PDA

View Full Version : Решен казус, lock я



surcetomi
10-17-2011, 18:52
...

Salom
10-17-2011, 19:03
Такам.... Първо, говориш така, сякаш само най-изпадналите пишат по форуми. Второ, не е задължително да си направил нещо, че да те скъса. Тъпо й е, защото те е накарала да се чувстваш зле. А като не искаш да сте приятели, просто й кажи.... Още нещо неясно?

badsector
10-17-2011, 19:08
Неориентирана пикла, к'во очакваш? На тая възраст почти всички са така. Свиквай и просто не се вживявй чак толкова във връзките си. Прави си кефа :)

robles
10-17-2011, 19:11
Просто приеми, че момичето не изпитва същите чувства като теб и не иска да те залъгва като остане с теб, само и само да не ти е зле. Приеми го и го оцени, дори да ти е гадно...

И разбери, че нито ти нито тя сте виновни за тва, че така се е получило. Човек трудно може да контролира какво да (не) чувства..

surcetomi
10-17-2011, 20:07
...

Seattle
10-17-2011, 20:25
1 месец не е дълго време.

Защо FFS тя скъса с мен? - Защо те е скъсала, само тя може да ти отговори, а може и тя самата да не знае.
Защо и е тъпо? - Отново само тя може да ти отговори. Някои момичета го правят с цел на теб да не ти е гадно, други просто им липсва присъствието ти като приятел. 3-ти пък просто не понасят да са скарани с хората.
Иска да бъдем приятели, а аз не искам - какво да правя? - Ще и кажеш. Ако не искаш да и нараниш чувствата и кажи "добре" колкото да я разкараш от главата си (ако е досадна) и общувай колкото се може по малко с нея.
Какво да правя? - Тука само ти може да си помогнеш. Живота си е твой

sapphire5
10-18-2011, 06:10
Неориентирана пикла, к'во очакваш? На тая възраст почти всички са така. Свиквай и просто не се вживявй чак толкова във връзките си. Прави си кефа :)
За неориентирана пикла съм съгласна, но такова мислене като твоето да си прави кефа само не е на добре....

SmilezZz
10-18-2011, 08:33
Явно не знае какво иска. Остави я , няма смисъл да се мъчиш просто.

amalita
10-18-2011, 08:39
Скъсала е с теб защото очевидно е искала . Тъпо и е защото те е наранила по този начин и си мисли че чрез приятелски отношения между вас ,ще те накара да се чувстваш не толкова гадно. Колко още такива момичета ще минат и заминат,не се впрягай толкова.

badsector на колко години си ? :)

NoMore
10-18-2011, 16:32
Според мен не те харесва за гадже... така да го кажем, но явно си се държал мило с нея и по някакъв начин й е гузно, че те е наранила. Като не искаш да сте приятели й го казваш, просто е! Обясни й причините ( смисъл, че ти е гадно и не можеш да бъдеш приятел с нея), а тя вероятно ще те разбере и всичко ще приключи.

ledenakrasota
10-18-2011, 17:00
Как така нищо не си направил? :shock: :lol: :lol: Много си направил в своето бездействие! :shock:
Погледни се! Питаш ни все едно ще й прочетем мислите и ей, сега ще ти снесем отговора. :x Всичко става с комуникация. Между вас, дори не е имало такава!
Как няма да те зареже след като си напълно пасивен. Дори един проблем и как се чувстваш не си обсъдил с нея. :? :D

fenasf
10-18-2011, 17:40
Достатъчно се саднах за да пиша в тоя сайт и искам да ми кажете мнението си, че направо не мога да повярвам...

Имах си приятелка, ходихме 1 месец и тя ме скъса. Сега всички ми говорят колко много и било гадно за това, което стана ала тя иска да бъдем само приятели. Нищо не съм правил -не съм и се "набутвал",не съм я нагрубявал,не съм и навлизал в личното пространство прекалено мн, не съм се държал гадно с нея, не съм я унижавал бил съм мил с нея, държал съм се както подобава в началото на една нормална връзка.

Защо FFS тя скъса с мен?
Защо и е тъпо?
Иска да бъдем приятели, а аз не искам - какво да правя?
Какво да правя?

Не издържам! боже... щом пиша тук!


