PDA

View Full Version : Много съм саднат :(



lightcameraction
10-18-2011, 11:28
оффф :@ :(

malka_sladkka
10-18-2011, 11:46
Що така?

lightcameraction
10-18-2011, 11:50
щот бех платил на тея нещастници мръсни идиоти скапани ,записан съм в 2 агенции и трябваше да ме викант за кастинга на Непобедимите,щеше да ида още предишния ден имам познати и щеш да седя ако трябва на палатка цял ден да съм от първите дето ще влязат ,трябваше да ида там и щеше да ме вземат за Непобедимите 2 макар и като статив 100% ,почти 'сички са зели .. айде не сички,но много .. аз не можах да ида ,щото педерасите дет тряяше да ми се обадят,не ми се обадиха,щот само тъпи измамници има ..казаха ми,че в тая наебана държава 'сички от тея агенции са измамници,но аз си мислех,че не е баш така..никой не се обади ,можеше да ида поне да мерна актьорите от Непобедимите,са ще си мерна кура у нас,нищо нема да мерна, щот само идиоти има тук офоаргх оерухгуо а :@: йгариоейг ;@ :@:@: ргйаейг ;@::@

yakuza_
10-18-2011, 11:51
end your life

cweeet
10-18-2011, 11:55
idc;[

lightcameraction
10-18-2011, 11:57
idc;[


иди ти и тая курва от аватара ти и си заври кеарването в гъза ако в момента не ти завират друго там.

cweeet
10-18-2011, 11:59
idc;[


иди ти и тая к***а от аватара ти и си заври кеарването в гъза ако в момента не ти завират друго там.
cutveins ;[
originality lvl: noob

lightcameraction
10-18-2011, 12:01
idc;[


иди ти и тая к***а от аватара ти и си заври кеарването в гъза ако в момента не ти завират друго там.
cutveins ;[
originality lvl: noob


смешна си яко,нищо не казваш,освен да ми спамиш в темите,същата комплексарка си като фъкдъп,едно към едно сте и двамата,ама ти си по-проста и грозна от него.

nyancat
10-18-2011, 12:02
idc;[


иди ти и тая к***а от аватара ти и си заври кеарването в гъза ако в момента не ти завират друго там.човека с 10те самоличности iz mad

cweeet
10-18-2011, 12:04
idc;[


иди ти и тая к***а от аватара ти и си заври кеарването в гъза ако в момента не ти завират друго там.
cutveins ;[
originality lvl: noob


смешна си яко,нищо не казваш,освен да ми спамиш в темите,същата комплексарка си като фъкдъп,едно към едно сте и двамата,ама ти си по-проста и грозна от него.
:lol:
ок,ще се съглася с твърдението ти само, ако ми разкриеш аргументите си, защото аз много неща мога да кажа,но малко да докажа.. та, да, давай COMEATMEBRO

lightcameraction
10-18-2011, 12:05
нямам 10 самоличности,а 10 акаунта.никога не съм се представял за друг,вие сте с различни самоличности дето тук сте едни ,а ирл сте други.

cweeet
10-18-2011, 12:06
idc;[


иди ти и тая к***а от аватара ти и си заври кеарването в гъза ако в момента не ти завират друго там.
cutveins ;[
originality lvl: noob


смешна си яко,нищо не казваш,освен да ми спамиш в темите,същата комплексарка си като фъкдъп,едно към едно сте и двамата,ама ти си по-проста и грозна от него.
:lol:
ок,ще се съглася с твърдението ти само, ако ми разкриеш аргументите си, защото аз много неща мога да кажа,но малко да докажа.. та, да, давай COMEATMEBRO

WaterLilly
10-18-2011, 12:06
смешна си яко,нищо не казваш,освен да ми спамиш в темите,същата комплексарка си като фъкдъп,едно към едно сте и двамата,ама ти си по-проста и грозна от него.
Ама иначе й се мазниш и говориш колко е красива, нали. :lol:
Много си butthurt

yakuza_
10-18-2011, 12:07
като почнете това в ирл сте др тука др ми излиза бучка на цирея :(

lightcameraction
10-18-2011, 12:07
смешна си яко,нищо не казваш,освен да ми спамиш в темите,същата комплексарка си като фъкдъп,едно към едно сте и двамата,ама ти си по-проста и грозна от него.
Ама иначе й се мазниш и говориш колко е красива, нали. :lol:
Много си butthurt

никога не съм и се мазнил и не съм 'казвал' колко е красива,вчера се избазиках ,че ако пусках 'сичките ми хубави фенки на снимачната площадка щеше да се напълни и няма да имам място за работа или нещо такова..това е ирония и е 'сичко бъзик,дори не и помнех фейса до вчера.

