PDA

View Full Version : del



fondiu
10-17-2011, 21:54
del

NomNomNom
10-17-2011, 21:56
ти си глупав смотан хипокрит.
тъпанар.
горкото момиче.
какво като имаш принципи , това са простотии.

fondiu
10-17-2011, 22:00
замисли се,защот тогава да се измъчвам ако в моите очи не е перфектна и още по гадно ,ако не излезе такава ! Питай се аджеба,за какво да и се кълна във вярност и да давам всичко от себе си като знам самия колко струвам????

Extremescream
10-17-2011, 22:01
Първо, пунктуацията не е забранена, даже бих казала, че е задължителна.
Каквото е правила е нейна работа, а и е минало, важното е какво е в момента. Няма перфектни хора, но ако я обичаш, ще я обичаш дори и с някакви пороци (не че ти се разбра за някакви пороци от идиотски написания текст, но както и да е).

NambyPamby
10-17-2011, 22:02
Хвани си девствена, като толкова искаш гадже без минало.
В противен случай - комплексар си и си тегав. Как са правили секс, къде са правили секс, къде били свършвали(wtf!?) са въпроси, които не те засягат. Гнусно е така да й се ровиш в миналото и да я съдиш за подобни неща. Още по-гнусно е да я караш да ти разказва и да ти дава отчет за неща, които е правила в МИНАЛИТЕ си връзки.
Няма нищо неморално, грозно и пошло в секса и в нещата, които правят двама души в леглото.

NomNomNom
10-17-2011, 22:02
замисли се,защот тогава да се измъчвам ако в моите очи не е перфектна и още по гадно ,ако не излезе такава ! Питай се аджеба,за какво да и се кълна във вярност и да давам всичко от себе си като знам самия колко струвам????
Защо мислиш, че струваш повече от нея.

fondiu
10-17-2011, 22:12
не мога да изпадам в подробности,не го твърдя,аз съм несигурен,имах нужда от съвет ... в крайна сметка всеки има право на избор, а той се определя от стандарта ... Имах нужда от съвет ,не от нападки ... какъвто съм-такъв ,а относно до пунктоацията ,не виждам какъв е проблема като се порових из форума

Extremescream
10-17-2011, 22:25
90% пишат като маймуни, извадени от зоопарка, нужно ли е и ти в кюпа да влизаш? И да, какъвто си, такъв си. Каквато е приятелката ти, каквото е правила, такава е. Не ти влиза в работата какво е правила и с кого.

fondiu
10-17-2011, 22:30
Не ... влиза ми в работата ,защото всеки носи отговорност за действията си,те ни определят като личности,именно те рефлектират върху настоящето и нима не искате избранницата ви да е по-специална от всички други фусти??? не искате ли да е различна и да е била с разсъдък ... очаквам да ми кажете,че е ако не са били грешките в миналото й, е нямало да достигне такава до мен ... но искам човек с разум до себе си ... изкажете мнение по въпроса,моля ви се,оставете ме мен :)

Extremescream
10-17-2011, 22:38
И какви са й грешките, че е спала с други, освен с теб? Емиии, това не е грешка, а избор. Както и това, че е правила секс с други мъже освен теб не значи, че няма разум. Да си мислил каква е 'избранницата' ти преди да се събереш с нея, а не сега да се оплакваш по форуми, че не била достатъчно добра за теб. :shock: И не, не ти влиза в работата какво е правила ПРЕДИ да е с теб, това си е нейният личен живот, нямаш право да я съдиш.
Какво искаш? Да ти кажем, че тя е зле, че не заслужава такъв прекрасен момък като теб, че си абсолютно прав? Проблемът идва от теб, не от момичето. :)

DragonLady
10-17-2011, 22:42
Горката мацка ... Ако на мене приятелят ми ми държеше сметка за миналият ми сексуален живот щях да го завра в кучи гъс така че да не смее да повдигне пак тая тема. Миналото си е минало! Нямаш право да я съдиш за него.

