той не очаква и не предполага за чувствата ми, не бих искала да го разочаровам или да сметне, че съм "предала" приятелството ни. :)

Azoria
10-21-2011, 14:23
1. Имате ли приятел/ка? - Не.

2.Ако да, как се запознахте?

3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Иска ми се да е човек,когото вече познавам. :)

4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Държанието му. А за външния вид - може би усмивката,погледа...

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Пак държанието. :)

6.Кога ви беше първата целувка? - 13 години.

7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.

8.Какво търсите у хората? - Нещо,без което няма да мога. Което да ме кара да не искам друг. :)

9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не и докато сме врагове,но все пак една крачка е разстоянието м/у любовта и омразата. Знае ли се... :)

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Хмм... в момента нищо конкретно не ми минава през ума... Може би когато веднъж си признах чувствата и не ми отвърнаха със същото. Беше доста кофти. Последва неловко мълчание и сменихме темата. :lol:

bettyblackdewil
10-21-2011, 14:42
1. Имате ли приятел/ка? Да / приятел
2.Ако да, как се запознахте? Записа се в училището в което учех и после ми писа
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Запознанството очи в очи ми е по-предпочитано отколкото по фб или скайп, но какво да се прави така се случи
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Първата му любов съм и със всичко показва, че ме е обикнал
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Държанието му към мен
6.Кога ви беше първата целувка? В деня в, който тръгнахме / точно заради целувката /
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Човечност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Сигурно не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Няма да го споделям и тук да се засрамвам пак :D [/b]

patence92
10-21-2011, 14:58
1. Имате ли приятел/ка?
- Да

2.Ако да, как се запознахте?
- Оо в един сайт за запознанства преди 3 години :D

3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ----

4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
- Обожавам усмивката му, очите му, обичам всеки един миг когато сме заедно .. и още доста други неща

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
- погледа, характера, дали има чуство за хумор


6.Кога ви беше първата целувка?
- бях на 15

7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
- Да в сегашния ми приятел

8.Какво търсите у хората?
- приятелство, разбиране..

9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
- Никога

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
- оо те са много, но ето един:
Бяхме заедно в тях и правехме секс :D (аз бях отгоре, почти голи).. и внезапно баба му влезна :shock: погледна ме и излезе .. :D :D :D Просто няма да обяснявам колко сконфузно беше като свършихме :D :D

lovelysister
10-21-2011, 19:40
1. Имате ли приятел/ка? Да :)
2.Ако да, как се запознахте? На бала му
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивкатааааааааа
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? характер
6.Кога ви беше първата целувка? 11
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? характер
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? зависи
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
ми понеже имам супер грамогласен смях.. така няма няма и като се изцепя да се хиля.. все ни гонят от кафетата хахаха

balu4ka
10-22-2011, 14:33
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Дълга история ... (:
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Целият ми е слабост.(ръцете,усмивката му,очите му...заради това което е ,а именно истински (:)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Начинът по който говори,мисли,разсъждава .
6.Кога ви беше първата целувка?Може би на 13/14
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?Да,сега съм влюбена!
8.Какво търсите у хората?Истината.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не мисля.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?Когато го запознах с половината ми рода и братовчедките ми ,подивяха..
сори ако вече има такава тема....

ManonDilova
10-22-2011, 16:41
1. Имате ли приятел/ка? нем
2.Ако да, как се запознахте?-
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? не е от значение, но се надявам да е на живо :D
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - ами очите, ръцете... други работи :D
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? погледни горния въпрос :D
6.Кога ви беше първата целувка? въй, отдавнаааа .. :(
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? не
8.Какво търсите у хората? забавление, добре прекарано време
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? не!
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? срещнахме се и нищо не си казахме :oops:

DevilWish
10-23-2011, 08:07
1. Имате ли приятел/ка? - Не.
2.Ако да, как се запознахте? - -----------
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Това няма никакво значение ;)
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - В момента няма такъв човек.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Първо външният вид естествено, докято не го опозная = лицето най-вече след това фигура.
6.Кога ви беше първата целувка? - Мнооого отдавна, за да си спомня.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Любов, доверие, честност...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Любовта и омразата са на една крачка...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - -----

mynichka
10-23-2011, 14:14
1. Имате ли приятел/ка? да
2.Ако да, как се запознахте? На кръщене на племенницата ми.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивката, милото държание
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? цялото излъчване
6.Кога ви беше първата целувка? 14- 15
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? доброта, искреност, отношение
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? момче враг нямам засега, иначе не знам
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
еми казах му, че ще ходя на рожден ден на една приятелка, а на тая приятелка казах, че ще излизам с него и накрая са се срещнали в една дискотека, а мен ме е нямало (а аз реално съм си почивала у дома)

сори ако вече има такава тема....

g1lzaTa
10-23-2011, 14:27
1. Имате ли приятел/ка? Да :)
2.Ако да, как се запознахте? Запознахме се на едно купонче :P
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Всякакъв възможен начим :)
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Всичко в Нея ми е любимо
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера и нейната усмивка
6.Кога ви беше първата целувка? На едно Парти в Нас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Характера,не само външния вид !
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Никога
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Когато за пътви път тръгнах да я целувам и не спрях ... :P

an0niimka
10-23-2011, 14:38
1. Имате ли приятел/ка? - Да...
2.Ако да, как се запознахте? - Запознахме се в училище. Аз се блъснах в него... После се запознахме и т.н....
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ----
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Усмивката и очите му...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Характера...
6.Кога ви беше първата целувка? - Миналата година...
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да...
8.Какво търсите у хората? - Доброта, разбирателство и др.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Може би когато ме целуна за 1 път пред всичките ми приятели и приятелки... :lol:

сори ако вече има такава тема....

skate
10-23-2011, 16:51
1. Имате ли приятел/ка? ne
2.Ако да, как се запознахте? ...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? nqma znachenie
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) dont know
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? harakter izluchvane durjanie
6.Кога ви беше първата целувка? v 7 klas
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? ne
8.Какво търсите у хората? razbiratelstvo
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? shto da ne
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? ne moga da se setq

marilyn
10-23-2011, 19:53
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Някак спонтанно, писна ми от планирани и нагласени работи.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Очите, ръцете, принципно тия 2 неща много ме впечатляват.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Възпитанието, обноските, грижовността, темперамента.
6.Кога ви беше първата целувка? Отдавна, на една пейка в дъжда, с момиче.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не
8.Какво търсите у хората? Разбиране, искреност и всеотдайност.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Никога не казвай никога.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Не се сещам. :)

smarty
10-23-2011, 19:55
1. Имате ли приятел/ка? Не ...
2.Ако да, как се запознахте? ....
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) ...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Погледа, държанието.
6.Кога ви беше първата целувка? Не помня.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.
8.Какво търсите у хората? Търся истински и честни хора.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Ако съм влюбена разбира се, че бих тръгнала с него.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Със сигурност е имало такъв момент, но в момента не мога да се сетя.

