PDA

View Full Version : Помощ за Вълнисто папагалче



cupcake7
10-17-2011, 15:13
Не знам дали съм в правилния раздел, но се нуждая от спешна помощ така да се каже. От известно време на папагалчето ми му се появи една подутинка до клепача, надявах че да се оправи но не стана по-зле... Трудно се задържа право и стои настръхнало. Преди няколко дена питах ветеринар и той ми даде лекарство, което да слагам във водата, но папагалчето не иска да пие и се налага да му давам с капкомер.Моля ако някой е имал същия проблем или пък знае нещо повече да пише. Също така дали има надежда да се оправи. :( Зная само, че е от липса на витамини поради еднообразна храна. Предварително ви благодаря. :)

kitty02
10-17-2011, 15:28
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=55&t=2520 Сигурно и при теб е така.. Давай му краставици,чушки..Като дойде зимата му давай мандарини..Дано да се оправи. Много ми е жал. Горкото.. И даа-в правилния раздел си..

cupcake7
10-17-2011, 15:33
При мен е по-различно и не е толкова сериозно като на снимките, но все пак благодаря. Сега ще ида да му дам краставичка дано яде.

cupcake7
10-30-2011, 13:18
Може да заключите или изтриете темата вече няма смисъл от нея. За съжаление лекарствата които му давах не подействаха и днес почина :cry: :cry: Надявам се сега да е на по-добро място, последните дни си бяха мъчение за него. Все пак благодаря на хората, които се опитаха да ми помогнат.

ZeroPoinT
10-30-2011, 13:20
Моите съболезнования.

ADMIRALKA14
10-30-2011, 13:25
Моите съболезнования.

+1 :(

DaNGeRousLy
10-30-2011, 13:31
Съжелявам. :(
Когато и аз имах папагал(той не беше вълнист, а корела май) , беше му излязло подобно нещо и ветеринаря му изписа лекарство, което да слагам на болното място и му мина.

kitty02
10-31-2011, 06:54
Моите съболезнования.. Със сигурност сега е на по-добро място.. Купи си ново папагалче,въпреки че то няма да замести болката във сърцето ти.. Според мен темата не трябва да се заключва..