PDA

View Full Version : вчера



Brooklyn
10-17-2011, 13:40
до 7 сутринта гледах набохан нешънъл джографик и си правих изводи :D

значи животните ни чакат нас да се махнем от земята , за да си живеят тяхния си живот животински

и ние ще се махнем от земята много преди тях ,защото те живеят много по праволинеино от нас , имат навици които при нас хората се губят , живеят еднакво с години и няма някакви преврати в тяхния живот ,

стоят и чакат ние да се самозатрием , атомните бомби,озоновия слой лошите хорски взаймотношения и хиляди ама хиляди детайли които не ми се изброяват накрая ще си окажат влияние и ние ще се самозатрием , защото сме най-горе в системата и нас няма кой да ни затрие и ще го направим самите ние

а те просто си чакат , отново да се върне кръговрата на природата и всичко толкова тънко сътворено от което ще печели природата и земята ще съществува много по дълго време отоколкото с вредители като нас

ние ше загубим войната с животните и заслужено ще я загубим

те имат по-голямо място на планетата от нас

до такива изводи стигнах снощи и си ги записах на един пакет качествена м-на :D :D

dirtyyy
10-17-2011, 13:44
:Д е ако не ги затрием с нас, естЕ.
което ..дано не се случва, защото с нищо не са го заслужили.

PainMonopoly
10-17-2011, 13:50
За мен пък няма логика да се отделят животни и хора.

Първо, животински видове са се появявали и изчезвали откакто има живот на Земята. Ние сме животински вид, и ние ще изчезнем. Докато изчезнем ние, ще изчезнат други видове, ще се появят нови. Това е естественият ход на нещата и ние каквото и да правим или да не правим, не можем да му повлияем.

Второ, ние и това, което правим, сме част от кръговрата на природата. Някои правят граница между градовете на хората, сградите, колите, пластмасата от една страна, и природата от другата. Защо? Нима примерно мравуняка на мравките не е природа?

Хората са животни. Имат си специфични черти, но преди всичко са животни и всичко, на което са подвластни останалите видове, важи и за хората.

KumchoValcho
10-17-2011, 13:52
Всички сме божии деца в крайна сметка

TheManTheLegend
10-17-2011, 13:53
защо направо не каза "Лейди Гага ни е родила всички" :razz:

Brooklyn
10-17-2011, 14:02
За мен пък няма логика да се отделят животни и хора.

Първо, животински видове са се появявали и изчезвали откакто има живот на Земята. Ние сме животински вид, и ние ще изчезнем. Докато изчезнем ние, ще изчезнат други видове, ще се появят нови. Това е естественият ход на нещата и ние каквото и да правим или да не правим, не можем да му повлияем.

всичко си има някакъв ред в природата , но мен мисълта ми е кой ще изчезне пръв от двата отбора , и дали другия отбор на животните знае затова , защото психиката им генетично не е подготвена затова

Ясно е че след нас ще им други подобни , които ще биват създавани както ние сме създадени и ще са нужни на планетата както ние

но това са моментни нужди на земята , и цялото това самозатриване от наша страна си има логика , защото по друг начин няма как да изчезнем ,а ние трябва да изчезнем все някога ..

Човешкия мозък може да измисли начин как да се нахрани , но може да измисли начин и как да отнеме храната на друг

Само че в природата има еволюции и видове различни типажи който според дадена природна йерархия си запзват кръговрата и баланаса на разждаемост и смъртност си остава същия

а ние ? С колко процента се е увеличила смъртността при нас хората за последните 10 години , знаеш ли ?

При нас няма видове , , расата е една и кръговрата в случая разждаемостта и смъртността се губи и затова теорията ми че ние ще изчезнем МНОГо преди животните е Факт

а щом ще изчезнем преди тях и така е съставено , значи така трябва

Не може за един гущер да е устроено да отделя течност която отблъсква 10 пъти по тежки животни от него с цел защита и да не е устроено наща гибел и самозатриване

всичко е изпипано до последния детайл , до последната частица ..

просто ние сме осакатени откъм мислене , в чужбина мислят на голям процент , но и тои не е достатъчен , а тука вобще не може да мислим , тва е отделен въпрос :D

не сме създадени да мислим на 100 процента с мозъците си , за да не разгадаем тайната

!

Ewok
10-17-2011, 14:44
бръмм, сбърках темата 8-)