DiDiChKa
10-23-2011, 20:10
1. Имате ли приятел/ка? - Да.
2.Ако да, как се запознахте? - facebook
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - ..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Целувките.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Първо външният вид естествено, докато не го опозная.
6.Кога ви беше първата целувка? - Мнооого отдавна.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Любов, доверие, честност...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Може би...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Не се сещам.
_________________

thegreenzombie
10-23-2011, 20:10
[1]... мне 8)
[2]... -----
[3]... what will be, will be :)
[4]... трудно е да кажа само едно нещо :oops:
[5]... начинът на мислене... странно, а? 8-)
[6]... не помня точно :(
[7]... не.. т'ва не е по моята част :?
[8]... позитивизъм, спокойствие и малка доза лудост не вреди :lol:
[9]... защо не.. всичко е възможно 8-)
[10] ... май няма

VampireLover3
10-24-2011, 07:18
1. Имате ли приятел/ка? не
2.Ако да, как се запознахте?-
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? хмм.. не съм мислила.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивката
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? характера
6.Кога ви беше първата целувка? 5-6ти клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? Разбиране и искреност.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Да
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? не се сещам в момента.

Tempest
10-24-2011, 07:25
1. Имате ли приятел/ка? - не
2.Ако да, как се запознахте? греда
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - на живо, чрез стискане на ръчичка или лаф в компания..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - между слабост и любимо нещо има разлика, брат.. иначе най-голямата ми слабост, навярно не само моя, са сълзите..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - чувството за хумор, усмивката и... толкоз
6.Кога ви беше първата целувка? - мисля, че на 2 години съм целунал майка си по бузата.. брои ли се? Иначе миналата.. кво миналата, тая година беше с момиче, към което имах чувства някакви :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - ммда, още боли от единственото ми такова чудо, ама.. life goes on..
8.Какво търсите у хората? - малко разбиране и повече мисъл в действията.. ама всички няма как да го изпълнят това..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не съм гей.. а и големи врагове нямам, така че - не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - айде сега, подробности... мисля да го запазя за себе си

сори ако вече има такава тема.... - извинен си

alzheimer
10-24-2011, 07:38
1. Имате ли приятел/ка? - Не.
2.Ако да, как се запознахте? ...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Няма значение.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Очите, усмивката, смехът, гласът, чувството за хумор, добротата му, разбирателството, невероятната глупост, идиотщината, красотата..всичко.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Охх, еми отначало външния вид - естествено. Как говори, как се държи с останалите и прочие.
6.Кога ви беше първата целувка? - Нямам такава.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Разбирателство, любов, доверие.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Предполагам. Всъщност, колкото харесвам това момче, толкова и го мразя.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Беше един Четвъртък в училище и той току що беше получил отговор от момичето, което харесваше и ми написа на тетрадката, че са тръгнали, но отначало аз не можах да го разбера и след малко го попитах какво е написал и той само ми кимна. В този момент бях на ей толкова > || да не се разрева, но не насълзих. Само че не вярвам да е забелязал. Но за мен си беше много неловко.

xxxbrokenhearthxxx
10-24-2011, 08:03
1. Имате ли приятел/ка?-да
2.Ако да, как се запознахте?-по случайност минавах през центъра с китарата, а тя пък седеше на една пейка също с китара и реших да я заговоря 8-) в последствие нещата се получиха :oops:
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?---
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)-Усмивката и, очите, косата, характера, това, че ми прави закуска когато остана да спя у тях 8-) , това, че ме разбира
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?-косата и очите
6.Кога ви беше първата целувка?-на 16
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?-Да, определено в момента съм, и то доста :-)
8.Какво търсите у хората?-добротата
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?Нямам врагове, никого не възприемам като враг
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?-няма такъв

SiNiStEr
10-24-2011, 12:39
1. Имате ли приятел/ка? дам
2.Ако да, как се запознахте? не си спомням...общи приятели
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ---
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) очите
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? отново очите
6.Кога ви беше първата целувка? мин година в дискотеката
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? в повечето случей-разбирателство
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? зависи
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? когато ми намекна,че ме обича

gummybear
10-24-2011, 12:57
1. Имате ли приятел/ка? в момента не
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? не знам..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - усмивката мууу.. <33
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - погледа
6.Кога ви беше първата целувка? - отдавна
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - не
8.Какво търсите у хората? - добротата
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - ем нямам врагове
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - веднъж бяхме останали сами на една пейка и беше много тъмно.Само някво от един вход изскача едно огромно куче и аз започнах да пищя и за малко да го прегърна..
:lol:

Jessie
10-24-2011, 13:56
1. Имате ли приятел/ка? Да.
2.Ако да, как се запознахте? Чрез Impulse, докато беше още вървежен. ;Д..
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - ...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Самият той.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Външният вид, разбира се. Тъмнокоси и тъмнооки, FTW! ;pp..
6.Кога ви беше първата целувка? - На Нова Година, точно когато тръгнахме... 2009 срещу 2010.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да. Сега.
8.Какво търсите у хората? Сходни качества и интереси с моите.. предимно.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Хаха. ;Д..
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ами не може да плува. :D И се наложи през целия ни престой това лято в Кубан, Слънчев Бряг, да се пльокам самичка из басейните и пързалките в Аквапарка. :D

BuBzzz
10-24-2011, 15:06
1. Имате ли приятел/ка?Имам си
2.Ако да, как се запознахте?Ами ние сме съседи и...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)Усмивката <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?Външния вид
6.Кога ви беше първата целувка? на 13 xaxa
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?даа
8.Какво търсите у хората?доброта,любов ...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?нямам врагове
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?олее ми те са много хахаха

monsterxx
10-24-2011, 15:59
1. Имате ли приятел/ка? нем
2.Ако да, как се запознахте? .........
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивката й, гласа й
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? външния вид
6.Кога ви беше първата целувка? преди 5-6 месеца
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? не търся нещо определено .. смис, това че някой не притежава някакво качество не значи, че няма да го харесам.. :D
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? нямам най-голям враг
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
разлях си колата върху нея :oops:

MoonPie
10-24-2011, 19:15
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Най-добрата ми приятелка ходеше с негов приятел и започнахме да излизаме заедно.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Е, можеше да е нещо по-впеачтляващо ама станалото-станало.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Огромните му, красиви очи, които винаги ме разтапят.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Усмивката. Ако усмивката ме грабне... то и човека ме грабва.
6.Кога ви беше първата целувка? Много, много отдавна. Ако става въпрос с приятеля ми - преди 4 години xD
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Дам.
8.Какво търсите у хората? Добрите качества... - доброта, борбеност, честност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Хахаха, нямам 'големи' врагове, а и ако са ми такива - защо да ходя с тях? Нещата не стават като в романтичните комедии.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?От толкова отдавна сме заедно, че честно казано не помня неловки моменти...

bubkaa93
10-24-2011, 19:49
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? бяхме поканени на рожден ден на обща приятелка и там се запознахме
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ....
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Той ми е слабост целия
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? чувството за хумор и усмивката
6.Кога ви беше първата целувка? доста отдавна
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? разбирателството и добротата
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? зависи
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?

