PDA

View Full Version : мишката ми създава проблеми



n3ri7ka
10-17-2011, 18:23
Скоро си купих нова мишка, но проблема ми е, че постоянно се изключва за около 5-10 секунди и си се включва пак... включвала съм я в 4те usb-та, но все същото. Много ме дразни, защото постоянно се изключва- понякога ми изписва, че устройството не е разпознато, друг път, че не е инсталирана :shock: Някакви идеи какво да правя?

JuStIc3
10-17-2011, 18:28
Инсталира ли драйвърите ?

thegreenzombie
10-17-2011, 18:32
мишките са гадни... и грозни.... амм плъховете са по-грозни ... вземи си хамстер :D :D

badsector
10-17-2011, 18:53
Може да е включена функцията на Уондоус да гаси устройството, когато не се ползва, за да пести енергия. Провери го това, пробвай да я вържеш и на друг компютър.

Wax
10-17-2011, 19:18
Може да е включена функцията на Уондоус да гаси устройството, когато не се ползва, за да пести енергия. Провери го това, пробвай да я вържеш и на друг компютър.
Най-вероятно - ако си с A4Tech или Logitech Имаше фикс за това в сайта на Windows.
Ако си с 7цата просто пусни ръчно ъпдеитване от контролния панел

n3ri7ka
10-17-2011, 19:31
да JuStIc3, инсталирани са.
Ровнах малко по настройките- не че много се сещам, но ще видя дали се е оправило, промених му настройките за гасене на устройствата, както каза badsector

Мерси на всички, дано се оправи, че ми писна 8-)

deathrow
10-18-2011, 17:57
Съветвам те да я пробваш на друг компютър за 1-2 дена, раздрусай я хубаво, ако при раздрусване прекъсва, значи е от кабела. На 2 мои мишки кабела прекъсваше, резнах кабела дето си мисля, че прекъсваше и няма проблеми :) А вместо да режеш и т.н. - един нов кабел струва максимум 8лв. :)

thegreenzombie
10-18-2011, 18:00
Съветвам те да я пробваш на друг компютър за 1-2 дена, раздрусай я хубаво, ако при раздрусване прекъсва, значи е от кабела. На 2 мои мишки кабела прекъсваше, резнах кабела дето си мисля, че прекъсваше и няма проблеми :) А вместо да режеш и т.н. - един нов кабел струва максимум 8лв. :)

е то по-добре да си вземе нова мишка :lol:

n3ri7ka
10-18-2011, 18:09
и на мен ми се струва, че проблемът е в кабела- защото като го размърдам и се оправя веднага .. оф май ще се наложи пак да я сменям, а уж беше много хубава.

Но пък се чудя възможно ли е да е нещо от лаптопа, че старата мишка и тя взе така да прави и след известно време започна страшно много да й пари кабела и спря да работи.. май и тази отива на там :x

ZloboMiR
10-19-2011, 18:00
Съветвам те да я пробваш на друг компютър за 1-2 дена, раздрусай я хубаво, ако при раздрусване прекъсва, значи е от кабела. На 2 мои мишки кабела прекъсваше, резнах кабела дето си мисля, че прекъсваше и няма проблеми :) А вместо да режеш и т.н. - един нов кабел струва максимум 8лв. :)

е то по-добре да си вземе нова мишка :lol:
Имам мишка на около 6-7 години, за 20 лв, на Майкрософт, блъскана в кофти моменти при игра. Работи си, но ако прекъсне кабела, мисля да и купя друг за 8 лв, вместо еднодневка мишле за тези пари.

deathrow
10-19-2011, 20:59
Съветвам те да я пробваш на друг компютър за 1-2 дена, раздрусай я хубаво, ако при раздрусване прекъсва, значи е от кабела. На 2 мои мишки кабела прекъсваше, резнах кабела дето си мисля, че прекъсваше и няма проблеми :) А вместо да режеш и т.н. - един нов кабел струва максимум 8лв. :)

е то по-добре да си вземе нова мишка :lol:
Имам мишка на около 6-7 години, за 20 лв, на Майкрософт, блъскана в кофти моменти при игра. Работи си, но ако прекъсне кабела, мисля да и купя друг за 8 лв, вместо еднодневка мишле за тези пари.

Купувай си каквото искаш това не ми влиза в работата. Аз казвам информативно цената на кабела. Авторът може да има някаква скъпа мишка и да не иска да си купува нова ?! Аз като съм с мишка за 120лв. да си купя нова мишка, вместо да хвърля няк'ви си 8лв. ли...

MaGuSs
10-20-2011, 07:45
Ми аз като съм с мишка на LG за 22лв и 1 ст няма да дам повече за да си я оправя..., рязал съм и кабела,горял съм го, лепил съм го, късал съм го и след това съм го скъсявал и запоявал и нищо и няма на мишката....

http://techshop.bg/products/20266_1.jpg

ZloboMiR
10-20-2011, 17:15
Съветвам те да я пробваш на друг компютър за 1-2 дена, раздрусай я хубаво, ако при раздрусване прекъсва, значи е от кабела. На 2 мои мишки кабела прекъсваше, резнах кабела дето си мисля, че прекъсваше и няма проблеми :) А вместо да режеш и т.н. - един нов кабел струва максимум 8лв. :)

е то по-добре да си вземе нова мишка :lol:
Имам мишка на около 6-7 години, за 20 лв, на Майкрософт, блъскана в кофти моменти при игра. Работи си, но ако прекъсне кабела, мисля да и купя друг за 8 лв, вместо еднодневка мишле за тези пари.

Купувай си каквото искаш това не ми влиза в работата. Аз казвам информативно цената на кабела. Авторът може да има някаква скъпа мишка и да не иска да си купува нова ?! Аз като съм с мишка за 120лв. да си купя нова мишка, вместо да хвърля няк'ви си 8лв. ли...

Не ме разбра. И аз работя с твоята теория, независимо че мишката ми е почти колкото кабела. Доказала се е. По-важно е дали тези кабели за 8 лв са качествени, ако някой може да сподели.