PDA

View Full Version : Много важна тема!



ShtrudeL
10-16-2011, 20:26
Интересно ми е...
МЪЖЕ, наистина ли мислите, че ролята на една жена е да готви,чисти,да не знае много и да прави секс с вас? (разбирам, че тея неща са нормални, но въпроса е това ли е най-важното) Да няма естествени разговори, искрени думички и интимни мигове? (под това не разбирайте секса) И дори ей тъй ако ви пита "Стои ли ми добре тая рокля?" да й кажете "Абе що не пробваш някоя друга, съкровище?", вместо да излъжете и да кажете: "Да, да, много е добре". и т.н и т.н. Смятате ли като цяло, че жената е под вас и че вашата дума тежи повече?!

Ermic
10-16-2011, 20:27
дa

LadyDi
10-16-2011, 20:27
Ти пък точно тука ли намери да питаш? :?

BadAss
10-16-2011, 20:28
http://urlybits.com/wp-content/uploads/2009/11/women-know-your-place.jpg

EinGutesKind
10-16-2011, 20:30
Ако има истинска любов, всички са равни !

DespicableMe
10-16-2011, 20:30
http://urlybits.com/wp-content/uploads/2009/11/women-know-your-place.jpg

FeelMyPain
10-16-2011, 20:31
Много искам да вкарам малко сексистки хумор, но ще се сдържа и ще ти отговоря сериозно.



Жената и мъжа са равнопоставени.Готвенето, чистенето и т.н. са задължения на жената.Ремонтирането, физическата дейност и т.н. са дейности на мъжа.Защо не спрете да се оплаквате за вашата част?

NightGuardian
10-16-2011, 20:31
ако е бизнес дама , не. :D И , което смятам за правилно ще и го кажа , ако реша , че нейното е по-правилно ще го приема. 8)

TheShoah
10-16-2011, 20:35
Аз мисля, че ако двама интелигентни и културни хора имат връзка ще живеят равнопоставено и ще си разделят задълженията без да има недоволни.
Ама аз съм момиче и нямам право на мнение. 8-)

yakuza_
10-16-2011, 20:39
Жената е място където да си оставиш чепа след работа ! :x







Сериозна ли вярваш, че някой от тук мисли жената само за готвене, чистене и секс :lol:

ShtrudeL
10-16-2011, 20:42
Много искам да вкарам малко сексистки хумор, но ще се сдържа и ще ти отговоря сериозно.



Жената и мъжа са равнопоставени.Готвенето, чистенето и т.н. са задължения на жената.Ремонтирането, физическата дейност и т.н. са дейности на мъжа.Защо не спрете да се оплаквате за вашата част?

Добре, нека приемем тая част, макар че мога да сменям крушки и да работя с отверки и какво ли не (мхохо, да). Говоря и за отношенията по-скоро. Как мъжа гледа на жената от към психологическо ниво. ъмм :>
Можете ли да обичате така, както ние ви обичаме?

Страх ме е от това един ден да не попадна на някого, който ще е с мисълта, че ще си живеем патриархално, с който няма да сме приятели (защото е мноого, много важно да сме И приятели) и с който ще се караме за глупости, заради нечия гордост или "право"...
За щастие не съм имала такива "проблеми", но се замислям, защото знам, че няма до края на живота си да съм в положенето, в което съм сега.

LadyDi
10-16-2011, 20:44
Страх ме е от това един ден да не попадна на някого, който ще е с мисълта, че ще си живеем патриархално, с който няма да сме приятели (защото е мноого, много важно да сме И приятели) и с който ще се караме за глупости, заради нечия гордост или "право"...
За щастие не съм имала такива "проблеми", но се замислям, защото знам, че няма до края на живота си да съм в положенето, в което съм сега.
Миличка, можеш да попаднеш в такава ситуация единствено ако сама го допуснеш.

yakuza_
10-16-2011, 20:44
спокойно ти харесваш гействени личности, винаги ще си мъже в семейството

ShtrudeL
10-16-2011, 20:46
Аз съм достатъчно наивно, за да повярвам безрезервно и да го допусна.

yakuza_ кастрирай се!

