PDA

View Full Version : Вашето мнение :)



Ayli7u
10-17-2011, 16:40
И така това лято с една моя приятелка се закрастихме по мола ;д всеки ден бяхме там и нямаше начин да не си харесаме някой .. И така имаше едно момче от охраната,което ми се стори много симпатично и карах приятелката ми да ходим по няколко пъти на ден.. Виждала съм го няколко пъти и извън работно време и съм забелязвала,че ме гледа. Преди няколко седмици се запознахме чрез общ познат и с моята приятелка решихме да велзем в магазина и на изхода го видях как гледаше към нас.. Преди около седмица бях отново с приятелката си в мола и тогава го видях да ме зяпа, а миналия ден общия ни познат ме пита дали си пишем по скайп.. Спр ми е объркано понякога имам чувството че съм му интересна,а понякога и аз не знам 8-) Та според вас възможно ли е да ме помни (защото се съмнявам 8-) (така де аз няма нещо в което да не се съмнявам :oops: ) ) и да и да съм му интересна или ии аз не знам какво 8-)
П.С моля без нападки 8-)

Sh@d0w
10-17-2011, 16:42
Нали сте се запознали,освен ако няма амнезия не вярвам да не те помни.

superskank
10-17-2011, 16:42
Ами да стиска очи ли човека? Някой пак е разгонен. :-o

badsector
10-17-2011, 17:33
Споко, тия дето работят охрана не се славят с висока интелигентност и са склонни да се поддават на първичните си инстинкти. Така че като му се одупиш, ще те награби.

adidaskataWE
10-17-2011, 17:45
защо си мислите,че всичко опира до секс?Темата е пуната в раздел "любов" !

по темата .. изказах си мнението лично :-)

superskank
10-17-2011, 18:52
Тия погледи и мислите, че човека с когото иска да прави секс има нещо в предвид (докато най-кротко си върши работата), говорят достатъчно.

NambyPamby
10-17-2011, 21:48
Когато мъжът харесва някоя жена, се старае да привлече вниманието й и да я спечели за себе си. Тва висене със скръстени ръце и непрестанно зяпане, без да се предприемат, каквито и да били действия, го правят момченцата в шести клас и лузърите на дърти години, на които много им се ще да забият някоя, ама са твърде несигурни, че да си пробват късмета, дори когато очебийно се показва интерес към тях.
Смотан е тоА, харесай си друг.

Lelouch
10-18-2011, 01:35
Смотан е тоА, харесай си друг.

Вярно ,бе. Голям смотаняк е щом не се е забил с някаква пикла ,която виси 24/7 по моловете и го столква на работното му място.

Аман от устати индивиди.

До авторката - щом вече се познавате най-лесното е да го заговориш и сама да си направиш изводите.

sapphire5
10-18-2011, 06:04
защо си мислите,че всичко опира до секс?Темата е пуната в раздел "любов" !
ама вярно...права си :lol:
ПТ и като се запознахте, какво стана?

gabsit000
10-18-2011, 06:51
как да не се забележите,щом стърчите там с часове ... :D :D :D

sapphire5
10-18-2011, 06:58
как да не се забележите,щом стърчите там с часове ... :D :D :D
и аз това щях да кажа.... 8-) Те седят там по цял ден и той човека кво да прай :lol:

g1lzaTa
10-18-2011, 07:14
Щом сте се запознали би трябвало да те помни :D

Ayli7u
10-18-2011, 11:09
Хора не стоя по цял ден в мола 8-) През лятото отивахме след 6 часа следобед с приятелката ми и влизахме в магазина да си вземем нещо за ядене и не сме стояли повече от 15-20 мин,но го правехме по 2 пъти 8-)
А относно това да отида да му кажа нещо не мога .. Срамежлива съм страшно много така чее ... :oops:

gabsit000
10-18-2011, 11:20
така чеее ..ние ли да идем вместо теб... Късмета идва при смелите! са казали хората така че ако не се осмелиш надали може да те огрее.. може и той да е такъв и има да си се чакате един век кой да направи първата крачка ..

Vladel
10-18-2011, 14:44
Май те харесва.