PDA

View Full Version : Майка ми иска да съм нещастна



Anonimcheto
10-16-2011, 18:43
Извинявам се ако ви отегча хора , но искам съвет . С него се обичаме , а майка ми не го одобрява . Винаги като съм била с него се прибирам радостна , искам да и разкажа , да усети моите емоции .. А още като се прибера следват крясъци , обиди , скандали .. Много го обичам и искам да съм с него . Не искам да казвам на колко съм за да няма злобари . Знам , че ми е майка , но тя няма да ме спре да съм с него . Ако трябва ще избягам .. Много я обичам , но тя се държи зле с мен .. Знам , че ме обича и , че иска най - доброто за мен , но защо не ме разбира ?! Няма основания да го мрази . Той е единствен за мен .. Не искам да избирам .. Какво да правя ?

Sh@d0w
10-16-2011, 18:44
Има ли основателна причина да не го харесва?

Не вярвам да е просто така.

someonerandom
10-16-2011, 18:47
Имам изключително натрапчиво чувство,че сега ще се окаже,че е 10-ина години по-голям и затова майката го мрази 8-)

Anonimcheto
10-16-2011, 18:51
Добре ясно е , че и вие няма да ме разберете .. Добре на 14 съм , а той на 16 . И все пак .. Може би защото тя много харесваше бившия ми и му имаше доверие . А той бе лош към мен . Тя още се надява да бъда с него , но аз искам друг . Все едно , тя няма никаква причина , АБСОЛЮТНО НИКАКВА за да не го харесва . Защо просто не ме остави да бъда щастлива ..

kyon
10-16-2011, 18:51
Имам изключително натрапчиво чувство,че сега ще се окаже,че е 10-ина години по-голям и затова майката го мрази 8-)

И аз точно това си помислих. Кажи на колко сте и двамата.. това е просто форум..

blaaablaaablaaa
10-16-2011, 18:52
Говори с нея (не че не си пробвала досега). Ако наистина няма нищо основателно, което да я кара да не го харесва... Трябват повече подробности... Възраст и на двамата е едно от тях (не ми казвай, че може да ти е баща 8-) ).

LeprikonA
10-16-2011, 18:53
АБСУЛЮТНО ме разсмя, мерси

P.S аз бих се притеснявала на 14 дъщеря ми да дрънка сегашния и бившия и по-бившия и по-по-по-бившия. може в мен да е проблема.

SisiStrange
10-16-2011, 18:54
Тя е на 14, той на 16. Каза си го.
Според мен ще свикне.
И, спокойно, не иска да си нещастна.

Anonimcheto
10-16-2011, 18:55
Говорих с нея , казах и всичко .. Колко е мил към мен и как не ме притиска за нищо , че постоянно ме подкрепя и , че е до мен . Тя отново и отново повтаря думата боклук и тва е .. :cry: Ако обаче успее да ни раздели няма да и го простя ..

Anonimcheto
10-16-2011, 18:56
АБСУЛЮТНО ме разсмя, мерси

P.S аз бих се притеснявала на 14 дъщеря ми да дрънка сегашния и бившия и по-бившия и по-по-по-бившия. може в мен да е проблема. Макар майка ми да не ме разбира , тя знае всичко за мен и тва за бившите , знам че звучи гадно да говора така , но тя винаги е познавала всичките ми гаджета .

SisiStrange
10-16-2011, 18:57
БившИТЕ?
Ъм на 14 с колко момчета си ходила?
:-o

someonerandom
10-16-2011, 18:57
Може да ти се струва странно,обаче майка ти има доста по-сериозен опит с противоположния пол от теб.Може би вижда нещо,което ти пропускаш.

Anonimcheto
10-16-2011, 18:58
БившИТЕ?
Ъм на 14 с колко момчета си ходила?
:-o 4

Anonimcheto
10-16-2011, 19:00
Може да ти се струва странно,обаче майка ти има доста по-сериозен опит с противоположния пол от теб.Може би вижда нещо,което ти пропускаш. Тя само го е виждала веднъж като ме изпрати . Какво вижда .. Тя изобщо не го познава . В началото си мислех , че знае нещо по-така за него .. Тя сама каза , че просто ей така не иска да съм с него . Не знае защо , но просто не иска .