сори ако вече има такава тема.... оо те са много,но вече са рядкост ..

Thundarr
10-24-2011, 19:54
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Намери ме в Facebook ... :Д
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Абсолютно всичко ми харесва
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера и очите
6.Кога ви беше първата целувка? Най- първата? - в 4 клас :Д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? .. не знам
8.Какво търсите у хората? Разбиране предполагам
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не знам какво разбираш по "тръгнали"
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ами докато се опознавахме.
:)

Supernaturalfan
10-25-2011, 13:19
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Ами характера, външния вид /очитее иии косатаа ии тялотоо...ВСИЧКО 8-) ;3/
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Външния вид и характера
6.Кога ви беше първата целувка?
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Определено, да

8.Какво търсите у хората? Разбиране, приятелство, да можем да си говорим за всичко
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не...не знам, зависи
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
Амии веднъж вървях супер самоуверено и точно пред него се спънах 8-)

SpiritInBlack
02-25-2012, 13:42
1. Имате ли приятел/ка? В момента не
2.Ако да, как се запознахте? Харесах я на снимка на бала на една позната и и писах скайп.Готиният момент е , че преди това я бях видял на главната , а най-готиното е , че след това разбрах , че е от моето даскало.Do wonders ever seize ?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? По друг начин определено.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Труден въпрос.Характер и външен вид.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?Характер и външен вид.
6.Кога ви беше първата целувка? Не с нея на 15 или 16.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? О , да . Дали в мен са се влюбвали не мога да кажа :D
8.Какво търсите у хората? Зависи за какъв човек говорим.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Нали ми е враг ? Може би само за гавра
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Всеки път се червя като си го спомням.Много шоу беше на главната , аз се червя , хората се обръщат и ме гледат и се чудят дали имам темпетарура , моят приятел се чуди кво прави , нейната приятелка почна да вика и беснее , тя е неадекватна.Може би случката , за която съжалявам най-много породи тая работа

сори ако вече има такава тема....ПРОЩАВАМ ТИ СПОКО

gunner97
02-25-2012, 13:56
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Незнам
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Очите
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера и външния вид
6.Кога ви беше първата целувка? 4ти клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Приятелство и разбиране
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Нямам

broken-barbiee
02-25-2012, 14:19
1. Имате ли приятел/ка? Вече не /днес се разделихме/
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? както и да е, само да не е чрез интеренет..
4.Каква е най-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)-начина по който си пуска ръцете тялото ми като се натискаме. /отговора е за човека, който харесвам./
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?-Никога не се водя по първото впечатление, защото то много често ме заблуждава.
6.Кога ви беше първата целувка?-на 11 /отговарям за целувка с език/
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?-да, но не казвам, че съм убедена в това, просто така съм го чувствала.
8.Какво търсите у хората?-чар, разбиране и приятелство.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?-Границата между любовта и омразата е малка, така че защо не :).
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?-Говорихме си по телефона и моя телефон нещо взе да си прави произволности и не можех да го чуя. Сигурно си е помислил, че оглушавам.. :D

(буквиииии)

nekuffff
02-25-2012, 18:29
1. Имате ли приятел/ка? - Приятелка
2.Ако да, как се запознахте? По фейсбук
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Много е чувствителна и винаги се старая да бъда мил,за да не мога и малко да я нараня
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Заглеждам се в момичета и най-вече е да не въртят курвенски номера
6.Кога ви беше първата целувка? 17.12.2011
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да
8.Какво търсите у хората? - Обич и подкрепа във всичко
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Скарване и на следващия ден като се видяхме ни беше тъпо,почувствахме се чужди,но всичко отмина и се обичаме като луди <3

paradosou
02-25-2012, 18:49
1. Имате ли приятел/ка? - сега съм свободен електрон :Д
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - спонтанно.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - излъчването, специфичният му хумор
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - интелектът, стремежът към прогрес.
6.Кога ви беше първата целувка? - преди достатъчно време :Д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - аха
8.Какво търсите у хората? - развитие
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? -
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - неловки чак май нямам, по-скоро смешни :Д иначе веднъж с един пич в началото на запознанството без да искам хванах неподходяща тема, тогава още не знаех някои неща

raror
02-26-2012, 14:42
1. Имате ли приятел/ка? .. може да се каже :)
2.Ако да, как се запознахте? преди 4-5 месеца
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ъ? Ами предпочитам очи в очи ;)
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) като почне да си размята насам-натам косата и се разтапям :D
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? характер :)
6.Кога ви беше първата целувка? we're still little :(
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? не както сега :) (явно преди не е било "влюбване")
8.Какво търсите у хората? сродни вкусове/качества ..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? WTF.. не :D
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? предстои .. :D

toniiiiiiiii
02-26-2012, 17:58
1. Вече не ...
2.......................
3.Където и да е
4.Привързвам се много лесно и бих направил всичко за човека до мене.
5.Начина по който говори , движи , маниери , външност и най - вече начинът по който разсъждава.
6.Децката :D
7.Да
8.Това което давам аз на тях
9.Зависи
10.Не си спомням

bubble_
02-26-2012, 20:30
1. Имате ли приятел/ка? Да .
2.Ако да, как се запознахте? Ами ... пред една дискотека . Таман влизах и той ме хвана за ръката и ме дръпна. Попита ме как се казвам , запознахме се ..искаше ми телефона и да излезем някой път .. аз , разбирасе , се направих на недостъпна но той беше доста настоятелен . хихи ;dd
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? --
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Обичам когато просто седим и си мълчим а той ме гледа право в очите без да отмества поглед дори за секунда . Както и когато ме прегърне силно и не иска да ме пусне ..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Ами на пръв поглед очите тялото и т.н. но после е чувството за хумор , интелекта , характера
6.Кога ви беше първата целувка? 13
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? искреност , приятелство
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? мм знае ли се .. :д
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? не се сещам :)

kyon
02-26-2012, 20:51
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? В една онлайн игра, после скаип и т.н.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Уважение към мен, внимание
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Излъчване, държание
6.Кога ви беше първата целувка? На втората ни среща
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? нищо не търся
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Да, ако нямах приятел и зависи колко голям враг ми е (дали си заслужава)
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Много са, но не се сещам сега

сори ако вече има такава тема....
сдадсадсасад

XTREMEFREERIDE
02-27-2012, 18:41
1. Имате ли приятел/ка? Да.
2.Ако да, как се запознахте? Общи приятели.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Винаги предпочитам на живо.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ? Да ме обгръща цялата с ръцете си и да усещам как стиска адски силно и въпреки това се старае да не ме нарани.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера, вярванията, идеите, etc.
6.Кога ви беше първата целувка? На 13.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Определено. Не веднъж.
8.Какво търсите у хората? Доброто и чистото.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Каква е тая тъпотия са?! :Д
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Няма неловки моменти. Никога.

