PDA

View Full Version : Балонче върху главичката.



Maniak45
10-17-2011, 17:28
Преди 1 седмица ми направиха операция на пениса.Оказа се,че имам фимоза,но явно и гемчето ми е било късо.Всичко мина добе и раната си зараства,но върху самата дупка отгоре има нещо като балонче.Хирургът ми каза,че това всъщност е възпаление на уретрата и рано или късно ще се махне.Има ли някой който е запознат и може да ми каже долу-горе кога?

Shturrrche88
10-17-2011, 17:40
По-запознат от лекар...хм-съмнявам се. Дори и тези, на които се е случвало се съмнявам да са по-запознати от лекарите.

unikum
10-17-2011, 18:27
Мен ме оперираха скоро от фимоза :).Трябваха ми точно 25 дена за пълно възстановяване и 1 седмица за свикване :).След 1 месец съвсем спокойно си правих секс.Тъй ,че недей да бързаш :).Възможно е да ти се стори цяла вечност ,но не е просто имай търпение и недей прави глупости през това време.

Maniak45
10-17-2011, 18:35
Мен ме оперираха скоро от фимоза :).Трябваха ми точно 25 дена за пълно възстановяване и 1 седмица за свикване :).След 1 месец съвсем спокойно си правих секс.Тъй ,че недей да бързаш :).Възможно е да ти се стори цяла вечност ,но не е просто имай търпение и недей прави глупости през това време.

Ти това балонче имаше ли го?

imaginemoi
10-17-2011, 20:44
Е лекарят за тва възпаление никакви лекарства ли не ти предписа :shock: :shock: Как така само ще си мине? Ако трябва се консултирай с друг лекар.

Bozichko
10-17-2011, 20:49
Катетър имаше ли ? Ако да, то е от него, най-вероятно е разранена уретрата, ще мине. Там мястото е изключително деликатно и може с катетъра да са го наранили. Ако все пак се притесняваш твърде много, потърси 2ро мнение, никога няма да ти навреди, макар с лекарите в България може и да ампутация да стигнеш и то на здрава част от тялото ти... Но да се надяваме, че няма да ти се наложи :)

Vladel
10-18-2011, 14:51
То лекар ти го е казал,но ти си сметнал за необходимо да ни питаш нас-които повечето дори не са завършили учлище.
=; =;

Trollec
10-19-2011, 18:05
според мен сега трябва да ти отрежат главичката

loveca777
10-19-2011, 18:23
сп сега трябва да ти отрежат главичката
Не бе -с хелии да го напълнят балончето :)
---------------------------
Споко бе брат , ако не се оправи дълго отиди на лекар

Trollec
10-19-2011, 21:19
сп сега трябва да ти отрежат главичката
Не бе -с хелии да го напълнят балончето :)
---------------------------
Споко бе брат , ако не се оправи дълго отиди на лекарпосле като му правят свирка дано не му говорят нещо че.... :lol:

loveca777
10-19-2011, 21:22
сп сега трябва да ти отрежат главичката
Не бе -с хелии да го напълнят балончето :)
---------------------------
Споко бе брат , ако не се оправи дълго отиди на лекарпосле като му правят свирка дано не му говорят нещо че.... :lol:
:D ще се издига на високо, а и ще се заклещи като кученцата :D