PDA

View Full Version : Бременност?



klara666
10-17-2011, 15:27
На 27 и 28 миналия месец със приятеля ми правихме секс без презерватив, но само в началото за има няма 1 минута , след което той си сложи, на 1 случката се повтори... Трябваше да ми дойде на 14-ти, но ми закъснява вече с 3 дни, на 13 си правих тест защото много се бях притеснила , но показа отрицателен, сега вече със сигурност ми закъснява, дали е възможно да има нещо? четох че най ранните симптоми са болки в гърдите, а мен и до днес не ме болят гърдите за разлика от кръста който ме побърква от болка. В корема имам само леки спазми и нищо повече :( ако някой може нека ми каже какво мисли, не съм на 12 години на 20 съм

Soraq
10-17-2011, 15:37
Това е нормално. Пък и тука във форума едва ли има някой, който със сигурност знае дали си бременна, или не. Иди на лекар. :-D

ThePowerOfLove
10-17-2011, 15:58
Тестовете отчитат ли толкова скоро след акта? Щом имаш болки, значи може да ти дойде всеки момент :)

klara666
10-17-2011, 16:04
ами на теста пишеше отчита след 7 дни от евентуалното зачеване, а те бяха минали 13 най малко, утре пак ще си направя тест и ако пак е отрицателен, значи просто си ми закъснява

Hesinka
10-17-2011, 16:37
Миличка във абсолютно същото положение съм като теб,само където го правихме на 10ти,а трябваше да ми дойде на 14-15.. аз също имам болки в кръста и долната част на стомаха,но нямам други симптоми,за различка от теб бих се зарадвала ако имам болки в гърдите,защото те ми подсказват,че след 7-8 дни ще ми дойде,но и те все още не са се появили.Мен също ме е страх и мисля да направя тест,но съм на 98%,че нищо не е станало.Просто сега сме периода на вирусите и настинките,на падащите коси и също така на резките промени на времето - нормално е да закъснява,мисли позитивно,стискам палци да няма проблем,ето че намерих някой който и менд а успокои

ThisIsMe
10-17-2011, 16:38
Винаги ли ти е редовен МЦ,че да се притесняваш от закъснение 3 дена?Изчисли си овулацията от тук-> http://www.surecheck.info/clogin.php !

batkodoki
10-17-2011, 23:13
На 27 и 28 миналия месец със приятеля ми правихме секс без презерватив, но само в началото за има няма 1 минута , след което той си сложи, на 1 случката се повтори... Трябваше да ми дойде на 14-ти, но ми закъснява вече с 3 дни, на 13 си правих тест защото много се бях притеснила , но показа отрицателен, сега вече със сигурност ми закъснява, дали е възможно да има нещо? четох че най ранните симптоми са болки в гърдите, а мен и до днес не ме болят гърдите за разлика от кръста който ме побърква от болка. В корема имам само леки спазми и нищо повече :( ако някой може нека ми каже какво мисли, не съм на 12 години на 20 съм

" най ранните симптоми са болки в гърдите" - апотеоза на невеженствената простотия!

експресен ТЕСТ!

и след прозоречният период втори ТЕСТ от друга "марка"!!!

Mi6inka
10-18-2011, 12:40
Кога ще се научите, че има и други причини за закъснение на цикъл, различни от бременност ?!


П.с. Дано лъжеш, че си на 20 :?