PDA

View Full Version : Помогнете ми !



xiperco0
10-16-2011, 19:39
Кажете ми как да стана игойст как да съм надут как да спре да ми пука какво казвам как да спра страха да правя каквото си из към да си намеря приятели чял живот ми се подиграват не искам вече да му се не види .

pifiella
10-16-2011, 19:51
Кажете ми, как да стана егойст, как да съм надут, как да спре да ми пука, какво казвам, как да спра страха да правя каквото си искам, да си намеря приятели. Цял живот ми се подиграват - не искам вече, да му се не види .
Пробвал ли си да отидеш на училище?
Разбирам,че имаш проблеми,но си неграмотен, мамка му!
И се пише всичко. :-x

granger
10-16-2011, 20:09
Кажете ми, как да стана егойст, как да съм надут, как да спре да ми пука, какво казвам, как да спра страха да правя каквото си искам, да си намеря приятели. Цял живот ми се подиграват - не искам вече, да му се не види .
Пробвал ли си да отидеш на училище?
Разбирам,че имаш проблеми,но си неграмотен, мамка му!
И се пише всичко. :-x
Вярно,че е неграмотен,ама не ти ли направи впечатление,като му поправяш неговите грешки ,че егоИст се пише с и,а не Й!?
Както и да е.
Егоистите не се става ей тъй.Отвътре трябва да ти идва :D

pifiella
10-16-2011, 20:20
Кажете ми, как да стана егойст, как да съм надут, как да спре да ми пука, какво казвам, как да спра страха да правя каквото си искам, да си намеря приятели. Цял живот ми се подиграват - не искам вече, да му се не види .
Пробвал ли си да отидеш на училище?
Разбирам,че имаш проблеми,но си неграмотен, мамка му!
И се пише всичко. :-x
Вярно,че е неграмотен,ама не ти ли направи впечатление,като му поправяш неговите грешки ,че егоИст се пише с и,а не Й!?
Както и да е.
Егоистите не се става ей тъй.Отвътре трябва да ти идва :D

УПС...Направи ми впечатление,но първоначално помислих,че иска да става йезуит или нещо подобно,зачетох се и съм изтръвала й... 8-)

Fiction7577
10-16-2011, 21:08
БЪЛГАРИЯ НАД СИЧКО !!

Кой клас си бе, мамин?

slicky
10-17-2011, 12:11
4 варианта:
1.Стани емо
2.Стани сектант/сатанинст
3.Стани скинхед
4.Стани гей

iiordanova
10-17-2011, 13:45
Оф,кажете поне нещо адекватно.
Искаш да станеш егоист? Просто спираш да се интересуваш от другите,мислиш само за себе си и винаги поставяш себе си на първо място.
Искаш да спре да ти пука? Ами това зависи от ТЕБ! Само ти можеш да си кажеш "Край!".
Искаш приятели? Ами ти на училище не ходиш ли? Точно в училище си намираш много приятели.
Подиграват ти се? А ти защо позволяваш да ти се подиграват?
Всичко зависи от теб!