PDA

View Full Version : прическа- Николета Лозанова



macia
10-17-2011, 14:43
Здравейте. Искам да попитам какво мислите за прическа следната прическа: постригана на черта и прав бритон (тип Николета Лозанова) .. страшно ми харесва как стои, много искам да се подстрижа така, но ми се струва много къса.. Май месец имам бал и не знам колко максимално може да порасне до тогава ако и правя редовно маски.. Таа, моля за мнения

MegiBoOm
10-17-2011, 14:44
Еми какъв е зора да се подстригваш сега, като после пак ти трябва дълга коса.
Подстрижи се след бала.

mimimimi123
10-17-2011, 14:47
Еми какъв е зора да се подстригваш сега, като после пак ти трябва дълга коса.
Подстрижи се след бала.

macia
10-17-2011, 15:00
А някъкво мнение за самата прическа ?

victoriassecret1
10-17-2011, 15:05
Даа, прическата много ми харесва. И аз те съветвам да не я подстригваш до бала, ако ти расте бавно.

Rebirthing
10-17-2011, 15:38
Прическата е хубава, но трябва да ти отива.
Не разбирам само защо искаш сега да се подстригваш щом до няколко месеца ще ти трябва по-дълга коса ?!

macia
10-17-2011, 15:47
Прическата е хубава, но трябва да ти отива.
Не разбирам само защо искаш сега да се подстригваш щом до няколко месеца ще ти трябва по-дълга коса ?!


попринцип косата ми расте страшно бързо ( понякога дори се ядосвам, че дукато се подстрижа и горния ми пласт вече е пораснал ) .. освен това ще започвам да си правя маски с тривитаминол, ще пия и рибено масло и витамини, така че за дължината не ми е кой знае какъв проблем.. Искам сега да се подстрижа, защото от много време съм с една и съща прическа, не се понасям вече.. :)

strawberry88
10-17-2011, 16:25
Прическата е хубава, но трябва да ти отива.
Не разбирам само защо искаш сега да се подстригваш щом до няколко месеца ще ти трябва по-дълга коса ?!


попринцип косата ми расте страшно бързо ( понякога дори се ядосвам, че дукато се подстрижа и горния ми пласт вече е пораснал ) .. освен това ще започвам да си правя маски с тривитаминол, ще пия и рибено масло и витамини, така че за дължината не ми е кой знае какъв проблем.. Искам сега да се подстрижа, защото от много време съм с една и съща прическа, не се понасям вече.. :) Ами щом ти расте бързо не виждам проблем :wink: !

rosencetooo
10-18-2011, 11:07
Щом ти расте бързо косата и искаш промяна преди бала , давай пострижи се :P

summerxtime
10-18-2011, 17:19
На мен не ми харесва прическата,но щом на теб ти харесва давай пострижи се :]

daru6a1
10-18-2011, 18:35
Прическата е много готина . Аз преди седмица се зачудих дали да си пострижа бритон , тъй като косата ми е на черта с нейната дължина , но реших да не прибързвам ;д Щом нямаш проблем с растежа , действай ! 8-)

xxKiFlAxx
10-18-2011, 20:24
тая прическа не е на мода вече :? освен тва е прекалено къса и въобще не е хубава :?

TheLoser
10-18-2011, 21:37
Първо реши дали искаш дълга коса за бала... ти сама трябва да прецениш дали ще порасне до тогава.

macia
10-21-2011, 21:08
Вече съм с нова прическа.. Стои ми уникално, много добре ме описва защото съм със сиво-сини очи и много тъмна коса, много се харесвам