NambyPamby
10-16-2011, 19:03
Просто това, което ти е дала майка ти, е свободия и жената сега се усеща и се опитва да си поправи грешката.
На 14 не знам за какви бивши говориш, като две изречения не можеш да вържеш на кръст, 4-5 поста драсна в темата и във всичките едно и също пишеш, само дето словореда променяш от време на време. Та, отново, за какви връзки говорим въобще?

kyon
10-16-2011, 19:07
Стига с тоя скапан правопис бе.. Ма.маму стара!
Трябва ли да си образован за да питаш нещо хората?
Като грамофонни плочи сте.. Като нямате адекватно мнение не пишете, та и темите по бързо ще се преглеждат...

Luidgie
10-16-2011, 19:10
А защо, мамка му! Казваш всичко на майка си?

cigarettekisses
10-16-2011, 19:33
И все пак .. Може би защото тя много харесваше бившия ми и му имаше доверие . А той бе лош към мен . Тя още се надява да бъда с него , но аз искам друг .
Кажи й,че настоящия ти приятел те подкрепя,добър е и там..обяснявай й колко е свестен хаха. :lol:
Може би не трябва така да правиш,но примерно,ако бях на твое място,бих й казала,че сме скъсали и готово.

Sh@d0w
10-16-2011, 19:39
И все пак .. Може би защото тя много харесваше бившия ми и му имаше доверие . А той бе лош към мен . Тя още се надява да бъда с него , но аз искам друг .
Кажи й,че настоящия ти приятел те подкрепя,добър е и там..обяснявай й колко е свестен хаха. :lol:
Може би не трябва така да правиш,но примерно,ако бях на твое място,бих й казала,че сме скъсали и готово.

Не четеш темата,тя каза че и е казала именно това.

Лично аз ако тоя не е някой циганин или турчин,не виждам защо може да го прави на проблем майка и.

gabsit000
10-17-2011, 07:31
защото си държи и си е харесала предишното момче,много мразя ей това на родителите когато знаят кой е най-подходящ за нас.. а рядко са тези които споделят наистина всичките емоции и случки с гаджетата си на майка си или баща си ...те си изграждат някакво мнение и впечатление,ако имат късмет да се запознаят и си държат на това и трудно приемат промяна .. една приятелка имаше много проблеми така със новия си приятел докато техните свикнат с него,защото преди това имаше едногодишна връзка с много добро момче и родители й бяха влюбени в него,но тя реши,че е дошъл края скъса с него.. хвана се с другото момче и беше много трудно докато свикнат с него...

tomboy
10-17-2011, 07:53
Ами аз ей така , понякога , като видя или се запозная с някого просто имам лошо предчувствие,сякаш нещо те човърка и ти казва да не се занимаваш! ...Може би майка ти също има такова предувствие към този твой приятел!....:(...бтв - какво толкова те кефи да се занимаваш с момчета на 14?.... :?

BrainlessROCKBABY
10-17-2011, 08:29
абе аре. майка ми е същата, просто не приема, че дъщеря й може да обича, представи си.. нито познава човека, нито нищо ;д ама го прави, защото ме обича.. по неин си начин?!

ledenakrasota
10-17-2011, 09:09
Най-глупавото е да обвиняваш някого за проблемите си! Нищо не знаеш! Само го казваш. Не го осъзнаваш.

Всичко става с разговор. Говорене, говорене и изслушване. Не да спориш!


Като не е права й го покажи! Ако решиш да бягаш, само ще затвърдиш мнението й как ти влияе това момче. :)

Biskfitka
10-17-2011, 09:22
Е стига сте се хващали за това,че има бивШИ.На 14 връзките им са по 1-2 месеца (даже е много ;д ) ...
Майка ти може би е видяла,че те е наранил бившия и иска да те предпази.

zoreto
10-17-2011, 09:45
БившИТЕ?
Ъм на 14 с колко момчета си ходила?
:-o 4

:shock: ами аз на 14 май съм спяла някъде в гъбите....

