PDA

View Full Version : Да ви питам нещо за Еминем



lightcameraction
10-17-2011, 17:15
какъв е смисъла 'сички да му гледат клипа,то т'ва става за 1 минута и вече се водят големи фенове 8-) .Що просто не излязат 'сички да му купят някой албум,така ще му направят подарък ,тея гледания в youtube за какво са му ?
И ви питам,що тея дет примерно се кефят на Еминем,се хвалят,че разбират от 'сичките му видове албуми и т.н и т.н ..трябва ли да разбираш от цялата история на конкретен човек за да си фен?Не можеш ли просто да му се кефиш на музиката и на творчеството,без да се вманиачаваш в него?

Чакам включване от Nightguardian.

KumchoValcho
10-17-2011, 17:16
еминем е тъп така или иначе, т.е. не ми пука

Greennight
10-17-2011, 17:16
Щото в България не всеки може да си позволи 15-20 лева,за да си купи оригинален албум,докато в интернет е безплатно...А тва с броя гледания мисля,че имаше няква надпревара с клип на Джъстин Бийбър/Лил Уейн,не знам точно :-o

SheepShagger
10-17-2011, 17:17
еминем е тъп така или иначе, т.е. не ми пука

NightGuardian
10-17-2011, 17:18
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой. А пък и няма , как да разбереш 2Pac за какво пее в песните си , ако не се интересуваш от странични работи свързани с живота му.

lightcameraction
10-17-2011, 17:18
Щото в България не всеки може да си позволи 15-20 лева,за да си купи оригинален албум,докато в интернет е безплатно...А тва с броя гледания мисля,че имаше няква надпревара с клип на Джъстин Бийбър/Лил Уейн,не знам точно :-o

не говоря за България и конкретно за темата по-горе..Говоря,че 'сички го спамят т'ва и съм сигурен,че 90% от тея велики фенове,не са толкова бедни,щом имат нет и т.н и могат да си позволят някой албум и т.н ,който не е толкова скъп.

SheepShagger
10-17-2011, 17:20
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой. А пък и няма , как да разбереш 2Pac за какво пее в песните си , ако не се интересуваш от странични работи свързани с живота му.

не слагай запетайки никога повече, моля те

KumchoValcho
10-17-2011, 17:23
Щото в България не всеки може да си позволи 15-20 лева,за да си купи оригинален албум,докато в интернет е безплатно...Не точно, всеки може да събере, ако ще да му отнеме и месец. И аз не се къпя в пари, ама събрах 17лв. и си купих Born This Way на Гага

Greennight
10-17-2011, 17:25
Щото в България не всеки може да си позволи 15-20 лева,за да си купи оригинален албум,докато в интернет е безплатно...Не точно. Икономисвал съм и съм се ограничавал, за да си събера 17лв. и да си купя Born This Way на Гага, ако си истински фен намираш начинТака е,разбира се.Но имам в предвид,че ако това беше инициативата,едва ли щеше да набере толкова пупулярност.Това с гледането на клипа е нещо по-символично,което не пречи на всеки,който харесва музиката му да го направи.

Perchem
10-17-2011, 17:26
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой
не

NightGuardian
10-17-2011, 17:27
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой
не

Стани фен на Хитлер по вида му , тъпак!

KumchoValcho
10-17-2011, 17:27
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой
неи аз не съм съгласен
въпреки че знам всичко за Гага, да си фен изисква единствено да харесваш нечие творчество и да се вълнуваш за предстоящи нови неща, които тоя човек/група ще направи

NightGuardian
10-17-2011, 17:29
за мен е важно да се знае . Знам почти всичко за някои , без дори да съм им фен.

lightcameraction
10-17-2011, 17:30
Но не става въпрос за вида му..става въпрос,че примерно не мога ли аз да слушам Еминем,щото ми харесва ?Трябва ли да знам кога е роден,къде е роден,как е преминало детството му и т.н,не мога ли просто да му се радвам на музиката?И това,че знам 'сичко за него прави ли ме толкова по-голям фен от друг,който просто му се радва на музиката ? Аз не съм фен на Еминем,но забелязвам,че тези,които са фенове на рап изпълнители започват да философстват и да се правят колко много разбират от 'сички албуми и не знам си к'во още..

NightGuardian
10-17-2011, 17:30
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой. А пък и няма , как да разбереш 2Pac за какво пее в песните си , ако не се интересуваш от странични работи свързани с живота му.

не слагай запетайки никога повече, моля те

сега си видях грешките , мерси.