Нормално да иска да сте само приятели!! Жените обичат да им се буташ, да ге нагрубяваш, да им се вреш в работота и по всякакъв начин да ги унижаваш. Разбрал си го от първа ръка.

Fiction7577
10-18-2011, 18:12
имате право.

Но все пак един месец е доста дълъг период от време.

Един месец и нищо. Има няма 4 седмици.

Може пък и просто да си е харесала някой друг повече от теб.

SisiStrange
10-18-2011, 20:17
Може да те харесва като човек, но да не усеща химия помежду ви. Може да е решила заради симпатиите си да пробва да се получи нещо. Просто не е станало. Понякога химията и привличането идват веднага, друг път - след известно време.
Не виждам за какво толкова се шашкаш. Щом си направил всичко, зависещо от теб, няма за какво да се обвиняваш и можеш спокойно да си продължиш напред.

Rebirthing
10-18-2011, 21:09
Един месец е дълъг период от време :lol: ? Вие ще ме скъсате бе хора...а какво да кажем за хората които след 10 години се развеждат (примерно), то това си е цяла вечност сигурно :-o ?

По темата, отговорите можеш да получиш само и единствено от нея. Най-вероятно те е скъсала, защото е осъзнала, че не те обича и и е тъпо, че те е забаламосала...Но все пак ние тук не сме врачки, така че най-добре питай нея.

Josefinne
10-19-2011, 09:38
Щом не искаш да сте приятели - просто й го кажи и толкова. В ситуацията няма нищо объркано, като го погледнеш така:
Ти си добро момче, тя го е видяла и затова сте тръгнали. Но не е била влюбена в теб и затова сте скъсали. Сега се чувства виновна, понеже те е наранила и иска да компенсира, като бъде твоя приятелка + тя получава един свестен човек като свой приятел.
Забрави я.

SuperBadSuperFresh
10-19-2011, 16:42
Просто е харесала някой друг повече от теб...
Какво е FFS?

jghgh
10-19-2011, 18:33
^for fuck's sake


не търси логика в женското поведение.
има милиони причини да те е зарязала и повярвай ми, не искаш да знаеш защо точно, понеже само ще те хване яд.
просто го приеми
а защо иска да сте приятели ли - ами класика - за да не й е гузно от това, че те е наранила е много по-вероятно, отколкото защото много държи на теб и не иска да те загуби. (което също би могло е вярно, де)

VampireLover3
10-20-2011, 07:14
О Боже та това е един месец... хората след години се разделят. Стегни се. :?

lubovvv
10-20-2011, 07:43
Е, какво можеш да направиш, освен да се примириш със съдбата си. Невинаги в живота се случват само хубави неща. Знам, че ти е много тежко, че се побъркваш, че те гложди постоянно тая мисъл, но ще ти мине когато срещнеш ново момиче и се влюбиш отново :)

Hilary_
10-20-2011, 07:52
Предполагам е пикла, която не знае какво иска ..
Отеби я!

surcetomi
10-21-2011, 18:06
Как така нищо не си направил? :shock: :lol: :lol: Много си направил в своето бездействие! :shock:
Погледни се! Питаш ни все едно ще й прочетем мислите и ей, сега ще ти снесем отговора. :x Всичко става с комуникация. Между вас, дори не е имало такава!
Как няма да те зареже след като си напълно пасивен. Дори един проблем и как се чувстваш не си обсъдил с нея. :? :D

Бездействие и пасивност. Хубаво е като не знаете никакви факти да ми стигате до някакви заключения и да ме нападате без дори да ме познавате. По мое мнение ти трябват още към 3,000 мнения за да можеш да ми се "дървиш" и да си по-върежен/а в сайта, късмет! :)


Просто е харесала някой друг повече от теб...
Какво е FFS?

For Fuck Sake (използвам го в моменти, в които настина съм шокиран от случващото се)

Иначе всички сте прави, един месец не е дълъг период от време. Явно тя не изпитва същото и явно нямам никаква вина. По мое мнение тя не е "неразбираща", недорасла или както там я нарекохте, забравих, просто явно нещата не са се развили както е трябвало.В крайна сметка такъв е животът! Благодаря ви, помогнахте... поне емоционално. Сега мога да продължа напред

:smt023