Едит: Искам сродната си душичка. <3

fear4o
10-16-2011, 20:47
Ти сериозно ли мислиш, че няма да успееш да познаеш един такъв селендур? Най-малкото, че в днешно време е рядкост да попаднеш на някой с патриархални ценности...

kalpazanka
10-16-2011, 20:48
yakuza_ кастрирай се!

:smt036

Верно ми е интересно какво мисли сериозната част от форума. Ако утре ми се избистрят мислите, ще анкетирам любовчиите.

FeelMyPain
10-16-2011, 20:48
Ама ти кво си мислиш, че ние не можем да мием чинии или да пуснем пералнята ли?



Според мен има 2 вида хора.Първият вид излизат на дискотека, харесват си някое готино момиче и се опитват да я вкарат в леглото.Те не гледат умственото ниво на "жертвата".Ако е добра в леглото, може и да продължат нататък.


Вторият вид, в който попадаме по-голяма част от мъжете, гледаме предимно това, което ти описа.Аз не мога да си представя да съм с човек, с който нямаме какво да си кажем.Не мога да си представя да съм с човек, който не ми е най-добър приятел (с други думи мога да му споделям всичко).



Мъжа гледа това, което ти му "нарисуваш".Ако се правиш/си глупава, мъжа винаги ще те гледа пренебрежително.Ако си умна, ще ти иска съвети и в неговите очи ти ще си буфер за проблемите и решенията.




Дано го прочетеш цялото. 8-)

yakuza_
10-16-2011, 20:49
[quote="ShtrudeL"]

yakuza_ кастрирай се!

/quote]
само ако го милваш 1-во с език обратно на часовниковата стрелка

fear4o
10-16-2011, 20:51
Много зависи от самия човек, но като цяло е така. В смисъл най-общо погледнато това са 2та типа мъже.

FeelMyPain
10-16-2011, 20:55
Много зависи от самия човек, но като цяло е така. В смисъл най-общо погледнато това са 2та типа мъже.
да де, аз нарисувах примерна картинка, като се опитах да е възможно най-кратко написано, че едва ли много хора ще го прочетат 8-)

Sofff
10-16-2011, 20:56
Повечето тук се правят на интересни, не знам защо задаваш въпроса си тук като всички отговарят не особено сериозно ...

ShtrudeL
10-16-2011, 20:56
Дано го прочетеш цялото. 8-)

Прочетох го.
Мерси.

Аз вярвам в моя принц Чаровен де.

LadyDi
10-16-2011, 20:58
Дано го прочетеш цялото. 8-)

Прочетох го.
Мерси.

Аз вярвам в моя принц Чаровен де.
Е, понякога идва по-разсеян и си пилее чорапите навсякъде. И цапа плота на печката. И забравя да си измие чиниите. И чупи чекмеджетата на секцията :)
Ма да не му търсим кусури.

loveca777
10-16-2011, 20:58
ddz Казвам равенство , но най-важното е разбирателството и по желание да имате сходни вълнения, мислене, интереси

FeelMyPain
10-16-2011, 20:59
Искам само да ти кажа едно нещо на теб, конкретно.
С това си държание, което демонстрираш тук, никога няма да хванеш принц.Най-много да хванеш нещо като пернишкия хъш, който само бог го съди.
Примерно в моите очи ти си разглезена, което веднага те вкарва в графата от хора, с които не искам да се занимавам.
Внимавай и принца ти да не те прецени погрешно.

NightGuardian
10-16-2011, 21:00
Мен Щрудела ми се вижда от тези , които даваш всичко за тях и пак не са доволни. Тоест и сама не се разбира. Ако предложиш едното , ще поиска другото и обратното. :)

kalpazanka
10-16-2011, 21:00
Дано го прочетеш цялото. 8-)

Прочетох го.
Мерси.

Аз вярвам в моя принц Чаровен де.
Е, понякога идва по-разсеян и си пилее чорапите навсякъде. И цапа плота на печката. И забравя да си измие чиниите. И чупи чекмеджетата на секцията :)
Ма да не му търсим кусури.
Ще ме откажеш да сключа брак.

loveca777
10-16-2011, 21:02
Дано го прочетеш цялото. 8-)

Прочетох го.
Мерси.

