PDA

View Full Version : би ли ви станало тъпо ако... (към момичетата)



tit
10-17-2011, 10:25
Здравейтее...искам да ви попитам (по скоро момичетата) дали би ви станало по някакъв начин тъпо ако: Започнали сте нова връзка наскоро и приятеля ви, ви каже, че е спрял да се занимава с "не точно бивша приятелка, ами момиче което страшно много е харесвал и нещата са щели да се получат" само защото тя не е била само за него? един вид се занимавала и с други момчета които са и били само приятели.
Аз го разбирам така: Той до такава степен я е харесвал,че я е ревнувал дори от приятелите и момчета които били "много". А най-гадното е че това момиче продължава да му пише въпреки (само приятелските им отношения) , а си има и приятел. Той не и отговаря, но откъде да знам дали не ме лъже и не си говорят, а не ми казва за да не се ядосвам? Просто не му имам доверие ;х

gabsit000
10-17-2011, 10:31
еми щом не му имаш доверие защо си още със него...или говори открито за проблема или въобще не се занимавай,а и все пак сте още в началото на връзката това може би ще е тест дали наистина държи на теб и дали иска да е с теб...

DragonLady
10-17-2011, 10:45
Една връзка се гради на доверието, него няма ли го какво очакваш? Да се получи ли? Ами без доверие няма как да стане.
Говори с него открито по темата и му кажи, че не желаеш да поддържа контакт с това момиче поради тези причини, които каза и на нас.

Soraq
10-17-2011, 11:11
Да!

ewiow
10-17-2011, 13:02
Почти в същата ситуация съм... :( Но според мен му имай доверие, ако не искаше да бъде с теб, нямаше да тръгнете! И явсно иска да я забрави... :)

fenkaaa
10-17-2011, 13:06
еми щом не му имаш доверие защо си още със него...или говори открито за проблема или въобще не се занимавай,а и все пак сте още в началото на връзката това може би ще е тест дали наистина държи на теб и дали иска да е с теб...

Загубиш ли доверието си към този човек още в началото,край ;)

Hilary_
10-17-2011, 14:57
Доверие му е майката. Ако не си сигурна в него - говорете!
Обясни му, че искаш да си сигурна, че са приключили нещата между тях!
Ако пак не се получи вината си е в теб! :)

Azoria
10-17-2011, 15:13
Доверие му е майката. Ако не си сигурна в него - говорете!


Точно същото и аз щях да напиша. :)

crowberry
10-17-2011, 15:30
И като си пишат, к'во? Приятели са.. що да не си пишат.. Това, че ти му нямаш доверие е друг въпрос..

balu4ka
10-17-2011, 18:14
Хм,а ти очакваш?Нямаш му доверие,той ти говори така.Отговаря и ,защото не е спрял да има надежди,може би е с теб за да я забрави.По-добре поговорете,обясни му как се чувстваш.Ако,не ти даде основание приятеснението да спре..то тогава не трябва да сте заедно.Защото една връзка се крепи на лоялност и доверие.

ledenakrasota
10-17-2011, 18:19
До колкото разбирам ти го е казал с някакво угризение на съвестта. :D Определено е объркан. Говорете. :)

DaSparKonE
10-18-2011, 13:59
"Имало едно време трима верни и неразделни другари. Казвали се Любов, Приятелство и Доверие… Когато били тримата заедно, всичко било прекрасно. И така било, докато не се наложило един ден Любовта да замине по работа. Нямало как, дългът я зовял. Но преди да се раздели с приятелите си, тя ги уверила: – Когато ви домъчнее много за мен, потърсете ме, аз няма да съм чак толкова далече. Там където видите някоя двойка да се гледа с желание и копнеж в очите, знайте, че там ще съм и аз – рекла Любовта и тръгнала… – Е щом е така, добре ще е и аз да поема към моите задължения – казало след малко Приятелството на Доверието. – Но ти не се притеснявай, когато имаш нужда от мен, лесно ще ме намериш. Там където видиш двама човека, които и в плача, и в смеха си са заедно, знай че с тях съм и аз… Доверието отворило уста и понечило да каже нещо на сбогуване, но… Приятелството вече си било тръгнало, без да чуе последните думи на другаря си. И заминало надалече… Тогава Доверието, останало съвсем само, тихичко прошепнало сякаш повече на себе си: – Мен веднъж загубите ли ме, повече не можете да ме намерите…" Извод: Имайте си повече доверие , макар ,че сте в началото на връзката ... :)

Wwwooow
10-18-2011, 14:59
DaSparKonE много хубава приказка :) Имаше подобна,но в по-дълъг вариант.

нямам какво да кажа по темата,те другите ти казаха вече .. и да би ми станало гадно,че един вид ме използват за утеха ...