scandalousLady
02-27-2012, 18:50
1. Имате ли приятел/ка? не .
2.Ако да, как се запознахте? ..
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? сред общи приятели, може би е най-добре .
4.Каква е няй-голямата ви слабост ? ..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? усмивката, характера
6.Кога ви беше първата целувка? 6-ти клас, ако не се лъжа
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да .
8.Какво търсите у хората? сериозност и забавен и добър характер .
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? не .
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? не се сещам за такива .

sun251
02-27-2012, 18:58
1. Имате ли приятел/ка? В момента не!
2.Ако да, как се запознахте? Рожден ден на приятелка.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? На живо : )
4.Каква е няй-голямата ви слабост ? Да ме обгръща силно,да чувствам като късметлийка,че съм намерила такъв човек до себе си ,дори малък жест от него ме правеше щастлива!
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера,отношението му към другите,мисленето му..
6.Кога ви беше първата целувка? 13
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.
8.Какво търсите у хората? Истината - на пръв план,за мен това е най-важно!
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? ....
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Първата ни целувка .. хич не ми се получи,чувствах се ужасно. :D

psychopath
02-27-2012, 19:13
1. Имате ли приятел/ка? --- Имам
2.Ако да, как се запознахте? --- На семинар на изисканите социопати от арийски произход
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ---
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) --- Обожавам всичко в нея, но да кажем усмивката : )
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? --- Комплексно е
6.Кога ви беше първата целувка? --- С нея или по принцип? С нея - 2 часа след като се запознахме, по принцип...доста отдавна
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? --- Смятам
8.Какво търсите у хората? --- Писал съм в друга тема какво търся...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? --- Не, що за глупав въпрос?
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? --- Няма такъв. :D

сори ако вече има такава тема....

YoUcANNOtiMaGiNe
02-27-2012, 19:30
1. Имате ли приятел/ка? Не.
2.Ако да, как се запознахте? ^^
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Някъде, където не е банално..
4.Каква е най-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите/харесвате) Зависи от самия човек, но по принцип малките неща като негов израз, движение, жест.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Излъчването.
6.Кога ви беше първата целувка? 16
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не, по-скоро е било увлечение.
8.Какво търсите у хората? Kато цяло духовното, тъй като останалото се намира лесно.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Ако е от мъжки пол и ме привлича хахах.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Не се сещам.
10 letters

fenkaaa
02-28-2012, 19:37
Лексикон...;)

1. Имате ли приятел/ка? В момента хем сме заедно,хем не сме,но да кажем,че да.
2.Ако да, как се запознахте? На един купон.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Вече си имам случая.:Д
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката му,погледът.. начинът по който ме кара да се размеквам,дори когато не искам.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Държание,характер,външен вид..
6.Кога ви беше първата целувка? На 6.Сериозно :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Определено да.
8.Какво търсите у хората? Честност,доверие.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не мисля,че имам такъв(момче),но ако има такава ситуация,не знам,зависи как ще протекат обстоятелствата.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Не мисля,че има такива,никога не ми е било неловко с него.

just_cwety
02-29-2012, 07:02
1. Имате ли приятел/ка?не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?както доди
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) държание усмивка
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? поглед характер
6.Кога ви беше първата целувка? нааа 12-13
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да
8.Какво търсите у хората? подкрепа
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? нямам врагове..засега но не бих
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? не се сещам

heartlesandfreaky
03-06-2012, 06:59
1. Имате ли приятел/ка? Вече не ;д
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Не знам, не съм мислила по въпроса...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - усмивката и очите <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - на пръв поглед излъчването, а след като започне разговор.. умствения капацитет.. мразя кухи момченца, които са хубави само на външен вид а отвътре са разядени от огромното си самочувствие и егоизъм.
6.Кога ви беше първата целувка? - ъъ.. ;д на 10-11 мисля ;д ма то една целувка, детска игра по-скоро ;д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - ДА! <3
8.Какво търсите у хората? - подкрепа, доверие. Искам, когато го погледна да виждам бъдещето си в неговите очи.. <3
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не знам ;д нямам врагове момчета общо взето ;д
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - ама те са страшно многооо :D :X Не съм правила класация на най-неловкия ;д

werii
03-07-2012, 16:27
1. Имате ли приятел/ка? От днес.. не ;д
2.Ако да, как се запознахте? -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Това не е от значение.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Характера и усмивката ^_^
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Очите, устните и усмивката
6.Кога ви беше първата целувка? 7 клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Разбиране и да мога да им имам доверие
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Охохохо... :D Не бяхме гаджета, но пък беше добър момент за бъдещо такова.. говорехме си с една приятелка за него и аз и обяснявах колко е сладък, как искам да тръгнем, как като го видя ми омекват колената и... чух някакъв смях и беше той погледна ме и ми се усмихна. След това си писахме известно време, излязохме на кафе и стана работата ^_^

Boriisow
03-07-2012, 17:34
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Излезнахме, понеже се бяхме разбрали във Фейсбук .. И на другия ден излезнахме, приказвахме си и накрая я попитах иска ли да бъде с мен ; рр
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ......
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Най-голямата ми слабост ли .. Нямам такава .. Поне за момента :)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Държанието й .. Изцяло .. И естествено, колко е хубава :)
6.Кога ви беше първата целувка? Мисля, че на 11 години ;дд
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да ..
8.Какво търсите у хората? Красота .. И най-вече да са поне малко умни ;дд И естествено да не ревнуват или откачат като ме видят с друго момиче ..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? При повечко късмет .. Но нямам врагове момичета ;дд .. Значи отговора е НЕ .. не съм обърнал резбъта ..
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Не помня такъв ..

li0n
03-20-2012, 12:32
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? В у-ще. Писахме си година и половина, в училище като че ли не се познаваме. След това започнахме да излизаме иии така.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Всичко ми е любимо, т.е - целият ми е слабост.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Външният вид, то няма какво друго да е.. Отношение, говор,очи..
6.Кога ви беше първата целувка? 3 януари 2012 година.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да! В момента съм влюбена :*
8.Какво търсите у хората? Да ме обича, да ме разбира, да е с мен въпреки всичко...
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Предполагам, ако се промени и след това го опозная и ми хареса новото му "Аз"
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Не се сещам в момента

