PDA

View Full Version : Не е истина...



mishet0
10-17-2011, 05:28
Не е първия,нито последния,но е единствения в сърцето ми...Минаха месеци - времето не лекува ! Заминах надалеч - разстоянието не помага ! Бях със други - пак искам него ! Излизам и се забавлявам - той просто изплува в съзнанието ми... Питам се дали в живота има една такава единствена и истинска любов,която не се забравя...Дали не съм срещнала,а след това изгубила сродната си душа?Защо с никой друг след него не ми е хубаво,не е същото,не мога да обичам и не съм щастлива?Защо само той успя да ме опознае и разбере такава каквато съм? Отначало бях силна,опитвах се да не мисля,да не тъгувам,мислех,че ще отмине,но колкото повече време минава,толкова повече ми липсва...и аз просто отслабвам и се предавам.Всичко ми изглежда загубено,отчайвам се и понякога ми идват такива мисли,че никога няма да срещна по добър от него за да успея да го забравя и се самосъжелявам... Просто никой не може да бъде като него,а камоли по добър от него...Вече не вярвам,че ще срещна такъв човек,прекалено дълго време бях силна и удържах фронта,но вече се сринах...Него съм го чувствала така както никой друг,от първата ни среща ние заговорихме и се отпуснахме така сякаш сме се познавали,за първи път не изпитвах притеснение на първа среща,той ме предразполагаше към всичко,затова мисля,че той е моята сродна душа...и заради това толкова страдам,че съм я загубила...Опитвам се да се науча да живея без него,но незнам как да се справя !

Priceless
10-17-2011, 05:30
Ще ти мине. Колко време бяхте заедно? Защо се разделихте?

NightGuardian
10-17-2011, 05:42
ние не може да ти го избием от главата , съжалявам. По-добре се занимавай с нещо. Гледай филми , дори може играеш нещо , какво като си момиче :)

badsector
10-17-2011, 10:28
...Питам се дали в живота има една такава единствена и истинска любов,която не се забравя....
Именно това е проблемът ти. Толкова силно искаш наистина да съществува такава любов, че подсъзнателно си го втълпяваш тоя. Така сама затваряш вратите пред себе си за по-добър партньор. Вероятно не сте си изкарали връзката до изчерпване, което също допринася за промиването на мозъка ти. Отделно с него оправдаваш и множеството си връзки. По-често се случва при момичетата, но понякога и момчета действат по този начин. Опасно е, защото така има вероятност да пропилееш доста години и да пропуснеш подходящи за теб партньори.

DragonLady
10-17-2011, 10:49
До скоро и аз бях в абсолютно същата ситуация, докато не срещтнах настоящият ми приятел. В момента дори и бившият да ми предложи да сме отново заедно, бих му отказала.
Тоест когато срещнеш подходящият, ще забравиш бившият ти.

daru6a1
10-17-2011, 12:01
До скоро и аз бях в абсолютно същата ситуация, докато не срещтнах настоящият ми приятел. В момента дори и бившият да ми предложи да сме отново заедно, бих му отказала.
Тоест когато срещнеш подходящият, ще забравиш бившият ти.

Явно много хора споделяме този принцип :)) me 2

ludata90
10-17-2011, 14:48
Така като чета все едно аз съм писала тази тема. Бих ти дала съвет ако можех, но и аз самата търся същия...

Muaythaifighter
10-17-2011, 16:44
кАсмет нямаш маняк






And [url]spoiler not and

scooby doo
bb santa

balu4ka
10-17-2011, 20:33
Ти си го втълпяваш.Ще видиш ,че живота си тече,а това което ще срещнеш ще е по-добро от старото.Просто с времето ще осъзнаеш,че е пълна загуба на време да се самосъжаляваш и да се връщаш към една и съща загърбена страница.Човек се самозалъгва единствено сам.

lubovvv
10-20-2011, 07:58
Стана ми много тъжно като прочетох това което си написала, може би защото и аз в момента се чувствам горе-долу като теб. Не ми е ясно само защо сте се разделили, той ли спря да те обича, или чувствата са били само от твоя страна? Може би той е изпитвал само привличане към теб, но е бил добре прикрит :(

teen4e55
10-20-2011, 08:06
Не знам как да ти отговоря, поради простата причина, че и аз съм в същото положение като теб... Не знам какви са точно обстоятелствата при теб, но след като толкова много ти липсва и не можеш да живееш без него - по-добре го потърси отново... Аз така направих.