badsector
10-17-2011, 10:19
Просто това, което ти е дала майка ти, е свободия и жената сега се усеща и се опитва да си поправи грешката.
На 14 не знам за какви бивши говориш, като две изречения не можеш да вържеш на кръст, 4-5 поста драсна в темата и във всичките едно и също пишеш, само дето словореда променяш от време на време. Та, отново, за какви връзки говорим въобще?

umri
10-17-2011, 11:44
От твоя квартал ли е това момче? Може да не иска, защото е възможно преди да е имала вземане даване с баща му или майка му. Не е задължително причината да е в теб или него. Може и да е беден, може.. много неща може. Щом е толкова против, значи има причина, а щом не иска да ти я каже, тогава трябва доста да се зачудиш. Ако майка ти е психически добре би трябвало да има причина, макар че при жените не винаги всичко се основава на логика.

bonbona102
10-19-2011, 15:20
Аз ако бях на тебе така щях да се ядосам на майка ми,че без думи щеше да остане.Може би щях да й се разкрещя много жестоко ,ако не е съгласна.Нямаше дай говоря известно време,щеше да се осети да поговорим,тя да ми каже причината поради,която не го харесва.Аз да я убедя,че не е толкова лош и всичко да си е на ред.Не,че моята майка би нарекла гаджето ми боклук щом нищо не казва за приятелките на брат ми значи и против моите гаджета не би имала нищо против.Но за теб ,виж не познавам майка ти ,но си мисля че ако измислиш нещо с което да я затапиш(трябва да е много жестоко) и може би ако и кажеш ок като не сме на 1 и също мнение и щом си чак толкова твърдоглава няма да ти говоря известно време така да си помислиш.Честно не съм го преживявала ,обаче знам какво е направо само като ти чета постовете се изнервям,че моята майка е постъпила така с мен.

SuperBadSuperFresh
10-19-2011, 16:39
Ако на 14 дъщеря ми е ходила с 4 момчета,и аз не бих харесвала приятелите й.

Да избягаш?На 14?Честно ли?Къде мислиш да отидеш.

Сори,че се заяждам,ама тая "вечна" любов ще ви умори.

krasiww
10-20-2011, 07:41
Бившият да не е бил на 17 хахаха :D :D :D

-----

sorry , ама не се сдържах ! :D

Mi6inka
10-20-2011, 09:12
Може пък да знае нещо, но да не иска да ти го каже. Да не би да е от друга етническа група и за това да не го одобрява ?

Vladel
10-20-2011, 09:19
Мисля,че майка ти иска да си щастлива и ти го казва от личен опит,за да те предпази.

Josefinne
10-20-2011, 09:23
Мисля,че майка ти иска да си щастлива и ти го казва от личен опит,за да те предпази.

М, да, личен опит, понеже сигурно преди да ходи с баща й, е излизала с тоя 16-годишния.
Явно, че няма да стане ясно каква е причината майката ти да не го харесва. Единственото, което можеш да направиш е да бъдеш изключително мила и послушна, да се прибираш на време , да й помагаш и да не обелваш и дума за гаджето, ако майка ти не те попита. Излизайте си след училище или преди училище, ако сте втора смяна и казвай на майка ти, че си с приятели и толкова. Не е нужно да я лъжеш, че сте скъсали. Казвай, че излизате, че се харесвате и т.н. В един момент ще се примири. Знам го от личен опит.

Vladel
10-21-2011, 14:07
Мисля,че майка ти иска да си щастлива и ти го казва от личен опит,за да те предпази.

М, да, личен опит, понеже сигурно преди да ходи с баща й, е излизала с тоя 16-годишния.
Явно, че няма да стане ясно каква е причината майката ти да не го харесва. Единственото, което можеш да направиш е да бъдеш изключително мила и послушна, да се прибираш на време , да й помагаш и да не обелваш и дума за гаджето, ако майка ти не те попита. Излизайте си след училище или преди училище, ако сте втора смяна и казвай на майка ти, че си с приятели и толкова. Не е нужно да я лъжеш, че сте скъсали. Казвай, че излизате, че се харесвате и т.н. В един момент ще се примири. Знам го от личен опит.

Не,но може да е излизала с подобни особи...защо всички си мислите,че майките са светици...