Аз вярвам в моя принц Чаровен де.
Е, понякога идва по-разсеян и си пилее чорапите навсякъде. И цапа плота на печката. И забравя да си измие чиниите. И чупи чекмеджетата на секцията :)
Ма да не му търсим кусури.
Принципно ние не сме по разхвърлени и ни мързи да чистим и перем
Смисъл всички ги мързи,но една жена не понася мръсно и веднага го чисти, докато мъжа остава докато не прелее чашата :D

kalpazanka
10-16-2011, 21:03
Дано го прочетеш цялото. 8-)

Прочетох го.
Мерси.

Аз вярвам в моя принц Чаровен де.
Е, понякога идва по-разсеян и си пилее чорапите навсякъде. И цапа плота на печката. И забравя да си измие чиниите. И чупи чекмеджетата на секцията :)
Ма да не му търсим кусури.
Принципно ние не сме по разхвърлени и ни мързи да чистим и перем
Смисъл всички ги мързи,но една жена не понася мръсно и веднага го чисти, докато мъжа остава докато не прелее чашата :D
Забелязали сме.

ShtrudeL
10-16-2011, 21:04
:> Прекалено много погрешно ви е впечатлението, за да го оспорвам. Нещо като * :> Аз искам само да ме обичат и да си раздавам обичта най-вече.

*-Какво ти се иска да знаеш?
- Всичко- отговори Дъглас.
- Всичко ли?- засмя се благо Куотърмейн. -Това би отнело поне десетина минути.
- А не може ли поне нещо?- попита Дъглас след малко.
- Нещо ли? Нещо определено? О,Дъг,това би ни отнело цял живот.
От доста време го знам. "Всичко" се плъзга по езика лесно като хапка пай. Но "нещото"!" Нещото"! Схващат ми се челюстите
дори от усилията да го налучкам.
Нека засега си поговорим за всичко.
А когато накрая освободиш езика си и откриеш едно особено,
вечно нещо със смисъл в него, сподели с мен. Обещаваш ли?"-
Рей Бредбъри, "Сбогом,лято"

yakuza_
10-16-2011, 21:05
добре, че си хубава :lol:

LadyDi
10-16-2011, 21:06
Ще ме откажеш да сключа брак.
Е, де. Говорили сме си с теб на тази тема :)

darkPaladin
10-16-2011, 21:06
всички мъже са лоши=всички жени са добри


ето това казвате

големи разсъждения за хората имате

ShtrudeL
10-16-2011, 21:07
добре, че си хубава :lol:

Винаги съм мислела, че тъпите хора не са виновни за състоянието си, но всеки сам избира дали да се развива или не. Ти явно си избрал да не се затормозяваш излишно.

NightGuardian
10-16-2011, 21:07
:> Прекалено много погрешно ви е впечатлението, за да го оспорвам. Нещо като * :> Аз искам само да ме обичат и да си раздавам обичта най-вече.


когато я получиш , ще измислиш друго. Примерно страстта я нямало вече и други такива глупости. Тоест , когато малко влезете в задънена улица , ти ще избягаш :) Понеже искаш постоянно онова чувство. :)

А то не е халва , режеш и ядеш....

ShtrudeL
10-16-2011, 21:09
всички мъже са лоши=всички жени са добри


ето това казвате

големи разсъждения за хората имате

Не е така. Знам, че има момченце, с което мога да съм до края на живота си и да е моето човече. <3
Както и да че има ебати противните женски.

yakuza_
10-16-2011, 21:09
добре, че си хубава :lol:

Винаги съм мислела, че тъпите хора не са виновни за състоянието си, но всеки сам избира дали да се развива или не. Ти явно си избрал да не се затормозяваш излишно.
ами не ти се отдава много мисленето :(

darkPaladin
10-16-2011, 21:10
всички мъже са лоши=всички жени са добри


ето това казвате

големи разсъждения за хората имате

Не е така. Знам, че има момченце, с което мога да съм до края на живота си и да е моето човече. <3
Както и да че има ебати противните женски.

