PDA

View Full Version : От моят клас



GOODNESS
10-17-2011, 17:27
Здравейте! Понеже имам и друга тема просто искам да споделя какво се измени.
Момичето е от моят клас и правих опити, за да тръгнем. Имам предвид с повече комплименти колкото да разбере, че я харесвам. Мисля, че е разбрала вече. Както и да е преди два дена се скарахме (по-точно и стана неудобно понеже я питах къде е била на парти и с кой) , което е много тъпа постъпка от мен. Днеска исках да съм пълен игнор, но ме преместиха да седна пред нея. Тя постоянно ми говореше един вид закачки и като почнахме физическо ме закачаше по корема и се усмихваще.
Просто не знам как да подходя. Страх ме е, че на кафе ще и го сервирам..

PS : Happy birthday Eminem! :)

thegreenzombie
10-17-2011, 18:41
Еминем става на 39... не е ли тъжно :D
кой клас сте :) .... може пък и да ти се получи :)

GOODNESS
10-17-2011, 18:45
Еминем става на 39... не е ли тъжно :D
кой клас сте :) .... може пък и да ти се получи :)

11 :)

thegreenzombie
10-17-2011, 18:58
значии имаш 2 варианта.. или те приема за "приятелка", т.е. закачате се, говори ти за всичко около нея и не пропуска да ти сподели някоя клюка.. или има нещо между вас и не е зле ти да направиш по-сериозната крачка... нда :) :)

GOODNESS
10-17-2011, 19:00
значии имаш 2 варианта.. или те приема за "приятелка", т.е. закачате се, говори ти за всичко около нея и не пропуска да ти сподели някоя клюка.. или има нещо между вас и не е зле ти да направиш по-сериозната крачка... нда :) :)

Ами братле не съм бил много контактен с нея попринцип. Откакто е разбрала сега е по-различно.

thegreenzombie
10-17-2011, 19:07
в такъв случай, не си и безразличен... може би трябва да говориш с нея... охх не знам :D много е трудно да разбереш едно момиче какво иска 8-)

ThroughStruggle
10-17-2011, 21:03
Не бъди дете, все пак караш 18-тата си година.
Постъпи като мъж, покани я да излезете, да идете на кино, в парка, на кафе, каквото там се сетиш и по-важното - каквото ви е приятно. И й сподели какво чувстваш, разбира се, не по някакъв тъп и отрепетиран начин, просто слушай сърцето си, колкото и клиширано да звучи.

Не си й помисляй за хлапашките простотии за споделяне чрез Скайп и смс-и, прави изключително лошо впечатление на всяко по-интелигентно момиче.

И въобще не се притеснявай от глупостите от типа на "емииии, тя е от моя клас, ако не ме харесва, как ще се гледаме в даскалооо...". Драмите в гимназиалните класове са ежедневие, ще е неловко първия месец и после всичко ще отшуми.

sapphire5
10-18-2011, 06:17
както казха по-горе " Постъпи като мъж, покани я да излезете " :)

gabsit000
10-18-2011, 06:46
нищо няма да загубиш,ако не опиташ да задълбочиш нещата с нея,но наистина недей да я притискаш и един вид да й държиш сметка къде и какво прави,я все още не е твоя,но дори и да стане пак не трябва така явно да проявяваш ревността си ..айде успех ..

g1lzaTa
10-18-2011, 07:20
както казха по-горе " Постъпи като мъж, покани я да излезете " :)

GOODNESS
10-18-2011, 08:06
Няма смисъл. Само аз и пращам sms-и и само аз и пиша. Ама аз си знаех, но се увлякох. Понякога трябва да се откажем.
Мерси все пак.

gabsit000
10-18-2011, 08:19
Няма смисъл. Само аз и пращам sms-и и само аз и пиша. Ама аз си знаех, но се увлякох. Понякога трябва да се откажем.
Мерси все пак.

айде не е последната... виж може би ако не й обръщаш внимание и се правиш малко на интересен да й привлечеш вниманието..кой знае..

slimbo
10-19-2011, 11:43
Еминем става на 39... не е ли тъжно :D
кой клас сте :) .... може пък и да ти се получи :) НЕ ДАЖЕ И НА 39 Е СЛАДЪК И ВЕЛИК

GOODNESS
10-20-2011, 17:12
Добре хорица.. немога да разбера как се държи с мен и дали и допадам. Повече говорим отпреди да и правя тези намеци, поканих я на китайско,но тя каза че е на банкет в Събота. Което е вярно, защото сподедлих на най-добрия и приятел и той потвърди. Не знам как да подходя, много я харесвам заради нея спа по 5 часа и като мине деня без да си правим намеци се пукам от яд.
Аз не съм от тези отворени момчета, преди време и споделих че ще взема участие на другия X-Factor и викам еми тая сценична треска... и тя стига и ти е що си все такъв срамежлив кво та ебе..
От този момент търся промяна.. ако отида на кафе с нея ме е страх просто как ще се представя и дали трябва да и кажа още тогава.
Изяждам се отвътре... вчера плаках за пръв път от 5 години сигурно защото смятах, че не съм достоен за нея..
Благодаря все пак!