PDA

View Full Version : Бавно преминаване на компа в "спящ" режим



badboy28
10-17-2011, 19:45
До преди месец му нямаше нищо,сега като натисна копчето за заспиване (от Windows) ми заспива бавно.Що е така нз,ама това ме нерви!! С Windows XP съм.Ако Ви трябва друга информация питайте. :grin:

10-19-2011, 10:47
А колко бързо се събужда?

badboy28
10-19-2011, 12:11
А колко бързо се събужда?максималко 10 секунди :)

ZloboMiR
10-19-2011, 16:58
На мен ми е интересно това лаптоп или десктоп е. И независимо от вида му, защо ти е необходимо да го приспиваш, още повече ръчно? Спирането и развъртането на дисковете ги износва повече от непрекъснатото въртене.

badboy28
10-19-2011, 17:47
На мен ми е интересно това лаптоп или десктоп е. И независимо от вида му, защо ти е необходимо да го приспиваш, още повече ръчно? Спирането и развъртането на дисковете ги износва повече от непрекъснатото въртене.декстоп е и нз още кат ми го зеха съм се научил да го "приспивам" като не работя....

ZloboMiR
10-20-2011, 17:25
На мен ми е интересно това лаптоп или десктоп е. И независимо от вида му, защо ти е необходимо да го приспиваш, още повече ръчно? Спирането и развъртането на дисковете ги износва повече от непрекъснатото въртене.декстоп е и нз още кат ми го зеха съм се научил да го "приспивам" като не работя....
Излишно. Настрой го само да пуска скрийнсейвър след примерно 5-10 мин (ти си знаеш) и след още +5-10 да "гаси" монитора. До 6 часа планирано прекъсване да си работи, над - да се спира (грубо де). Да се спира и изключва от кабелите също при буря. Толкова. Спри си и хибернацията.