Lilly777
03-23-2012, 20:44
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? В един сайт за запознанства
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) очите,усмивката и най вече устните
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? характера и външният вид
6.Кога ви беше първата целувка? мм 7 клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да, и в момента съм
8.Какво търсите у хората? доброта
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? не се сещам

bReAk3R
03-23-2012, 21:07
1. Имате ли приятел/ка? - Засега не.
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - По начин, по който да тръгне добре.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - в момичето, което в момента хар. - дори не я познавам, но ще заложа на външния вид.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Характер, държание, външния вид също е от значимост.
6.Кога ви беше първата целувка? - Загубено време...
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да.
8.Какво търсите у хората? - Same like Sh@d0w :>
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не може би..
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - ..

slunchety_008
03-24-2012, 08:33
1. Имате ли приятел/ка? не
2.Ако да, как се запознахте?--
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? знам ли :d
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) очите и сърцето
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? държанието
6.Кога ви беше първата целувка? не помня кога но помня къде :D беше ужасно
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да за първи път, и след това много съжалявах, до ден днешен съжалявам
8.Какво търсите у хората? разбиране и обич
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? никога
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? когато му казах че съм пред нас а бях пред един магазин а той беше на около 100 метра от мене :D

Anny05
03-24-2012, 10:38
1. Имате ли приятел/ка? - да
2.Ако да, как се запознахте? - общ приятел
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - той <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - характер, очи..
6.Кога ви беше първата целувка? - когато тръгнахме..
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - в момента съм влюбена
8.Какво търсите у хората? -
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не предполагам
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - нямам

sapphire5
03-24-2012, 16:58
1. Имате ли приятел/ка? Мдам.
2.Ако да, как се запознахте? Мии.. не помня точно как, но мисля, че и фейсбука играеше роля. ;д
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Погледа му <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Как се държи...
6.Кога ви беше първата целувка? 14.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Разбира се.
8.Какво търсите у хората? Разбиране.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не схващам смисала на въпроса?!
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?Ще си замълча.

Gllory
03-25-2012, 10:32
1. Имате ли приятел/ка? - Имам ..имах, не знам вече

2.Ако да, как се запознахте? - В един сайт :) отначало бяхме просто приятели

3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?

4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - обичам всичко в него, но любимите ми са устата и очите.. обожавам го!

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - характера, отношението...

6.Кога ви беше първата целувка? - с него, на 15 бях .. мноого време, след като се запознахме

7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да и в момента все още съм : (

8.Какво търсите у хората? - ... приятеля ми (но в никой не го откривам, никой не е той :/)

9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не мисля

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - До такава степен бях свикнала с него, че не се притеснявах от Нищо! Сега ми е неловко, дори когато погледите ни се засечат : (

complicated_
03-25-2012, 20:31
1. Имате ли приятел/ка? дам
2.Ако да, как се запознахте? общи фр :дд
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? .....
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
Усмивката..

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? хм.. усмивката,очите и характера не на последно място ;д
6.Кога ви беше първата целувка? мм не помня
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да

8.Какво търсите у хората? разбиране
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? НЕ

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? след като излезнахме на кафе .. после той си ме закара до нас и за чао се чудим кои кои да прегърне и тка.. (т'ва беше преди да тръгнем) ;д

justasmile
03-26-2012, 18:04
1. Имате ли приятел/ка? - имах .. ;д а сега, работя пак по въпроса (но с друг човек - Е. да кажем
2.Ако да, как се запознахте? - приятелка от 12 клас ме запозна с него.. и с бившия ми
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Еми..ние се познаваме.. иначе - лично ;дд
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) хумора, лигнята, как приема живота с лекота, оптимизмът му <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? 1.височината (ми 1.74 съм - момиче ;х ;дд) 2. очита - трябва да съм чувстени
6.Кога ви беше първата целувка? еми с бившия ми - беше у нас.. бях викнала няколко души да гледаме страшни филми
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да.. за нещастие ;дд но с човека, така и не стана нищо
8.Какво търсите у хората? разбиране, радост, оптимизъм, смелост, доброта
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? еми.. нямам такъв
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? с бившия - 1-вата целувка (беше трагично ;дд)... с Е. няма такъв <3

alonedark
03-26-2012, 19:32
1. Имате ли приятел/ка? - В момента не..
2.Ако да, как се запознахте? -..
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - ми на живо , определено не в нета
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - очите , гърба , ръцета , абе като цяло обожавам истински мъжествените тела и най - много сините очии!!
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - очите , мъжественота , а не това да са някви женствени момченца
6.Кога ви беше първата целувка? - мии някъде 5-ти клас , или може би края на 4-ти ;dd
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - определеноо да ии супер трудно го преживях ;ss
8.Какво търсите у хората? - във всеки човек нещо различно , но главно лудост(в добрия смисъл ;dd)
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - определено не , защото когато някой ме е наранил , почти никога не забравям , или по - точно не прощавам...
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - доста са били , не си спомням точно , кой е бил най - неловкият ;dd

kamuchet0
07-29-2012, 09:11
1. Имате ли приятел/ка? Да.
2.Ако да, как се запознахте? Познаваме се от деца.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката му <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? -
6.Кога ви беше първата целувка? На 14.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да, в момента съм.
8.Какво търсите у хората? -
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Когато трябваше да се целунем, стана изведнъж и в последствие се изчервих. :D

сори ако вече има такава тема....f

пAteNцЕ
07-29-2012, 09:33
1. Имате ли приятел/ка?Не,соло съм
2.Ако да, как се запознахте?-
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение,стига да се запознаем :Д и да не е конфузно
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)Принципно обичам романтиката и там ми е слабото място :3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Винаги гледам (освен външния вид) да има акъл-ще е тъпо да не си говорим,да споделяме мисли и тн :Д
6.Кога ви беше първата целувка?Не помня,май преди годинка-две о.О
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?Ах,да.За съжаление след това сърцето ми бива разбито....
8.Какво търсите у хората?Търся обаяние,чар, ум и вътрешна(и външна) красота.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не о.О
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?Когато и двамата млъкнем(мразя тишината,явно и той :Д)

Glamour92
07-29-2012, 09:44
1. Имате ли приятел/ка? Ноуп.
2.Ако да, как се запознахте? Ами не сме.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Би било весело,ако някой от нас направи велик гаф,след което вместо да се сконфузим,да се разсмеем дружно и след време да си го припомняме със смЕх.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Не ходя. 8-)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Очите.Обожавам тъмни очи.С топъл отблясък,такива в които мога да намеря някакъв плам.Прави ми впечатление и височината.Някак все се случва,че винаги залитам по високи момчета(въпреки,че аз не се извисявам кой знае колко над земята).Широките рамене също са ми фетиш.И за десерт-увереността,подплатена с работещ мозък.Най-често наличието точно на тия качества си личи от пръв поглед(въпреки че в самото начало не е е трудно да бъдат симулирани)
6.Кога ви беше първата целувка? Най-първата на 6.Първата "сериозна"-на 13,мисля.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Случвало ми се е.
8.Какво търсите у хората? Много неща,но човечност и склонност към употребяване на мозъчните гънки по предназначение,най-вече.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Зависи накъде ще се наложи да тръгнем. xDD
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Нека не разказвам. :D

сори ако вече има такава тема....

