PDA

View Full Version : СПЕШНО! Възтановяване на изтрити снимки



lovesexdrugs
10-17-2011, 21:34
Здравейте.. преинсталирах си компютъра по спешност и всичките ми снимки бяха изтрити .. разбрах за няколко програми с които да ги върна единствената, която беше безплатна и получих някакъв ефект ( максимум 10 върнати снимки от които ми отваря 5 ..) това е Recuva.. пробвах и с други програми, но ми иска кодове.. та някой да има код за програмата "recover my files" няма значение коя версия.. ако имате решение на проблема ми моля споделете ](*,)

JuStIc3
10-17-2011, 21:39
http://zamunda.net/details.php?id=242966&hit=1

lovesexdrugs
10-17-2011, 22:18
ааааа мерси мерси мерси мерсиииии :grin: :grin: :grin:

lovesexdrugs
10-19-2011, 19:11
е да ама не :? .. не става с тази програма ;х.. сега изтеглих една друга "Flash recovery 4.2 " , но иска код отново .. търсих в замунда няма .. в гугъл също... помощ ;д ( с тази програма си виждам снимките и има други които предишните програми не откриваха..)

ZloboMiR
10-20-2011, 18:22
Не става така без достъп до ПЦ. За възстановяване на снимките се ползва, че те са си на диска, само "съдържанието на книгата" е изтрито, списъкът с главите и страниците. Колкото повече ползваш ПЦ-то, толкова повече нова информация се записва, записва се и върху снимките, защото Уин си мисли "това вече не трябва, мога да презаписвам".

10-20-2011, 19:15
Факт е, че в замундата няма един качествен софтуер, а да беше потърсила в гугъл, а не да чакаш друг да го направи.Има достатъчно предложения, а точно за Flash_Recovery гледам, че има и PhotoRecovery

ZloboMiR
10-20-2011, 20:49
Факт е, че в замундата няма един качествен софтуер, а да беше потърсила в гугъл, а не да чакаш друг да го направи.Има достатъчно предложения, а точно за Flash_Recovery гледам, че има и PhotoRecovery
Да, има и по-добри, но и много по-лоши източници от Замунда. Истинският софтуер за тази работа трябва да се зареди преди Уина, а тогава трудно ще се пусне ремоут.

lovesexdrugs
10-25-2011, 19:54
търсих.. това да пиша тук беше след като опитах всичко възможно теглих flash recovery, jpeg recovery, recuva, photorecovery и какво ли още не.. с една ми възтановява всичко, но ми трябва код.. с друга възтановява всичко на миниатюри, но като отворя снимката и ми пише " no preview available" или " drawing faild " , със следваща ми възтановява само папките както са си били преди форматирането, но не ги отваря.. няма значение вече почти се отказах ](*,)

ZloboMiR
10-25-2011, 20:44
С риск да се засегнеш, случилата се случка е защото си решила да си спестиш някой лев от преинсталация. В това само по себе си няма нищо лошо, но когато човек не е съвсем наясно какво прави, трябва да пита предварително. Ако можеш да закачиш макар и временно на компютъра друг физически диск (друга черна кутийка) и да му инсталираш ОС, ми пиши ЛС. Ще се закача дистанционно и като диска със снимките е вече втори, ще помислим. Ама ми се повръща като си помисля какво ме чака.

Lucho
10-25-2011, 20:45
търсих.. това да пиша тук беше след като опитах всичко възможно теглих flash recovery, jpeg recovery, recuva, photorecovery и какво ли още не.. с една ми възтановява всичко, но ми трябва код.. с друга възтановява всичко на миниатюри, но като отворя снимката и ми пише " no preview available" или " drawing faild " , със следваща ми възтановява само папките както са си били преди форматирането, но не ги отваря.. няма значение вече почти се отказах ](*,)

С риск да те отчая е така. Наистина, ще намериш програми, които да ти върнат файловете, но не и съдържанието. Така и аз по-рано изтрих една база данни от phpmyadmin... просто няма връщане назад.

ZloboMiR
10-25-2011, 20:47
С базата ти данни случаят е малко по-различен.

lovesexdrugs
10-25-2011, 20:53
С риск да се засегнеш, случилата се случка е защото си решила да си спестиш някой лев от преинсталация. В това само по себе си няма нищо лошо, но когато човек не е съвсем наясно какво прави, трябва да пита предварително. Ако можеш да закачиш макар и временно на компютъра друг физически диск (друга черна кутийка) и да му инсталираш ОС, ми пиши ЛС. Ще се закача дистанционно и като диска със снимките е вече втори, ще помислим. Ама ми се повръща като си помисля какво ме чака.

случая беше друг.. гръмна ми дъното на компютъра и единственото което можах да направя е да си взема е хард диска на миналия комютър свързах го с новия и нииииищо няма разбираш ли абс нищо.. така де не е от особенно значение мерси за помощта иначе \:D/

ZloboMiR
10-26-2011, 22:14
Понякога такива загуби на данни стават, когато дискът прегрее за момент. Може и това, което е изгърмяло дъното (ако е била външна причина) да е допринесло. Тоест, сканирай диска и си инсталирай поне временно Speedfan - http://www.almico.com/sfdownload.php , преди да държиш важни данни на него.

А мястото точно на снимките е на качествен DVD диск в закътан шкаф, макар че и аз не го спазвам.