PDA

View Full Version : фен тема:Николета Божинова



macromicro
10-17-2011, 20:14
Николета Божинова е най-успешният български модел. Тя е родена на 30.11.1987 г. в град Пловдив.Николета е била рекламно лице на „Cavalli”, “Bayer”, “Nicole Oliver & Rebecca”, “Clich

DeviL_AsS
10-17-2011, 20:17
Антифенка :-x

А на тая снимка прилича на циганка.

FuckedUp
10-17-2011, 20:18
Антифенка :-x

А на тая снимка прилича на циганка.

тя не е ли?

DeviL_AsS
10-17-2011, 20:21
Антифенка :-x

А на тая снимка прилича на циганка.

тя не е ли?

Май,май има нещо такова.

Concussion
10-17-2011, 20:22
Вие пък най-хубавата снимка избрахте, мяза на джапанка. :lol:

BadAss
10-17-2011, 20:23
няма по-тъпо парче от нея :D

macromicro
10-17-2011, 20:30
Антифенка :-x

А на тая снимка прилича на циганка.Алисия,това ти ли си?

EinGutesKind
10-17-2011, 20:30
Жени с къси коси съкс :(

DeviL_AsS
10-17-2011, 20:32
Антифенка :-x

А на тая снимка прилича на циганка.Алисия,това ти ли си?


ОМГ разкри ме.
Ама трябва да знаеш,че аз също съм циганка.

FuckedUp
10-17-2011, 20:34
http://www.zasada.bg/wp-content/uploads/2011/05/nikoleta-lozanova.jpg1_.jpg

Greennight
10-17-2011, 20:39
Не важи

Sofff
10-17-2011, 20:42
горкото й бъдещо дете

NightGuardian
10-17-2011, 20:42
<3 (http://vbox7.com/play:028642cc)

mrazqkindergarten
10-17-2011, 20:43
не ме занимавай с тая курва бе

whiteterror
10-17-2011, 20:45
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=199897313404545&set=o.150204124997676&type=3&theater

АХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ вижте я на какво я е приличало преди... :razz:

ledenakrasota
10-17-2011, 20:45
Трябва ли да ни вълнува? Просто хубава жена. С нещо по-сериозно не бих казала, че е известна. :) В Италия много не са я чували. Зарежете какво говорят за нея. :)

DeviL_AsS
10-17-2011, 20:46
Хубава ли? :shock:

yakuza_
10-17-2011, 20:47
тая е мн прехвалена :lol:

macromicro
10-17-2011, 20:48
Обичани от всички мъже,мразени от всички жени-съдбата на всички красавици.Гледам в тая тема само жените я плюят 8) .

DeviL_AsS
10-17-2011, 20:49
Така е,напрао толкова и завиждаааааам.

Sofff
10-17-2011, 20:49
http://nikilozanova.com/tax/%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be%d1%81%d0%b5%d1%81%d0%b8%d 0%b8/

хубава е, но дотам
кой знае колко са я ебали за да стигне до тук

macromicro
10-17-2011, 20:50
горкото й бъдещо детеУверявам те,че детето вече има повече мозъчни гънки от теб.Нищо лично :P .

ledenakrasota
10-17-2011, 20:50
Обичани от всички мъже,мразени от всички жени-съдбата на всички красавици.Гледам в тая тема само жените я плюят 8) .

Повечето плюят, защото просто журналистите нямат друга работа освен да си измислят турски сериали. От тях само тя има изгода. :)

NightGuardian
10-17-2011, 20:51
Че е хубава , хубава е спор няма. :)

Sofff
10-17-2011, 20:52
горкото й бъдещо детеУверявам те,че детето вече има повече мозъчни гънки от теб.Нищо лично :P .
поне няма да е Педеружка

ledenakrasota
10-17-2011, 20:53
горкото й бъдещо детеУверявам те,че детето вече има повече мозъчни гънки от теб.Нищо лично :P .
поне няма да е Педеружка


Може да е двуполово. :?

macromicro
10-17-2011, 20:54
горкото й бъдещо детеУверявам те,че детето вече има повече мозъчни гънки от теб.Нищо лично :P .
поне няма да е ПедеружкаОткъде знаеш,че няма да е :P

Sofff
10-17-2011, 20:54
горкото й бъдещо детеУверявам те,че детето вече има повече мозъчни гънки от теб.Нищо лично :P .
поне няма да е Педеружка


Може да е двуполово. :?
тогава ще си прилича с macromicro

mrazqkindergarten
10-17-2011, 20:54
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:

ledenakrasota
10-17-2011, 20:55
тогава ще си прилича с macromicro

Ще е по-космато.

malka_sladkka
10-17-2011, 20:55
Жени с къси коси съкс :(

+ 1 милиооон

Greennight
10-17-2011, 20:56
А това било Николета ли бе ?! :lol: Връщам си думите,не е грозна,но за сметка на това е уникално тъпа.

shadow4e
10-17-2011, 20:57
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:
после другите били злобни :lol:

mrazqkindergarten
10-17-2011, 20:58
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:
после другите били злобни :lol:

мда, курви мразя
проблем?

macromicro
10-17-2011, 21:00
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:Женската злоба в пълния й вариант.Просто приемете,че момичето е по хубаво от вас.Не е толкова трудно.Възхищавайте се когато видите красота :) .

dirtyyy
10-17-2011, 21:01
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:

бати гнусното изказване.