fondiu
10-17-2011, 22:45
не бе приятелче,боли ме фара бе,ако ти можеш да излизаш с момиче,на което да са и се точили в ушите и в устата ... твой проблем ! аз не мога ;) питам да се -абстрахирам от всичко,което знам и да се наслаждавам на tova ,koeto imam или да задълбочавам до като не се уверя,че е свестно момиче и ,че отговаря на изискванията ми ;)

Extremescream
10-17-2011, 22:49
Свършили са й в устата (примерно, не знам дали е така, както казах, пишеш като първия човек). Голям праз. Не е спала с целия квартал, а е имала приятели преди теб, правила е секс с тях, и да, по време на секс хората понякога правят тия О, толкова гнусни за теб неща. Ако момичето е умно, забавно, хубаво, свестно, не виждам какво значение имат тези малки подробности. Само них посъветвала девойката да не се занимава с теб, щом се имаш за толкова велик и чист като момина сълза.

fondiu
10-17-2011, 22:53
разни хора,разни идеали

Extremescream
10-17-2011, 22:57
Така е, но е безумно глупаво да преценяваш дали ти отговаря на изискванията, все едно е някакъв компютър. Тръгнал си с нея, защото си имал чувства, защото ти е харесвала, защото ти е било приятно с нея, нали? И изведнъж едно малко нещо те кара да се държиш толкова високомерно и да го изкарваш, че е сторила непростим грях и не знаеш дали е достатъчно добра за твоя милост.
Аз съм спала с повече от двама, приятелят ми е наясно с този факт, че дори и познава хората, с които съм спала и пак не е правил такива драми. Слез на земята.

fondiu
10-17-2011, 22:59
Ма кой е казал,че на нея са и свършвали еди къде си :D има други ядове ,но както и да е! Беше ми приятно да си побъбриме

Extremescream
10-17-2011, 23:02
Побъбрим, без ''е''-то. Еми кажи какви са тия ядове. Нима очакваш нормални и адекватни отговори като не даваш цялостен поглед на нещата?

fondiu
10-17-2011, 23:08
прав си!Но не са неща зашироката аудитория ... просто исках да разбера да и вярвам ли ,това е трудно да се каже,но когато знае мнението ми по даден въпрос и случайно не го задоволява,но ми се кълне в обратното !Ето това ме тормози,да не ме лъже :) представете си колко много иска да е с мен щом ми отговаря на ония въпроси ,за в устата.

Extremescream
10-17-2011, 23:12
Еми очевидно държи на теб достатъчно, за да те търпи.
Ако те излъже, лошо, защото те е излъгала.
Ако ти каже истината, пак лошо, защото не ти се вписва в критериите за приятелка.
А щом е готова да се нагажда към теб, към твоето мислене, май няма да е зле и ти да опиташ същото, говори с нея.

fondiu
10-17-2011, 23:20
Грозно е за казване - критерий,при положение ,че я обичам,но тя наистина отговаря ... остава съмнението в това да не ме лъже ...

fenkaaa
10-17-2011, 23:20
Ако връзките и са били сериозни (под сериозни имам предвид да са ходели доста време) ,дори да са правили тези "извращения",теб какво те засяга? Разнообразявали са се хората :) Аз и приятеля ми сме пробвали какво ли не,значи трябва да стигнем до извода,че той не ме уважава? :D

Радвай се,че сега е с теб.Недей да мислиш за миналото и.А ако толкова се интересуваш и щом ти е "Сериозна" приятелка,попитай нея за тези неща,би трябвало да можете да говорите на всички теми :)

fondiu
10-17-2011, 23:24
не са били и връзки,а нещо като тръпка,аз съм първото момче ,което запознава с родителите й ... може сами да си направите извода дали съм свестен или не,щом е решила такова нещо,другите ги е криела едва ли не ,но те са буквално боклуци,столични мекерета,на ясно съм :)иначе сме си говорили,дори и тя ме е разпитвала за твърде лични неща ,отговаряли сме си,обяснявали смме се един на друг

fondiu
10-17-2011, 23:26
Но съм твърде осъмнен ... не мога да и повярвам на 100% ,тормозя се за глупости

hamilcar
10-18-2011, 03:16
аз