PDA

View Full Version : защо жените носят грим и се парфюмират



macromicro
10-16-2011, 22:13
Защото са грозни и миризливи 8-) .Сега го чух в south park.

Miichelle
10-16-2011, 22:15
И реши да го напишеш, за да си готян

Sofff
10-16-2011, 22:16
south park е яко 8-)

EinGutesKind
10-16-2011, 22:16
Защото са грозни и миризливи 8-) .Сега го чух в south park.Не е лъжа :razz:

NightGuardian
10-16-2011, 22:19
това е мнение на педал. о.О

дори разплакани са красиви (http://www.balkanscountries.info/wp-content/uploads/2011/07/258.jpg) :oops:

Concussion
10-16-2011, 22:23
Защото са грозни и миризливи 8-) .Сега го чух в south park.

По-хубави са от този на аватара ти всеки случай... 8)

macromicro
10-16-2011, 22:25
това е мнение на педал. о.О

дори разплакани са красиви (http://www.balkanscountries.info/wp-content/uploads/2011/07/258.jpg) :oops:
Баба Анджелина без грим
http://www.tribute.ca/news/wp-content/uploads/2009/04/angelina_jolie_wig.jpg

NightGuardian
10-16-2011, 22:26
Баба Анджелина без грим
http://www.tribute.ca/news/wp-content/uploads/2009/04/angelina_jolie_wig.jpg

това е мед направо. Ям го като агънце. :oops:

domain
10-16-2011, 22:26
Иска им се да ги искат...
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lcu1d6aUeA1qcijhto1_500.jpg

macromicro
10-16-2011, 22:51
Защото са грозни и миризливи 8-) .Сега го чух в south park.

По-хубави са от този на аватара ти всеки случай... 8)
Няма жена на този свят която да може да стъпи на малкия пръст на Tom Hardy по сексапил.

ledenakrasota
10-16-2011, 23:02
В древността, по точно в Древен Египет, Персия и т.н. се е вярвало, че гримът предпазва от магии. Хората са използвали въглен и са си очертавали очите. Като са го правили и мъжете, и жените. :P

В Средновековието се е смятало, че човек трябва да се изкъпе веднъж в живота си. Не знам как се наричаше това при католиците. Онзи ритуал, когато осъзнаваш, че си вече зрял човек. Само тогава са се къпали. Смятало се е за вредно.
Тогава са ползвали ароматни масла и парфюми. :)

macromicro
10-16-2011, 23:09
Аз лично харесвам естествените жени,без грим,без червило без нищо.Натуралната красота.А не гледаш я през нощта мацка и половина,а на сутринта да се чудиш какъв е тоя урангутан.

ledenakrasota
10-16-2011, 23:09
Аз лично харесвам естествените жени,без грим,без червило без нищо.Натуралната красота.А не гледаш я през нощта мацка и половина,а на сутринта да се чудиш какъв е тоя урангутан.


Не беше ли гей? :D

macromicro
10-16-2011, 23:11
Аз лично харесвам естествените жени,без грим,без червило без нищо.Натуралната красота.А не гледаш я през нощта мацка и половина,а на сутринта да се чудиш какъв е тоя урангутан.


Не беше ли гей? :D5% от времето ме избива на бисексуалност :P .Иначе съм спал с две жени :) .

NaOH
10-16-2011, 23:11
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=432666

let the hate proceed

shadow4e
10-16-2011, 23:12
В древността, по точно в Древен Египет, Персия и т.н. се е вярвало, че гримът предпазва от магии. Хората са използвали въглен и са си очертавали очите. Като са го правили и мъжете, и жените. :P

В Средновековието се е смятало, че човек трябва да се изкъпе веднъж в живота си. Не знам как се наричаше това при католиците. Онзи ритуал, когато осъзнаваш, че си вече зрял човек. Само тогава са се къпали. Смятало се е за вредно.
Тогава са ползвали ароматни масла и парфюми. :)

И реши да го споделиш, защото? :lol:

ledenakrasota
10-16-2011, 23:13
Аз лично харесвам естествените жени,без грим,без червило без нищо.Натуралната красота.А не гледаш я през нощта мацка и половина,а на сутринта да се чудиш какъв е тоя урангутан.


Не беше ли гей? :D5% от времето ме избива на бисексуалност :P .Иначе съм спал с две жени :) .



мхм :shock: И с кой пол е по-добре? Или си е до човека? Какво те привлече в жените? :)

macromicro
10-16-2011, 23:17
Аз лично харесвам естествените жени,без грим,без червило без нищо.Натуралната красота.А не гледаш я през нощта мацка и половина,а на сутринта да се чудиш какъв е тоя урангутан.


Не беше ли гей? :D5% от времето ме избива на бисексуалност :P .Иначе съм спал с две жени :) .



мхм :shock: И с кой пол е по-добре? Или си е до човека? Какво те привлече в жените? :)Първата ми беше на 16.Беше една трътлеста циганка,но беше приятна.С втората имах връзка.Беше колкото мен.Това беше преди да изляза от "килера".С мъже ми по харесва 8-) .Имат много сладки дупенца на които не мога да устоя :P .

ledenakrasota
10-16-2011, 23:19
мхм :shock: И с кой пол е по-добре? Или си е до човека? Какво те привлече в жените? :)Първата ми беше на 16.Беше една трътлеста циганка,но беше приятна.С втората имах връзка.Беше колкото мен.Това беше преди да изляза от "килера".С мъже ми по харесва 8-) .Имат много сладки дупенца на които не мога да устоя :P .[/quote]


Бях сериозна. :smt075 :smt075 А не да се е*аваш.

macromicro
10-16-2011, 23:21
мхм :shock: И с кой пол е по-добре? Или си е до човека? Какво те привлече в жените? :)Първата ми беше на 16.Беше една трътлеста циганка,но беше приятна.С втората имах връзка.Беше колкото мен.Това беше преди да изляза от "килера".С мъже ми по харесва 8-) .Имат много сладки дупенца на които не мога да устоя :P .