супер красива е, сватбената й рокля беше хубава, с изключение на воала, нека се обичат.
алисия също е яка. 8-)

NightGuardian
10-17-2011, 21:01
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:
после другите били злобни :lol:

мда, к**ви мразя
проблем?

и аз ги мразя

macromicro
10-17-2011, 21:02
горкото й бъдещо детеУверявам те,че детето вече има повече мозъчни гънки от теб.Нищо лично :P .
поне няма да е Педеружка


Може да е двуполово. :?
тогава ще си прилича с macromicrosofff,ама ти май ми се обиди.Целия форум знае,че си малоумна,просто се приеми такава каквато си :),с недоразвит мозък.

FuckedUp
10-17-2011, 21:03
http://i.imgur.com/wEWUo.jpg

/thread :lol:

Sofff
10-17-2011, 21:04
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:

бати гнусното изказване.

супер красива е, сватбената й рокля беше хубава, с изключение на воала, нека се обичат.
алисия също е яка. 8-)
роклята й верно е яка, без воала 8-)
иначе е много красива, ама красиви момичета има много по света

macromicro
10-17-2011, 21:05
Тва дете сигурно не е на Валери, не може да не се е чукала с друг по време на връзката и с Валери тая мастия. :shock:

бати гнусното изказване.

супер красива е, сватбената й рокля беше хубава, с изключение на воала, нека се обичат.
алисия също е яка. 8-)Ewwww.Алисия е супер грозна,виждал съм я на живо.Освен това е била магистралка.Каза го оня където го застреляха.

ledenakrasota
10-17-2011, 21:20
мда, к**ви мразя
проблем?

и аз ги мразя[/quote]


Лъжеш. Ей, сега като мине някоя минетка ще й подсвирнеш. :D

NightGuardian
10-17-2011, 21:21
мда, к**ви мразя
проблем?

и аз ги мразя


Лъжеш. Ей, сега като мине някоя минетка ще й подсвирнеш. :D[/quote]

това не ми пречи да ги мразя. :-) И по-мразим курвенските номера. 8)

ledenakrasota
10-17-2011, 21:23
това не ми пречи да ги мразя. :-) И по-мразим курвенските номера. 8)

Да ти го въртят на 8-ка к**венски номер ли е ? :smt011

NightGuardian
10-17-2011, 21:27
това не ми пречи да ги мразя. :-) И по-мразим курвенските номера. 8)

Да ти го въртят на 8-ка к**венски номер ли е ? :smt011

ко речи?

ledenakrasota
10-17-2011, 21:28
това не ми пречи да ги мразя. :-) И по-мразим курвенските номера. 8)

Да ти го въртят на 8-ка к**венски номер ли е ? :smt011

ко речи?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :? :-o

FuckedUp
10-17-2011, 21:39
това не ми пречи да ги мразя. :-) И по-мразим курвенските номера. 8)

Да ти го въртят на 8-ка к**венски номер ли е ? :smt011

ко речи?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :? :-o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

macromicro
10-17-2011, 23:23
Любовта ще спаси света :)
http://sin.bg/media/2011/06/Nikoleta-Valeri2.jpg

Luidgie
10-17-2011, 23:59
К'вото щете го наречете ама тая кифла безподобна, ако е красива и я смятат за Анджелина Джоли на Балканите, всички дружно да се самоубием! Бахти грозното и тъпо парче, как може изобщо някой да я смята за красива? Пък и к'ват е мургавка малииии....

Millionaire
10-18-2011, 07:11
Ей, това женската злоба е голямо нещо.

DespicableMe
10-18-2011, 07:19
Фен

orlandojustin
10-18-2011, 16:28
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=199897313404545&set=o.150204124997676&type=3&theater

АХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ вижте я на какво я е приличало преди... :razz:Тва верно ли е Николета :shock: .Аре стига бе.

Yankee
10-18-2011, 16:36
Антифен :?
Ужасно тъпичка е горката...пък и без грим,фотошоп,фон дьо тен и др. дали някой ще я хареса? :smt011

gummybear
10-18-2011, 16:39
хубава е .. ама е тъпа :?