LovEsIckk
10-18-2011, 12:09
Мечтата ми е да играя Клеопатра в някой филм.
Единствено в тази роля ще се впиша най-добре.

cweeet
10-18-2011, 12:09
смешна си яко,нищо не казваш,освен да ми спамиш в темите,същата комплексарка си като фъкдъп,едно към едно сте и двамата,ама ти си по-проста и грозна от него.
Ама иначе й се мазниш и говориш колко е красива, нали. :lol:
Много си butthurt

никога не съм и се мазнил и не съм 'казвал' колко е красива,вчера се избазиках ,че ако пусках 'сичките ми хубави фенки на снимачната площадка щеше да се напълни и няма да имам място за работа или нещо такова..това е ирония и е 'сичко бъзик,дори не и помнех фейса до вчера.
Не игнорирай коментара ми, зле.
Като си толкова турбо пич, аргументирай се.

lightcameraction
10-18-2011, 12:12
с какво искаш да се аргументирам?естествено,ка то се лигавя ,че ще правя филм и не знам си к'во ,хората ще си тролят,особено в този раздела,ама ти си същата комплексарка като оня .. на всяка нова тема,първа цъфваш да напишеш някой идиотски коментар.И къде сам казал,че съм турбо пич и не знам си к'во,я не говори някви глупости само щот си зле .. Аз не съм казвал нищо съществено,за какво точно искаш аргументи или кат чуеш ,че си грозна и вече 'аргументи' а/у.. лолз.

cweeet
10-18-2011, 12:16
току що не каза почти нищо.
Не съм се засегнала, просто искам да видя до колко може да работи сивото ти вещество, не говорих за грозота или пр., слабо ме интересува дали мислиш , че съм грозна. Интересува ме откъде бръкна и извади това, че съм комплексирана, просто искам да разкриеш методите си на логично мислене, ч/з които стигна до този извод. Дат'с ит. За жалост, мисля, че ще си остана разочарована- предполагам наскоро си научил значението на думичката и ти е кеф да я използваш.

lightcameraction
10-18-2011, 12:18
току що не каза почти нищо.
Не съм се засегнала, просто искам да видя до колко може да работи сивото ти вещество, не говорих за грозота или пр., слабо ме интересува дали мислиш , че съм грозна. Интересува ме откъде бръкна и извади това, че съм комплексирана, просто искам да разкриеш методите си на логично мислене, ч/з които стигна до този извод. Дат'с ит. За жалост, мисля, че ще си остана разочарована- предполагам наскоро си научил значението на думичката и ти е кеф да я използваш.

да така е,вчера я чух във форума и сега реших да се направя на интелигентен и да я използвам тук.

cweeet
10-18-2011, 12:19
току що не каза почти нищо.
Не съм се засегнала, просто искам да видя до колко може да работи сивото ти вещество, не говорих за грозота или пр., слабо ме интересува дали мислиш , че съм грозна. Интересува ме откъде бръкна и извади това, че съм комплексирана, просто искам да разкриеш методите си на логично мислене, ч/з които стигна до този извод. Дат'с ит. За жалост, мисля, че ще си остана разочарована- предполагам наскоро си научил значението на думичката и ти е кеф да я използваш.

да така е,вчера я чух във форума и сега реших да се направя на интелигентен и да я използвам тук.
не се хващай за последното, много искам да се аргументираш.
Когато прочетя стабилни аргументи, които няма как да оспоря, тогава евентуално ще се съглася с теб, затова давай.

lightcameraction
10-18-2011, 12:24
бе момиче какво ми говориш?казах ти какво мисля,след 10 минути излизам,достатъчно съм изнервен за да водя спор с теб.По-късно кат съм ОК ще си спорим..ся и без тва се махам

Perchem
10-18-2011, 12:30
http://img826.imageshack.us/img826/5550/1301064325214.jpg

cweeet
10-18-2011, 16:27
UP
ето и аз съм вкъщи вече, готова съм да спорим.