тогава защо пусна темата?

Wax
10-16-2011, 21:10
Верно че мъжете сексисти са много, но и феминистките бързо нарастват особено в България.
Отнасям се сексистки само към - подчертавам, пачи - който друго не заслужават.
Съгласен съм, че мъжете и жените са равнопоставени, но ако и двете страни го приемат така.
Често това е и рецептата за щастлив брак.

domain
10-16-2011, 21:22
Мохохо, с удоволствие ще живея в мир и разбирателство със сродна душа, на някоя планинска хижичка, ще творим и радваме на живота заедно, а света няма да е материалистичня ад, който е... но наркотиците, които ще ме карат да виждам тез неща бързо ще ме убият...


Сериозно - повечето са ви промили още преди 2 поколения, с някой от наще още им се опъваме, но и вие сте срещу нас...


"мъжът има огромен потенциал,ама много му се ебе"

"най-добрия ми приятел от университета така се затри
хареса си една мадама от отбора по гребане
много хубаво момиче,ама хич не се разбираха
една зимна вечер така изнервени се качват в колата по време на снежна виелица
моя човек усилва парното на макс,обаче след десет минути нещо се преебава и спира да духа топло
за две минути колата изстива и почват да се потят стъклата,отделно,че му свършва и водата на чистачките
нашия,fuckthenorm да го прости,спира колата,дава едно шише вода на момичето и супер изнервен през зъби й казва:
“айде аз ще вдигна капака,а ти ходи излей цялото двулитрово шише в казанчето на чистачките,дето е отляво,майка му деба”
“аз през това време ще забърша колкото мога стъклото отвътре”
и тихичко добавя,сякаш сам на себе си:
“майка му деба”
почва се едно здраво бърсане,обаче след десет секунди мацката се връща:
“ми то аз излях само една четвърт от шишето и то казанчето се напълни…”
“оф ма,пак нещо не си направила като хората… аре качвай се в колата,няма тука да стоим цяла вечер”

след сто метра правят брутална катастрофа и моя човек умира на място
девойката се отърва жива,ама се наложи да й ампутират едната ръка
после се оказа,че тя сипала водата в казанчето за хидравликата и колата станала неуправляема
тя разбрала,че казанчето e от отдясно
ето такива неща стават,като хората не се разбират

ако не ми вярваш,тая същата девойка понякога можеш да я видиш на езерото
докторите й казали,че само заради ампутацията не бива да се лишава от удоволствията на живота
мен ако ме питаш,само гребе в кръг и плаши децата…"

FuckedUp
10-16-2011, 21:54
:> Прекалено много погрешно ви е впечатлението, за да го оспорвам. Нещо като * :> Аз искам само да ме обичат и да си раздавам обичта най-вече.

Е такива изречения ме карат да счупа монитора, просто така.

yakuza_
10-16-2011, 21:58
гребе в кръг и плаши децата…"
:lol: представям си как една едноръка стой и се върти :D

FuckedUp
10-16-2011, 22:01
след сто метра правят брутална катастрофа и моя човек умира на място
девойката се отърва жива,ама се наложи да й ампутират едната ръка
после се оказа,че тя сипала водата в казанчето за хидравликата и колата станала неуправляема
тя разбрала,че казанчето e от отдясно
ето такива неща стават,като хората не се разбират

ако не ми вярваш,тая същата девойка понякога можеш да я видиш на езерото
докторите й казали,че само заради ампутацията не бива да се лишава от удоволствията на живота
мен ако ме питаш,само гребе в кръг и плаши децата…"

http://memebase.com/wp-content/themes/vip/cheezcommon2/ragecomic/packs/surprised/images/MotherofGod.png

ohluv
10-16-2011, 22:29
Тря форуно да се събере след 5-10 години на маса

ledenakrasota
10-16-2011, 22:33
Мъж без комплекси ще подкрепи успехите на жена си в кариерата. Нищо не пречи да е добра домакиня и мръсница в леглото. Нали подобна беше онази приказка? :D

ohluv
10-16-2011, 22:39
Мъж без комплекси ще подкрепи успехите на жена си в кариерата. Нищо не пречи да е добра домакиня и мръсница в леглото. Нали подобна беше онази приказка? :D
не мисля че е много уместно жена да говори за комплекси 8-)

ledenakrasota
10-16-2011, 22:41
Мъж без комплекси ще подкрепи успехите на жена си в кариерата. Нищо не пречи да е добра домакиня и мръсница в леглото. Нали подобна беше онази приказка? :D
не мисля че е много уместно жена да говори за комплекси 8-)