Colouring
10-18-2011, 16:48
Да,тъпа е,това всеки го знае.Друг е въпросът дали е голяма красавица.Женска злоба,ама друг път!Винаги съм признавала красивите жени,много изключително красиви българки,ама на тая не мога да й дишам мутрата.Красива била..

macromicro
10-21-2011, 17:46
Аз лично я намирам за по хубава от Меган Фокс примерно.И коя друга българка е провъзгласена за балканската Джоли,освен това като модел има международен успех.В Португалия чух,че е много популярна.

HotLife
10-21-2011, 17:48
нещо не ме кефи тая Николета

MillionKHM
10-21-2011, 18:57
Така, преди да кажа каквото и да е било, искам да отбележа, че съм редовен потребител в този сайт и в Кофата, но се регистрирах под друго име, защото не искам да влизам в конфликти от другия ми ник, а със сигурност знам, че предишното ми име е известно на много от вас.

Чудя се как да не колабирам от смях като чета постовете на някои момичета в тази тема - Повечето от вас знам как изглеждат, заради снимките, които са пускали и определено мога да им кажа - МОМИЧЕТА, МОЖЕ САМО ДА СИ МЕЧТАЕТЕ ДА СТЕ КАТО НИКОЛЕТА. Николета, че си е глупава и може би не най-красивата - не го успорвам, но на никого от вас не е направила лошо и кажете ми, за какво е заслужила цялата тази злоба и завист, които сипете по нея ? Без значение каква е, вие нямате никакво право да я коментирате, защото сте мноого далеч от нейните възможности, но всяка от вас може да избива комплекси, нали само това ви остава ? :lol:


А миминко :oops: , а ти жена колко си ми смешна.. Казваш - Колкото е красива, толкова е и евтина ? :lol: Но на нея и плащат да се съблича, а ти го правиш безплатно за ч***киджиите в тази тема. Кажи ми как жена на твоите години, с дете и по професия учителка пуска такива снимки в сайт за тийнове ?? :shock: Абстрахиран съм от всичко, но ще кажа, че ако майка ми си пусне такава снимка в интернет, като твоята с бялото бельо, дето си снимала тялото си - ще се отрека от нея, заклевам се ! Та ти ми кажи с какво право коментираш Николета ? Може да изглеждаш перфектно за годините си, но Николета спрямо теб е на светлинни години напред.. А и една рокля на Николета струва повече от целия твой гардероб :)

macromicro
10-21-2011, 19:10
Така, преди да кажа каквото и да е било, искам да отбележа, че съм редовен потребител в този сайт и в Кофата, но се регистрирах под друго име, защото не искам да влизам в конфликти от другия ми ник, а със сигурност знам, че предишното ми име е известно на много от вас.

Чудя се как да не колабирам от смях като чета постовете на някои момичета в тази тема - Повечето от вас знам как изглеждат, заради снимките, които са пускали и определено мога да им кажа - МОМИЧЕТА, МОЖЕ САМО ДА СИ МЕЧТАЕТЕ ДА СТЕ КАТО НИКОЛЕТА. Николета, че си е глупава и може би не най-красивата - не го успорвам, но на никого от вас не е направила лошо и кажете ми, за какво е заслужила цялата тази злоба и завист, които сипете по нея ? Без значение каква е, вие нямате никакво право да я коментирате, защото сте мноого далеч от нейните възможности, но всяка от вас може да избива комплекси, нали само това ви остава ? :l Обичам теее.Най накрая някой да се застъпи за моето момиче :grin: .Преживейте го Николета е по красива от всички нас които пишем в този форум и има стандарт на живот за който ние само можем да мечтаем.NiLo love :-) :-) :-)

MillionKHM
10-21-2011, 19:12
А? Какво бяло бельо?
Както ти имаш право да коментираш мен, така и аз имам право да коментирам вашата любимка. Аз поне не съм известна с това че спя с мъже, които дори не са свободни.
А в моя гардероб какви дрехи има ти не можеш да знаеш. :)




Снимката не мога да се занимавам да я търся, сигурен съм, че повечето се сетиха за коя точно говоря, мисля, че я беше пуснала в една тема в Кофата - '' Цици '' . По-добре Николета да е известна със слуховете, отколкото да е известна в тийн сайт, чиито потребители 95% са загорели лапета на по 12-3-4-5-6-17 години :lol: и то като каква да е известна.. :) А за твоя гардероб не мога да съм сигурен какви дрехи има, но със сигурност знам, че една рокля на Николета е по скъпа от всичките ти дрехи взети заедно, само е достатъчно това, че булченската й рокля е 40 хил. евро.. :lol: Кажи ми честно, дъщеря ти не се ли срамува от теб ? :)

ledenakrasota
10-21-2011, 19:14
Така, преди да кажа каквото и да е било, искам да отбележа, че съм редовен потребител в този сайт и в Кофата, но се регистрирах под друго име, защото не искам да влизам в конфликти от другия ми ник, а със сигурност знам, че предишното ми име е известно на много от вас.

