PDA

View Full Version : Усещане за стил



stelkastel
10-17-2011, 13:43
Днес с една приятелка си говорихме на тема стил. И решихме да станем стилни. :D Прозвуча малко смешно може би /не че и досега не сме си ходили що-годе добре облечени/, но имам предвид стил като стил. Всички сме виждали /а някои от вас навярно са такива/ онези момичета, които изглеждат като корица на списание. Не, нямам предвид онези от кориците на ''Плейбой''! :-D Нито пък онези, ходещи с по 1 килограм оранжевеещ фон-дьо тен и сенки в цветове на дъгата. Имам предвид онези момичета, за които се чудим дали са родени толкова стилни и красиво изглеждащи или всичко е плод на години усъвършенстваща се външност. Онези момичета, които виждаме по клин и тениска и си мислим: ''Уаауу, изглеждаш толкова стилно, искам и аз така!'' Та...да си дойда на въпроса. Ако имате някакви съвети, предложения, снимки, видеа дори на тема стил/грим, прически, облекло, всичко/ може да поствате тук.
Накратко как според вас трябва да изглежда едно момиче, за да се нарече стилно. :)
П.С. Нека помогнем на 2 момичета /т.е. аз и приятелката ми/ да станат стилни и зашеметяващи, хихи!

vampire_girl_
10-17-2011, 14:03
Моите примери,когато стане дума за стил са Leighton Meester,Audrey Hepburn,Dita Von Teese..
Разглеждай списания, Fashion TV ..като си харесаш нещо се старай да го пресъздадеш по начин подходящ за теб :)
За мен стилната визия е по-скоро семпла и изчистена в ежедневието.
Не знам,дали човек се ражда с вкус,но смятам че е нещо,което можеш да придобиеш.
Какъв стил по-точно искаш да си изградиш,какво е ежедневието ти...?
Защото една черна рокля с красиво бижу и червени обувки може да е стилно,но неподходящо за училище,примерно :д

Goddess
10-17-2011, 14:07
Стилът е в умението да подбираш и съчетаваш дрехите си...Затова си трябва усет, не е по учебник. Няма шаблони със "стилно обличане".

amalita
10-17-2011, 14:12
На колко си години ?
И за бога стилът е нещо уникално,или го имаш или го нямаш!

stelkastel
10-17-2011, 14:53
Аз на 19, приятелката ми е на 22 /сигурно си помислихте, че сме по на 14, нали?/. Стилът, който се опитвам да изградя е спортно-елегантен. По принцип обичам да нося по-спортни дрешки /анцузи, клинчета, дънки, тениски, но понякога обичам и да се докарвам/. Знам, че стилът си е нещо уникално, до самия човек, но моля за някакви съвети, идеи и т.н. Благодаря ви! :-)

Hilary_
10-17-2011, 15:08
Стила или го имаш, или не! ;)

Rebirthing
10-17-2011, 15:32
За съжаление стила не се купува :( или го притежаваш или не.
За мен е недопустимо да излезна с анцуг, анцуга е само за фитнеса, евентуално за вкъщи.
Ти по принцип от къде си купуваш дрехи и аксесоари ? Трябва да имаме някаква представа все пак..

koshtramba
10-17-2011, 15:34
Днес с една приятелка си говорихме на тема стил. И решихме да станем стилни.

След тук вече спрях да чета...

Pamaa
10-17-2011, 15:37
Както ти си написала 'усещане'.. то трябва да ти е вродено и просто от самосебе си да го усещаш!! Може и да се научите, но ще ви е доста трудно :) .

brutaLxxbunny
10-17-2011, 16:44
Защо не пробваш в Youtube.Там има много мацки,които си показват начина на обличане и повечето са доста стилни.Взимай вдъхновение от тях например.

ScarlettS
10-17-2011, 16:51
Моите примери,когато стане дума за стил са Leighton Meester,Audrey Hepburn,Dita Von Teese..

;-)

marin4itu
10-17-2011, 17:30
Стилът е в умението да подбираш и съчетаваш дрехите си...Затова си трябва усет, не е по учебник. Няма шаблони със "стилно обличане".

Абсолютно!

amalita
10-17-2011, 17:35
И как решихте изведнъж да станете "стилни" ,досега какви бяхте ?

stelkastel
10-18-2011, 18:27
Досега ходихме като циганки! :-D Шегата настрана. По моя преценка /а и според други/ се обличам добре, поне доколкото ми стигат финансите.
koshtramba , знам, че не се изразих много правилно, но точно така се случи.
Някой ме пита от къде пазарувам. Ако става въпрос за марките, които ги има по моловете това са Теранова, Ню Йоркър, Хаус; за аксесоари най-вече Парфоа/Парфойс и Стадивариус. :)