Всички имаме! Няма ли да се радваш, че именно твоята жена примерно е обявена за жена на годината или изпълнителен директор еди къде си? В същото ти готви най-хубавата вечеря и има хубав секс? :)

yakuza_
10-16-2011, 22:44
Тря форуно да се събере след 5-10 години на маса
ще е мн добро :D

ohluv
10-16-2011, 22:46
И после като се събудя кво стаа ? 8-) Бих бил горд с приятелката си/жена ми ако постигне нещо такова.Темата започва да се изменя пак

ledenakrasota
10-16-2011, 22:47
И после като се събудя кво стаа ? 8-) Бих бил горд с приятелката си/жена ми ако постигне нещо такова.Темата започва да се изменя пак


Не се изменя. Якузата ме дразни. :D

yakuza_
10-16-2011, 22:49
ето избиваш комплекси, че съм по - умен от теб и това те дразни

Oldschool
10-17-2011, 06:03
И какъв е смисъла на темата?

Да попиташ един казан с интернет мухльовци какво им е мнението за мястото на жените, а те единственият допир с тази тематика го получават от 4chan или 9gag и ще те залеят с meme-та.

А да, в една връзка, а както и във всичко останало освен льобофф, трябва да има компромиси, разбирателство и т.н. Не искаш той да те възприема по някакъв начин, но искаш той да бъде ххх. Що не пробвате да се приемате такива, каквито сте просто - без фалшиви очаквания и изисквания?

Done
10-17-2011, 07:30
тук има ли мъже ? :shock:

Oldschool
10-17-2011, 07:31
Не.

Greennight
10-17-2011, 08:20
Простаците мислят така

sifon4o
10-17-2011, 08:25
Интересно ми е...
МЪЖЕ, наистина ли мислите, че ролята на една жена е да готви,чисти,да не знае много и да прави секс с вас? (разбирам, че тея неща са нормални, но въпроса е това ли е най-важното) Да няма естествени разговори, искрени думички и интимни мигове? (под това не разбирайте секса) И дори ей тъй ако ви пита "Стои ли ми добре тая рокля?" да й кажете "Абе що не пробваш някоя друга, съкровище?", вместо да излъжете и да кажете: "Да, да, много е добре". и т.н и т.н. Смятате ли като цяло, че жената е под вас и че вашата дума тежи повече?!

точно тоя пример е неудачен... за нас мъжете НАИСТИНА няма никакво значение каква дреха ще облечете 8-)

но иначе, не - всичко зависи на какъв човек ще попаднеш, аз примерно съм мечтата на всяко момиче :oops:

ledenakrasota
10-17-2011, 08:40
Интересно ми е...
МЪЖЕ, наистина ли мислите, че ролята на една жена е да готви,чисти,да не знае много и да прави секс с вас? (разбирам, че тея неща са нормални, но въпроса е това ли е най-важното) Да няма естествени разговори, искрени думички и интимни мигове? (под това не разбирайте секса) И дори ей тъй ако ви пита "Стои ли ми добре тая рокля?" да й кажете "Абе що не пробваш някоя друга, съкровище?", вместо да излъжете и да кажете: "Да, да, много е добре". и т.н и т.н. Смятате ли като цяло, че жената е под вас и че вашата дума тежи повече?!

точно тоя пример е неудачен... за нас мъжете НАИСТИНА няма никакво значение каква дреха ще облечете 8-)

но иначе, не - всичко зависи на какъв човек ще попаднеш, аз примерно съм мечтата на всяко момиче :oops:


И как изглежда мечтата ни? :D

Ermic
10-17-2011, 09:10
http://www.vbox7.com/play:4be942c80d&start=153
човека си го каза