PDA

View Full Version : Цикъл..



pupi123
10-17-2011, 19:28
Здравейте, аз съм на 16 год. и моят проблем е, че ме притеснява цикълът ми и не знам какво ми е. Та така да ви разкажа... август месец щеше да ми бъде първият път с моя приятел.. и започнахме нали, обаче мен ме беше мн страх и той само го вкара (даже няма и цялата главичка) и го изкара.. естествено беше с презерватив. И притеснява ме това, че цикъла август месец ми подрани с 1 седмица някъде, и септември пак така ми подрани с г/д една седмица.. а сега октомври го няма никакъв.. и да попитам дали може да съм хванала (ако недай си боже, презерватива е бил скъсан)? на какво се дължи това да ми подранява 2 месеца, а после да ме пропуска?? Моля ви отговорете ми...

Korrnyy
10-17-2011, 19:47
Мисля, че аномалиите с цикъла ти нямат нищо общо с този неуспешен опит, който сте имали. По-скоро може да се дължи на времето.

Bozichko
10-17-2011, 20:54
1во - има толкова много важни теми отгоре на раздела, специално за необразовани твари като теб, но трябва да седнеш да прочетеш, само с еб*.... такова бе, ядене не става.
2ро - ти си малка (предполагам под 16) и все още ти е нередовен цикъла. След като почнеш да водиш полов живот има възможност да ти се наруши "редовния" цикъл. Промяната във времето също влияе. Колкото по-разтревожена си, толкова по-късно ще ти дойде. При положение ,че е с презерватив и едва, едва само главичката е влязла, кво искаш да хванеш от него? Хлебарки ли? Глисти? :-o ПРОЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ !!! Стига се еб*хте като животни, без грамчец сексуална култура !!!

ludnica
10-17-2011, 23:49
За всеки случаи си купи 1 тест за бременност, дори 3 вземи че само с един не е сигурно :D

fenkaaa
10-18-2011, 01:38
1во - има толкова много важни теми отгоре на раздела, специално за необразовани твари като теб, но трябва да седнеш да прочетеш, само с еб*.... такова бе, ядене не става.
2ро - ти си малка (предполагам под 16) и все още ти е нередовен цикъла. След като почнеш да водиш полов живот има възможност да ти се наруши "редовния" цикъл. Промяната във времето също влияе. Колкото по-разтревожена си, толкова по-късно ще ти дойде. При положение ,че е с презерватив и едва, едва само главичката е влязла, кво искаш да хванеш от него? Хлебарки ли? Глисти? :-o ПРОЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ !!! Стига се еб*хте като животни, без грамчец сексуална култура !!!

Момичето е споменало годините още в началото на темата и не мисля,че е толкова малка вече,за да и е нередовен,но съм съгласна с 1-вото мнение. ;)

sapphire5
10-18-2011, 06:37
Мисля, че аномалиите с цикъла ти нямат нищо общо с този неуспешен опит, който сте имали.

gabsit000
10-18-2011, 07:08
Мисля, че аномалиите с цикъла ти нямат нищо общо с този неуспешен опит, който сте имали.


АБСОЛЮТНО ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО...

imamkrasivouho
10-18-2011, 07:16
1во - има толкова много важни теми отгоре на раздела, специално за необразовани твари като теб, но трябва да седнеш да прочетеш, само с еб*.... такова бе, ядене не става.
2ро - ти си малка (предполагам под 16) и все още ти е нередовен цикъла. След като почнеш да водиш полов живот има възможност да ти се наруши "редовния" цикъл. Промяната във времето също влияе. Колкото по-разтревожена си, толкова по-късно ще ти дойде. При положение ,че е с презерватив и едва, едва само главичката е влязла, кво искаш да хванеш от него? Хлебарки ли? Глисти? :-o ПРОЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ !!! Стига се еб*хте като животни, без грамчец сексуална култура !!!

Момичето е споменало годините още в началото на темата и не мисля,че е толкова малка вече,за да и е нередовен,но съм съгласна с 1-вото мнение. ;)
Истината е, че - НА 16 СИ МАЛЪК! Докато не станеш поне на 18 цикъла е просто нередовен- днеска дойде, утре го няма. Някои жени са така докато не родят даже.

adidaskataWE
10-18-2011, 18:22
първо-той е бил с презерватив
второ-не ти го е вкарал целия (най-вероятно си девствена)
трето-и 1 час да го правиш като не свърши в теб вероятността от гаф е мн мн мн малка

не си внушавай неща,които нямат нищо общо с цикъла ти в случая!

П.С. Щом сега се притеснявате за такива неща,не знам като започнете полов живот какво ще бъде ..

Rebirthing
10-18-2011, 22:07
Трипера ли си хванала :D ?

Не мисля, че подраняването/закъсняването има общо с това което сте (не сте ?!) правили август месец.

YyoOnNiItTyY
10-19-2011, 06:40
Абе ..момиче, недей така ,че ме отчайваш! Много е вероятно времето да е повлияло на цикъла ти, а така като те гледам ..и притеснение може да е! Спокойно с нищо не си се заразила, нито си бременна. Колкото и редовен цикъл да си имала до сега, не мисля ,че е нещо кой знае какво ако ти закъснее, докато си още девствена, защото според мен дори не те е отворил. :) Не се притеснявай..успокой се малко и ще ти дойде.. :)

Vladel
10-19-2011, 14:14
Ако имаше бебе ваoбще нямаше да ти идва от тогава. :(

Shturrrche88
10-19-2011, 14:29
1во - има толкова много важни теми отгоре на раздела, специално за необразовани твари като теб, но трябва да седнеш да прочетеш, само с еб*.... такова бе, ядене не става.
2ро - ти си малка (предполагам под 16) и все още ти е нередовен цикъла. След като почнеш да водиш полов живот има възможност да ти се наруши "редовния" цикъл. Промяната във времето също влияе. Колкото по-разтревожена си, толкова по-късно ще ти дойде. При положение ,че е с презерватив и едва, едва само главичката е влязла, кво искаш да хванеш от него? Хлебарки ли? Глисти? :-o ПРОЧЕТИ ВАЖНИТЕ ТЕМИ !!! Стига се еб*хте като животни, без грамчец сексуална култура !!!

Момичето е споменало годините още в началото на темата и не мисля,че е толкова малка вече,за да и е нередовен,но съм съгласна с 1-вото мнение. ;)
То не зависи само от възрастта. Ако е почнало да й идва на 15 да речем, докато се нормализира ще мине време. Второ-има момичета, на които от първата им менструация, цикъла им е абсолютно редовен и такива, на които цял живот не се намества... При всеки е различно. Така че, и твоето заключение звучи малко смешно...
Девойче, не си бременна, не се излагай. И преди да почнеш да правиш секс, първо почети малко по темата.