PDA

View Full Version : Добър вечер! :)



MaLyKoLiU
10-16-2011, 22:29
Кольо, се прибра от работа... :grin:

EinGutesKind
10-16-2011, 23:18
Че тоя кауфланд до колко работи :shock: :lol:

MaLyKoLiU
10-16-2011, 23:20
От понеделник до събота 7:00 - 22:00
Неделя 8:00 - 21:00

Но това не означава, че когато затвори и ние си заминаваме веднага... :-D

Brooklyn
10-16-2011, 23:22
а стига е брат , от 22 часа са ви задържали до ся чак ? , 4 часа извънреден труд :D

MaLyKoLiU
10-16-2011, 23:29
По принцип работното ми време е от 14:30 до 23:00 тоест извънредния ми труд е 2 часа... защото аз си тръгнах към 1:00 :-D
И пак повтарям, това, че магазина затваря за клиенти не означава, че ние си тръгваме... ние седим вътре и оправяме стоката и т.н.
Примерно дето цял ден бабите са ровили като свине и т.н.
А в неделя седим повече защото нареждаме промоционалните неща за следващата седмица...
Примерно след като затвори днес аз си играх да свалям всичко от масите в отдела за плодове и зеленчуци, да чистя масите, да намествам плакати, да ги сменя всичките с нови, понеже смениха програмата с която ги правихме и сега изглеждат по друг начин, после пък трябваше да измета боклуците които съборих от масите, да разкарам ~30 празни касетки в склада, после да оправя брака с охраната и си хванах пътя... :-D

EinGutesKind
10-16-2011, 23:31
Поне плащат ли допълнително :lol: забелязал съм че в кауфландите има доста разместени и счупени стоки :-D

MaLyKoLiU
10-16-2011, 23:32
Добре, че не съм се падал до сега на инвентаризация, че иначе ще трябва да седя до сутринта там...
Тоест всеки един артикул в отдела ми трябва да се претегли/преброи...
Пък не е като да са малко... 10 вида чушки, 5 видя ябълки, 4 вида круши... и всичко свалям, тегля, записвам и пак нареждам... :lol: И това го правим началото на всеки месец... :D

MaLyKoLiU
10-16-2011, 23:34
Поне плащат ли допълнително :lol: забелязал съм че в кауфландите има доста разместени и счупени стоки :-D
Връщат ги като почивки уж, но на 3 месеца правят изравняване и ако не са успели да ги върнат като почивки, ги плащат...
Примерно предния месец взех с 50% от горе... :-D

Brooklyn
10-16-2011, 23:36
не си заслужава пръста да си мърдаш за тия пари , аз като суъм бил на 17-18 се излежавах вътре и манипулирах колегите м ида ми вършат работата , напукан като животно и само фюми им говоря и те ми вярват :lol:


даже един път бях хванал на лаф там собственика и му обеснявам как да си разшири процента от клиентела и вика добре и след 2 месеца направи същото и пак ме пита , ама аз тогава много бях се напушил и викам ей ся ще дойда с един план и си записвах и като му го дадох вика остани ще те повиша , ама аз се отказах да ми даде 100 лева отгоре и да върша 2129023 отговорности още :D :D

има цирк по тия места

MaLyKoLiU
10-16-2011, 23:39
Абе то, че парите са малко спрямо работата която вършим е ясно, но е по-добре отколкото да си вися вкъщи и да чакам майка ми да донесе нещо за ядене... то пък тя с нейната учителска заплата защото може да вземе нещо кой знае какво... :?