1

awe_mahaise
07-30-2012, 08:34
1. Имате ли приятел/ка? Не:(
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Случайно... :D
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката,когато се усмихне,все едно света е мой... :)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Усмивката :D...очите
6.Кога ви беше първата целувка? На един купон...
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да,в момента
8.Какво търсите у хората? Чувство за хумор,доброта...а в момчето(колко то и кораво да бъде) да бъде мил и добър към мен
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? НЕ (ама зависи :D)
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? ми няма...има ,какви ли не смешни моменти,ама неловки,май няма...ама ако има, не ги помня

werii
07-30-2012, 10:09
1. Имате ли приятел/ка? От месец.. не
2.Ако да, как се запознахте? В училище ;д
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение къде
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Най-голямата ми слабост у него.. бяха устните и погледа му, но като цяло всичко в него ми беше голяма слабост :D
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? очите, усмивката и интелекта
6.Кога ви беше първата целувка? 7 клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да, веднъж
8.Какво търсите у хората? доброта
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не..
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Хм.. чак толкова неловък няма

LadyTerrible
07-30-2012, 16:48
1. Имате ли приятел/ка? имам нещо по-хубаво
2.Ако да, как се запознахте? в училището,той дойде в класната ми стая и се сблъскахме случайно :D
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) начинът му на мислене и характерът му в по-голямата си част.Във външния вид са може би очите(заблеяния поглед и това,че са толкова черни,че не мога да различа ирис от зеница) и косата му (обожавам да я роша и мачкам :P )<33
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Във външния вид най-много гледам зъбите :D . В личността гледам интелекта,ценностната система и отношението му към женския пол.
6.Кога ви беше първата целувка? на 14
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? сега съм влюбена
8.Какво търсите у хората? интелект
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? НЕЕЕ
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ще си замълча тук :D

Amore-Mio*
07-30-2012, 16:58
1. Имате ли приятел/ка?
Да.

2.Ако да, как се запознахте?
Покрай общи приятели. След това той ми писа във Facebook, пописахме си около 2 дена и накрая решихме да излезем. Срещата мина сравнително добре и тръгнахме. Накратко е това.

3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
Всичко в него ми е любимо. И най - голяма слабост.

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
За мен усмивката и очите. И характера, най - вече.

6.Кога ви беше първата целувка?
Принципно или в настоящата връзка?

7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
Да. Истински влюбена съм в настоящия си приятел.

8.Какво търсите у хората?
Зависи.
От настоящия ми приятел искам истинска любов, щастие, доверие и разбиране.

9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
Не.

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
Не мисля, че имам такъв.

geritoo00
07-30-2012, 18:00
1. Имате ли приятел/ка?- Не
2.Ако да, как се запознахте? -//-//-//-
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Ами може би.. случайно!
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)- Очите, усмивката...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Характера и държанието
6.Кога ви беше първата целувка? - На 12
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Дааа, определено.. <3
8.Какво търсите у хората? - Подкрепа, доверие..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Нали все пак за това е поговорката.. "Дръж приятелите си близо, а враговете още по- близо!"
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Амиии... не се сещам!

ellie_729
07-31-2012, 08:12
1. Имате ли приятел/ка? -честно казано вече и аз не знам ;д

2.Ако да, как се запознахте? - не помня ;дд

3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ..

4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - ОЧИТЕ

5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - очите..

6.Кога ви беше първата целувка? -преди няколко години

7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - да...

8.Какво търсите у хората? - искреност..

9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - мал шанс ;д

10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - ох.. ;д най-добрее да си замълча ;ддд

tori
07-31-2012, 08:51
1. Имате ли приятел/ка? - Да.
2.Ако да, как се запознахте? - Една моя приятелка беше в неговия клас и ни запозна. Тогава стана магията.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Очите му.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Държанието му към мен.
6.Кога ви беше първата целувка? - О, не помня, май 7ми клас бях. :дд
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - ДА! В момента съм влюбена.
8.Какво търсите у хората? - Чувство за хумор, приятелство, разбиране... И много други сигурно.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Първият път, в който го целунах.

:дд

horacio
07-31-2012, 09:35
1. Имате ли приятел/ка? Да, имам приятел.
2.Ако да, как се запознахте? В училище.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Това, че е супер мил, джентълмен е и винаги се грижи за мен. ^^
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Поведението, жестовете, начинът на говорене и външният вид, разбира се.
6.Кога ви беше първата целувка? Бях доста малка.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.
8.Какво търсите у хората? Разбирателство, честност, добронамереност, приятелство.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Може би някоя от първите ни срещи като без да искам му бръкнах в носа и то със засилка. :lol:

сори ако вече има такава тема....

:)

vas27
07-31-2012, 22:26
1. Имате ли приятел/ка? da
2.Ако да, как се запознахте? mii s obshti priqteli
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) haraktera i ochite mu
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? haraktera i darjanieto mu
6.Кога ви беше първата целувка? ami na 2rata sreshta
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? dam :)
8.Какво търсите у хората? dobrota i chestnost
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? nee
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? nz

mir4eto93
08-01-2012, 14:29
1. Имате ли приятел/ка? - Не
2.Ако да, как се запознахте? ....
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - От общи познати, да попаднем в една компания, а не с някоя свалка насред улицата
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?... Погледът
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Чувството за умор, начина, по който се отнася с останалите
6.Кога ви беше първата целувка? На 12
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Мисля, че не, не и по онзи начин, когато не можеш да спреш да мислиш за даден човек и ти омекват краката само като чуеш името му
8.Какво търсите у хората? Съвместимост, да можем да говорим с часове за всичко, дори за неща, които нямат никакъв смисъл
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Има си причина, за да ми е враг, следователно не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? хахха, когато говоря с приятелка за него и се окаже, че той върви след нас и ни чува, епик фейл

ForzaFelipe
08-01-2012, 17:59
1. Имате ли приятел/ка? - не
2.Ако да, как се запознахте? - -
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - случайно
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - усмивката...очите и дълга коса също,но усмивката...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - държанието и логично външния вид
6.Кога ви беше първата целувка? - 1ви клас някъде 8-)
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - да,бях влюбен..някога..
8.Какво търсите у хората? - разбиране,приятелство,чест ност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - не,но за да тръгна с нея значи не може да сме врагове вече...явно е пламнала някоя искра
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - емии имам много,но в момента ми идва на ум само случая,когато излизах с близначка,мой приятел излизаше с другата,те излязоха,аз носех букет,а той някакво синджирче или там кво беше не помня,и нали виждаме ги,прегръщаме ги,даваме "подаръците",те се споглеждат и си ги разменят....защото ги бяхме объркали 8-) беше ни адски тъпо,ама рисковете да излизаш с близначки 8-)

stellu
08-16-2012, 23:07
1. Имате ли приятел/ка? да
2.Ако да, как се запознахте? във facebook ;д
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?..
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивката му
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? как се държи с хората около себе си
6.Кога ви беше първата целувка? на нова година
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да, в момента съм!
8.Какво търсите у хората? най-вече честност и характер сходен с моя
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? когато се видяхме за първи път ;д

lamer4e7o
08-17-2012, 10:28
1. Имате ли приятел/ка? — Нямам си.
2.Ако да, как се запознахте? —
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? — Няма значение как ще се запознаем.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) — Очите, сърцето…
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? — Ми не знам, във всяко едно момиче при мен е различно. Главно характерът ми прави най-голямо впечатление по принцип…
6.Кога ви беше първата целувка? — Не помня точно. Преди доста години е била.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? — Есте.
8.Какво търсите у хората? — Истината!
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? — Не!
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? — Няма момиче за момента, което да „харесвам“, следователно нямам и най-неловък момент.