Бях сериозна. :smt075 :smt075 А не да се е*аваш.[/quote]Е какво искаш да ти кажа.Това не може да се обясни.Харесвам чепове,харесвам повече мъжкото тяло.по голяма тръпка ми е когато мъж ме докосва.Това е в общи линий.

ledenakrasota
10-16-2011, 23:24
Добре! :D

Grell
10-17-2011, 00:45
Аз лично харесвам естествените жени,без грим,без червило без нищо.Натуралната красота.А не гледаш я през нощта мацка и половина,а на сутринта да се чудиш какъв е тоя урангутан. КАЖИ ИМ ГО!

Grell
10-17-2011, 00:46
В древността, по точно в Древен Египет, Персия и т.н. се е вярвало, че гримът предпазва от магии. Хората са използвали въглен и са си очертавали очите. Като са го правили и мъжете, и жените. :P

В Средновековието се е смятало, че човек трябва да се изкъпе веднъж в живота си. Не знам как се наричаше това при католиците. Онзи ритуал, когато осъзнаваш, че си вече зрял човек. Само тогава са се къпали. Смятало се е за вредно.
Тогава са ползвали ароматни масла и парфюми. :)

И реши да го споделиш, защото? :lol: Ама че си Лиле.... щото да е готЯна.. как що :?

ledenakrasota
10-17-2011, 09:42
В древността, по точно в Древен Египет, Персия и т.н. се е вярвало, че гримът предпазва от магии. Хората са използвали въглен и са си очертавали очите. Като са го правили и мъжете, и жените. :P

В Средновековието се е смятало, че човек трябва да се изкъпе веднъж в живота си. Не знам как се наричаше това при католиците. Онзи ритуал, когато осъзнаваш, че си вече зрял човек. Само тогава са се къпали. Смятало се е за вредно.
Тогава са ползвали ароматни масла и парфюми. :)

И реши да го споделиш, защото? :lol: Ама че си Лиле.... щото да е готЯна.. как що :?


Какво лошо има на фона на лигните ни да има и малко любопитни факти? :shock: :?

NqkfaNikakva21
10-17-2011, 10:04
:lol: :lol:

HotLife
10-17-2011, 12:27
В древността, по точно в Древен Египет, Персия и т.н. се е вярвало, че гримът предпазва от магии. Хората са използвали въглен и са си очертавали очите. Като са го правили и мъжете, и жените. :P

В Средновековието се е смятало, че човек трябва да се изкъпе веднъж в живота си. Не знам как се наричаше това при католиците. Онзи ритуал, когато осъзнаваш, че си вече зрял човек. Само тогава са се къпали. Смятало се е за вредно.
Тогава са ползвали ароматни масла и парфюми. :)
Всъщност са го слагали, за да предпазват очите си от слънцето :)

superskank
10-17-2011, 17:58
Първата ми беше на 16.Беше една трътлеста циганка,но беше приятна.С втората имах връзка.Беше колкото мен.Това беше преди да изляза от "килера".С мъже ми по харесва 8-) .Имат много сладки дупенца на които не мога да устоя :P .
сладур :razz:

macromicro
10-17-2011, 18:02
Първата ми беше на 16.Беше една трътлеста циганка,но беше приятна.С втората имах връзка.Беше колкото мен.Това беше преди да изляза от "килера".С мъже ми по харесва 8-) .Имат много сладки дупенца на които не мога да устоя :P .
сладур :razz:Почти колкото него:
http://farm4.static.flickr.com/3032/2722442937_432af07a24.jpg

superskank
10-17-2011, 18:06
По-голям и от него. Заради циганката. :-D

macromicro
10-17-2011, 18:10
По-голям и от него. Заради циганката. :-D
Благодаря.И ти си сладур :oops: .

superskank
10-17-2011, 18:12
Тихо, че ся ще ни изгорят на кладата и двамата. :razz:

macromicro
10-17-2011, 18:16
Тихо, че ся ще ни изгорят на кладата и двамата. :razz:Хич не ми пука,че онова комплексарче DerDoktor ще дойде да щурмува.Ако някой ме мрази,просто ще си го преместя от левия крачол в десния :P

superskank
10-17-2011, 18:18
Ти остави доктора, ми да не дойде мъжа NightGuardian дето всичките ги изтрепва. :razz:

macromicro
10-17-2011, 18:21
Ти остави доктора, ми да не дойде мъжа NightGuardian дето всичките ги изтрепва. :razz:NightGuardian е пич.С него само приятелски се заяждаме

8-)

superskank
10-17-2011, 18:24
Потресен съм. :shock:

Shturrrche88
10-17-2011, 18:28
Абе има някои вампири, дето не трябва да излизат от дома си без грим и парфюм, защото ще плашат с външен вид и миризми :x

Иначе, наблюдавайки масово младите момичета и жени-зорлем се загрозяват и състаряват, мажейки се като клоуни с толкова много грим...

superskank
10-17-2011, 18:33
То и без грим, виж я Lindsay Lohan, милата, от кокаина на какво е станала. :shock:
http://chanceplus1.com/wp-content/uploads/2011/08/Was-Lindsay-Lohan-Caught-Buying-Drugs-Lindsay-Lohan-Stoned-In-a-Bar.jpg