KumchoValcho
10-17-2011, 17:31
за мен е важно да се знае . Знам почти всичко за някои , без дори да съм им фен.демек си противоречиш
да си фен на някого =/= да знаеш всичко за него

Perchem
10-17-2011, 17:32
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой
не

Стани фен на Хитлер по вида му , тъпак!
ако беше модел, щях по вида разбира се
пример-фен съм на Queen и не знам имената на нито един от групата освен Фреди Живака
освен музиката им нищо друго не ме интересува

NightGuardian
10-17-2011, 17:33
Вижте сега , за Хип-хоп и рапа трябва да знаеш. Защото когато пее в песните си , той споменава имена и хора , които няма да ти говорят нищо , ако не се интересуваш. Години , които също няма да знаеш.Места и улици , които е израстнъл. Съкращения , които трябва да знаеш , иначе не може да вникнеш. Сложно е , ако започнете да слушате хип-хоп и рап ще се убедите сами. :)

KumchoValcho
10-17-2011, 17:34
аз пък знам височината на всяка 1 обувка на Гага

NightGuardian
10-17-2011, 17:34
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой
не

Стани фен на Хитлер по вида му , тъпак!
ако беше модел, щях по вида разбира се
пример-фен съм на Queen и не знам имената на нито един от групата освен Фреди Живака
освен музиката им нищо друго не ме интересува

Ако не се интересуваш от къде ще знаеш , че The show must go on е свързана с болеста му "Спин"? И ако не знаеш този факт , няма да ти говори нищо песента :)

Perchem
10-17-2011, 17:36
що трябва да намирам дълбок замисъл в коя да е песен, нужно е само да ми харесва

NightGuardian
10-17-2011, 17:38
що трябва да намирам дълбок замисъл в коя да е песен, нужно е само да ми харесва

е има и някои като теб , принцип са хора слушащи чалга примерно :)

lightcameraction
10-17-2011, 17:38
аз пък знам височината на всяка 1 обувка на Гага


8-) 8-) 8-)

KumchoValcho
10-17-2011, 17:38
Не защото , когато си фен , почваш да се интересуваш с всичко свързано с някой
не

Стани фен на Хитлер по вида му , тъпак!
ако беше модел, щях по вида разбира се
пример-фен съм на Queen и не знам имената на нито един от групата освен Фреди Живака
освен музиката им нищо друго не ме интересува

Ако не се интересуваш от къде ще знаеш , че The show must go on е свързана с болеста му "Спин"? И ако не знаеш този факт , няма да ти говори нищо песента :)Дали? Изкуството се интерпретира свободно,
И за мн песни на Гага трябва да знаеш предисторията, за да схванеш това, което тя е искала да каже, но това не пречи да намериш смисъл в тях

Perchem
10-17-2011, 17:39
хора като мен няма :oops:

NightGuardian
10-17-2011, 17:39
за мен е важно да се знае . Знам почти всичко за някои , без дори да съм им фен.демек си противоречиш
да си фен на някого =/= да знаеш всичко за него

не такъв фен , като на 2Pac , а просто ме кефят. Наскоро четах за Rainbowи и Металика. Просто защото ми е интересно , а после дали ще извлека нещо като при 2Pac от мен зависи. :)

NightGuardian
10-17-2011, 17:42
Всеки си има негови виждания , спора е излишен. :)

lightcameraction
10-17-2011, 17:49
добре,а примерно ти се интересуваш много от музика и ги знаеш тея неща ок.
..аз примерно като отида на кино,знам всеки режисьор,сценарист,продуце нти и 'секви неща за филма дет' ще гледам..Когато го изгледам,знам предисторията на филма,как точно и по каква идея е създадена и т.н .. и му се изкефям .
Ти отиваш,не знаеш нищо,свършва филма и ти си останал доволен,изкефил те е много и ти е харесал ..
И да кажем,че и двамата сме фенове на тоя филм.
Аз ли съм по-голям фен?Не мислиш ли,че и двамата просто сме харесали филма,а това дали се интересуваш вече допълнително си е няк'ва такава страст към конкретното изкуство ,в тоя случай - рап.. Anyway ,не можеш ли просто да се изкефиш на нещо,без да знаеш 'сичко за него и т.н ..

NightGuardian
10-17-2011, 17:53
Може , но истински фен за мен е да знае всичко. :) Вие , както искайте го разбирайте. :)

macromicro
10-17-2011, 17:59
Може , но истински фен за мен е да знае всичко. :) Вие , както искайте го разбирайте. :)Не можеш да знаеш всичко.Ние просто виждаме един имидж на някого и се заблуждаваме,че знаем и кътните му зъби.

NightGuardian
10-17-2011, 18:00
Може , но истински фен за мен е да знае всичко. :) Вие , както искайте го разбирайте. :)Не можеш да знаеш всичко.Ние просто виждаме един имидж на някого и се заблуждаваме,че знаем и кътните му зъби.

При Тупак е малко различно , не очаквам да ме разбереш. :)

ohluv
10-17-2011, 18:19
Никой не би си изкаръл черните си ризи на яве 8-)