nikchity
08-17-2012, 18:28
1. Имате ли приятел/ка? ... не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? .... няма значение
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) усмивката
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? усмивката :Д
6.Кога ви беше първата целувка? ... честно казано не помня
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? ... и аз не знам
8.Какво търсите у хората? ... искреност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? ... не, разбира се
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? ... На първата ни среща бяхме на кафе и стана дума за килограми ... и той сега да предположи колко съм и вика 53. Аз само го погледнах някво и викам 48... и на него му стана наистина неловко :Д и после след кафето седим на една пейка, аз съм седнала в него, прегърнали сме се и той изведнъж почна да се смее. Питах го защо и той ми вика "Сетих се, че ти казах, че си 53 килограма" :Д и аз само го ударих леко по гърба в знак на издразнение и той ме прегърна силно и ме целуна :Д

Smilee_
08-17-2012, 20:48
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Няма значение
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Очите..
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Амии.. характерът
6.Кога ви беше първата целувка? Не помня :Д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да и то много..
8.Какво търсите у хората? Ами да са искрени с мен и да ме разбират.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Ъъ.. не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Амии те са ужасно много :Д

Hilary_
08-17-2012, 21:29
1. Имате ли приятел/ка?
-
2.Ако да, как се запознахте?
-
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
Случайно, неочаквано.
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
Акъла, който притежава и парфюма, с който се пръска. хах
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
Визия, умствен багаж, възпитание, обноски, чувство за хумор, подход към жените.
6.Кога ви беше първата целувка?
Отдавна.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
Не съм сигурна.
8.Какво търсите у хората?
Гореспоменатите неща.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
След като е попаднал в тази графа - надали.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?
-
............

blueberryyy
08-17-2012, 21:50
1. Не е ясно още... :D
2. Запозна ни общ познат...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4. Усмивка, поглед, характер, начинът, по който се държи с мен.
5. Първоначално - очи, усмивка, после - характер, чувство за хумор.
6. Преди няколко години.
7. Да.
8. Любов, разбиране, подкрепа, в същото време не прекалено обсебване и умение да поддържат нещото между нас интересно и живо.
9. Нямам "врагове", но да, била съм с момче, което много ми лази по нервите, а след това се е оказвало доста добре и забавно, въпреки че е продължавал да ме дразни.
10. Не се сещам...

BornToRaiseTheHell
08-18-2012, 16:10
1. Имате ли приятел/ка? -Да
2.Ако да, как се запознахте?- В училище :D
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ? - Има страхотен чар и излъчване.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?- Външен вид-очите, характер-ако е много тегав характер, определо ще ми направи впечатление.
6.Кога ви беше първата целувка?-Доооста преди да тръгнем на едни стълби.. забавна история :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?-Да.
8.Какво търсите у хората?-Липса на преструвки.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?-НЕ.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?-Най-добрият му приятел ни сгащи в сублимния момент :D

PyCoKoCkA93
08-18-2012, 18:53
1. Имате ли приятел/ка? Уер :)
2.Ако да, как се запознахте? Първоначално в един сайт за запознанства-импулс,а наживо в една детска дискотека :D
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ----------------------
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Любовта е това,което те кара да приемеш човек с всичките му недостатъци и да ги заобичаш,следователно обичам всичко в него.Едно в по-голяма степен,а - черти най-малко :)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Чарът и въздействието му върху мен
6.Кога ви беше първата целувка? В края на 7-ми клас мисля.А за детската градина не помня...
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Естествено
8.Какво търсите у хората? Това,което ги прави по-добри и ги кара да се развиват
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Човек никога не знае кога врагът ще ти стане приятел,така че не изключвам и тази алтернатива по принцип
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Имало е сигурно,ама в момента не се сещам :)

Минимум един символ...

Hayashi
08-18-2012, 19:01
1. Имате ли приятел/ка? Да.
2.Ако да, как се запознахте? Във фен сайт на една група.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Какъв по дяволите е тоя въпрос?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Усмивката, очите.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Усмивката.
6.Кога ви беше първата целувка? На първата ни истинска среща.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.
8.Какво търсите у хората? Интересното.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не. А и нямам такъв.
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Паднахме от леглото първият път когато дойде у нас. И при положение, че го бях предупредила, че леглото се срутва от време на време.

fankata:)
08-18-2012, 19:13
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте? Във фен сайт
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...няма такава
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Усмивката. :)
6.Кога ви беше първата целувка?
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.:)
8.Какво търсите у хората? Хубавито
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Нямам такъв
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Нямам спомен

xDarkness...
08-18-2012, 20:55
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? И аз това се чудя ;дд
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?-
4.Каква е няй-голямата ви слабост ? Амиии като го погледна ии край и да съм му била сърдита или ядосана няма не мога да му устоя ;дд
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Усмивката, държанието ии т.н. ;дд
6.Кога ви беше първата целувка? 15 ;д
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Ммм не знам точно ;дд може би добротата, отношението му към околните
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Ммм едва ли
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ами първата целувка беше повече от ужасна...Така се изложих че не е истина простооо ;хх Той ме гледаше и аз знаех на къде бие ама нали не се бях целувала с никой преди това ии се правих на луда ;дд ии да като ме целуна първия и втория и третия път си беше голяма излъгация за мен ;дд

SunshineM
08-19-2012, 10:59
1. Имате ли приятел/ка? не
2.Ако да, как се запознахте? ...
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? обичам случайността.. :))
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) гласът му !! <3
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? държанието
6.Кога ви беше първата целувка? ,,
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? ДА, в момента
8.Какво търсите у хората? разбиране, подкрепа, култура
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? НЕ
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? доста са.. ;д

