PDA

View Full Version : Имам нужда от вашия съвет!



anji92
10-18-2011, 07:36
Не бях сигурна къде точно да постна темата, но реших, че е за тук... И така аз имах трудно детство и все още имам, научих се да се боря и да преодолявам всяко препятствие по пътя си. В последно време семейството ми (аз и майка ми) затъва все повече и повече (във финансово отношение)единственият , който ни спасява е гаджето на мама, но сами се сещате, че не е много приятно да го ползваме за подвижно портмоне. Всеки път щом си помисля, че нещата тръгват на добре, моменталически всичко се срива и пропадаме още повече. След няколко безсънни нощи усещам как губя надежда... как волята ми да се боря ме напуска.
Въпросът ми е вие какво правите при такива ситуации как се справяте с отчаянието и с желанието да се скриете от целия свят?

MissChocolate
10-18-2011, 07:41
Ти не си човека, който трябва да се грижи за финансите у вас. Родителското тяло би трябвало да се замисля повече. А щом в момента приятелят на майка ти крепи положението и ви подкрепя, значи не е просто "подвижно портмоне", а има сериозни намерения за семейство.
Ти иначе на колко си? Ако все пак нещата са толкова зле и имаш 18, няма да е зле да започнеш работа някъде.

anji92
10-18-2011, 07:44
аз съм на 16 не мога да работя още , а родителското тяло тоест мама се грижи мн за всичко и се съсипва от работа

SmilezZz
10-18-2011, 08:21
Много е трудно , но трябва да се справиш. Не е удобно да искате от приятеля на майка ти , но явно той наистина не е "подвижно" портмоне, както го нарече. Бъди до майка си , подкрепяй я. Занимавай се с къщната работа , знам ли , поне от една страна да няма грижи.

kitty02
10-18-2011, 09:51
Много е трудно , но трябва да се справиш. Не е удобно да искате от приятеля на майка ти , но явно той наистина не е "подвижно" портмоне, както го нарече. Бъди до майка си , подкрепяй я. Занимавай се с къщната работа , знам ли , поне от една страна да няма грижи.