Чудя се как да не колабирам от смях като чета постовете на някои момичета в тази тема - Повечето от вас знам как изглеждат, заради снимките, които са пускали и определено мога да им кажа - МОМИЧЕТА, МОЖЕ САМО ДА СИ МЕЧТАЕТЕ ДА СТЕ КАТО НИКОЛЕТА. Николета, че си е глупава и може би не най-красивата - не го успорвам, но на никого от вас не е направила лошо и кажете ми, за какво е заслужила цялата тази злоба и завист, които сипете по нея ? Без значение каква е, вие нямате никакво право да я коментирате, защото сте мноого далеч от нейните възможности, но всяка от вас може да избива комплекси, нали само това ви остава ? :l Обичам теее.Най накрая някой да се застъпи за моето момиче :grin: .Преживейте го Николета е по красива от всички нас които пишем в този форум и има стандарт на живот за който ние само можем да мечтаем.NiLo love :-) :-) :-)


Лично на мен ми е интересно, защото само се пише за нея. Не съм я плюла, нито и завиждам, защото няма за какво. Че е хубава, спор няма. Не съм съгласна и за стандартът й, защото всеки, който може, би го получил. Хора с много пари си живеят най-спокойно и се обличат най-обикновено. Някои, че се изгъзват- нека! :)

MillionKHM
10-21-2011, 19:14
Така, преди да кажа каквото и да е било, искам да отбележа, че съм редовен потребител в този сайт и в Кофата, но се регистрирах под друго име, защото не искам да влизам в конфликти от другия ми ник, а със сигурност знам, че предишното ми име е известно на много от вас.

Чудя се как да не колабирам от смях като чета постовете на някои момичета в тази тема - Повечето от вас знам как изглеждат, заради снимките, които са пускали и определено мога да им кажа - МОМИЧЕТА, МОЖЕ САМО ДА СИ МЕЧТАЕТЕ ДА СТЕ КАТО НИКОЛЕТА. Николета, че си е глупава и може би не най-красивата - не го успорвам, но на никого от вас не е направила лошо и кажете ми, за какво е заслужила цялата тази злоба и завист, които сипете по нея ? Без значение каква е, вие нямате никакво право да я коментирате, защото сте мноого далеч от нейните възможности, но всяка от вас може да избива комплекси, нали само това ви остава ? :l Обичам теее.Най накрая някой да се застъпи за моето момиче :grin: .Преживейте го Николета е по красива от всички нас които пишем в този форум и има стандарт на живот за който ние само можем да мечтаем.NiLo love :-) :-) :-)



Хахаха :lol: Усетих иронията ти, аз не съм фен на Николета - безразлична ми е :) , исках да видя с какво ще се оправдаят завистливите комплексарки като им обесня как стоят нещата от живота хаха :lol:

MegiBoOm
10-21-2011, 19:15
На мен ми харесва, но за жалост само на външен вид.Много е куха.

MillionKHM
10-21-2011, 19:20
Ти си взела че си си повярвала...
Не, не се срамува от мен, може би защото не съм и дала повод да го прави. Аз няма повече да коментирам тя какви дрехи носи и аз какви дрехи нося, просто е абсурдно да споря с дете на такава тема.



А аз изобщо не съм с претенции за голям или много зрял. Кажи ми само, не е ли абсурдно това, което ти правиш ?? Тези снимки, дето пускаш, тези коментари, дето пишеш ? Аз мисля, че това не отива на жена на твоята възразт.. до там ли стигна, че да търсиш комплименти и неприлични предложения от 10-20 години по млади от теб :lol:

MillionKHM
10-21-2011, 19:28
Ти си взела че си си повярвала...
Не, не се срамува от мен, може би защото не съм и дала повод да го прави. Аз няма повече да коментирам тя какви дрехи носи и аз какви дрехи нося, просто е абсурдно да споря с дете на такава тема.



А аз изобщо не съм с претенции за голям или много зрял. Кажи ми само, не е ли абсурдно това, което ти правиш ?? Тези снимки, дето пускаш, тези коментари, дето пишеш ? Аз мисля, че това не отива на жена на твоята възразт.. до там ли стигна, че да търсиш комплименти и неприлични предложения от 10-20 години по млади от теб :lol:
Душицо, вземи да прочетеш какво съм написала по-горе. Снимката не беше моя. :wink:



О-о-о гЛешката е моя :oops: Въпреки това, мнението ми за теб не се променя 8) Оставаш си лелята, дето учи децата на всичко.. Айде оставихме Николета на заден план, но все пак ако наистина не я харесвате - разберете, че вие я правите известна