PDA

View Full Version :



fen7asy
10-17-2011, 14:51
ного ми е сад.. момчето, което харесвам до скоро ми казваше че ме обича, пишеше ми бележки, обясняваше ми се в любов (ест на базик, обаче всички подозирахме, че е истина), отделяше цялото си време на мен, апък от скоро прави всичко това с една друга -.- и то пред очите ми.. аз се отделих от тяхната компания щото имах чувството че някак си не ме искат там.. и тая веднага се лепна за тях |( те и двамата стоят точно пред мен и цял час ги гледам как се зарибяват -.- баахти гадното ми е. Апък двамата имахме шанс.. даже всички си мислеха, че ходим ;д ама и аз почнах да ходя при други момчета, да ги прегръщам пред него, някви такива и той явно заради тва го прай.. ест може и просто да не му пука за мен (по-вероятно) .. ама съм мега ядосана.. пак да се прая на интересна си пропилях шанса :@@@@ апък тая куртизанка дето се забиват явно е няква правежна.. ония ден ми вика ''да няма нещо с теб и Б.?'' и аз ''не, аз не го харесвам..'' и тя може да му е казала и той вече да се е отделил от мен.. ама ако го харесва е нормално.. абе усмихвам се там, смея се, прая се че не виждам и така..

бтв докато го пишех тва 4981 пъти си смених настроението.. сега сякаш не ми пука за всичкото тва.. амм всъщност главната ми мисъл беше, че хората от кофата ги имам като семейство :Д всм като садна и се сещам за всички тролвания, нацепките на якуза, стринг и т.н. и ми става яко и такова хубаво, че не съм сама ;д (ест точно на якуза няма да му пука за мен, но ми е яко да си мисля така) ии и такам .. сега само искам да откъсна нечия глава :)


ТЛ;ДР? ОК.

BadAss
10-17-2011, 14:55
http://vocaroo.com/?media=v6M77J7HNYD04YAm1