Eli P
08-19-2012, 11:21
1. Имате ли приятел/ка? Не
2.Ако да, как се запознахте? ..
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? Рандом, не искам срамежливец, просто да дойде :))
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Искам човека, с когото съм да е талантлив
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Очите и чувството му за хумор
6.Кога ви беше първата целувка? 12 или 11 има ли значение ..
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Не истински
8.Какво търсите у хората? Потенциал за разговор
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Бих го фраснала
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Това, че трудно прикривам притеснението си, което за първи път ми се случва

dream1707
08-19-2012, 13:56
1. Имате ли приятел/ка? - Да
2.Ако да, как се запознахте? - От едно училище сме, той ходеше преди с една моя позната... Та просто отидох при него и се проведе следния диалог:
-Ти ходеше с ... нали?
-Да, защо ?
-Ох горкичкия
:D и така де, вечерта ми писа .. и станахме приятели, споделяхме си, станахме бая близки и тнт
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? - Нормално ;д .. всъщност би било по-добре ако се познаваме преди да се влюбим, защото ми писна да бъда с хора, които не съм познавала добре преди да тръгна с тях и в последствие да разбера, че въобще не сме един за друг
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Че е голям сладур, не мога да му се сърдя като ме погледне миличко
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Начинът на държание
6.Кога ви беше първата целувка? - М 8ми клас
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да
8.Какво търсите у хората? - човечност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - бих ... предполагам ще има бая искри между нас :D
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Ох ние двамцата толкова неловки моменти сме имали, особено преди да тръгнем, харесвахме се, обаче аз ходех с едно друго момче по това врем .. ии .. да :D

pandiflysche
08-20-2012, 15:44
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Vbox7 ... хах
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? ...
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Очите и ръцете... ОБОЖАВАМ ГИ!!!
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Доста неща
6.Кога ви беше първата целувка? На първата среща отново със сегашния ми приятел!!!
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Никога. За първи път в него!
8.Какво търсите у хората? Човечност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Нямали сме такива моменти!

Aanonim4eto0o
08-21-2012, 15:29
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? общи приятели
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? . . .
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - очите :)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? характера,чуството за хумор,външния вид
6.Кога ви беше първата целувка? четвърти клас :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? да,един път
8.Какво търсите у хората? човечност
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?не помня

bijou
08-21-2012, 15:46
1. Имате ли приятел/ка? Да (((:
2.Ако да, как се запознахте? Преди месец и нещо на един купон.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Охх..очите и усмивката, а като ме прегърне направо се разтапям...ммм
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? На пръв поглед - външния вид, иначе характер, начин на мислене и т.н
6.Кога ви беше първата целувка? Седмица и половина май, след като се запознахме.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да.
8.Какво търсите у хората? Много неща, не ми се изброява.
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? 'Що не? :D
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ахх.. имах една бивша любов, който се опита да ме сватоса с негов приятел, преди да разбере за чувствата ми към него. Беше... кофти. Доста. :D

urlittlelady
08-21-2012, 18:20
1. Имате ли приятел/ка? --- при това най-страхотния ^_^
2.Ако да, как се запознахте? --- по един много необичаен начин.. да кажем на една хижа ;d
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? /
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) --- когато ме погледне с големите си сини очи сякаш е готов на всичко за да ме накара да се усмихна.. или просто начинът, по който се усмихва когато е до мен...
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? --- характера !!!
6.Кога ви беше първата целувка? --- в детската градина... :D :D :D буквално по детски :D
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? --- в момента...
8.Какво търсите у хората? --- щастие
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? --- не, защото имам един единствен човек до себе си!
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? --- няма такъв.. при нас всичко се приема на шега и с много смях :D :D :D

Al3ksandra
08-21-2012, 19:33
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Чрез общ познат и фейсбук
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Целият той е слабостта ми.. и особено когато ме погледне с един такъв невинен поглед....
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Държание, обноски, характер, прическа, дрехи и прочие
6.Кога ви беше първата целувка? На първата среща той ме целуна..
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да
8.Какво търсите у хората? Доброто в тях
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Ами след една караница.. в едно кафе.. почти се бяхме разделили,но решихме да се видим.. и.. плакахме и двамата... беше най неловкото.. няма да го забравя никога..

сори ако вече има такава тема.... нема нищо
:)

stOlen``EyEs
08-22-2012, 00:36
1.Имате ли приятел/ка? - Да
2.Ако да, как се запознахте? - Общи познати, обща компания
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете? -
4.Каква е най-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Всичко му харесвам (колко сладникаво :P)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Първоначално външен вид, след което характер, интелект, държание и т.н.
6.Кога ви беше първата целувка? - Точно 2 месеца след запознанството ни
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да
8.Какво търсите у хората? - Приятелство, разбиране
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - Може би първия път, когато си легнахме, защото и двамата бяхме адски притеснени и дървени :D

TheBobqk
08-24-2012, 11:12
1. Имате ли приятел/ка? - Да
2.Ако да, как се запознахте? - В едно рок заведение, още когато влезе ми направи силно впечатление.
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) - Романтичен е, мил е, грижи се за мен, истински е. Всичко си му харесвам.
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? - Държанието, очите, усмивката.
6.Кога ви беше първата целувка? - Ъъъ месец-два след като се запознахме.
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? - Да
8.Какво търсите у хората? - Приятелство, разбиране, да се забавлявам с човека, доверие ..
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? - Не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? - О, забавни моменти колкото искаш. Да кажем, че понякога си забравям главата вкъщи. Но пък най-неловкия момент определено беше след като го целунах за пръв път. Просто не знаех какво да правя след това и седях и гледах миличко. Просто и двамата сме стеснителни и се получи тази неловка ситуация.

Vikii_
08-24-2012, 13:28
1. Имате ли приятел/ка? Да
2.Ако да, как се запознахте? Имахме общи приятели и тека той понякога излизаше с нас, аз с тях и така се опознахме
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате) Не се сещам точно определено нещо, мисля , че всичко в него ми харесва
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче? Държанието му
6.Кога ви беше първата целувка? Мм около месец-два след като се запознахме и около седмица преди да тръгнем
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали? Да, в момента
8.Какво търсите у хората? Приятелство
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг? Вероятно не
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате? Първият път когато го направихме. Не ни беше за първи път , но и двамата се притеснявахме

hadzhiev
08-24-2012, 13:50
1. Имате ли приятел/ка?
2.Ако да, как се запознахте?
3.Ако не, то как бихте искали да се запознаете?
4.Каква е няй-голямата ви слабост ?...(в смисъл любимото ви нещо у човека ,с когото ходите /харесвате)
5.Какво ви прави най-голямо впечатление у едно момиче/момче?
6.Кога ви беше първата целувка?
7.Смятате ли , че някога сте се влюбвали?
8.Какво търсите у хората?
9.Бихте ли тръгнали с най-големия си враг?
10.Най-неловък момент с момчето/момичето , с което сте/харесвате?

сори ако вече има такава тема....
1.Да.
2.Запознах ме се в залата по кик-бокс!
3.-
4.Очите.
5.Начина на говорене.
6.На третата среща.
7.Да в нея.
8.-
9.Не.
10.Да,когато треньора ни хвана да се целуваме по време на тренировка.