PDA

View Full Version : Приятелството и ...



thegame92
10-18-2011, 11:55
Не знам дали има смисъл да пиша, защото на всяка нова тема има по 3-4 отговора.. но все пак така е по добре. Не знам при другите дали е ставало така.. но е много странно когато се откъснеш от своя социален свят и въобще като цяло.. да няма с кой да споделиш каквито и да е .. било то тъга или щастие, да загубиш доверие почти в всеки, да си предаван заради интереси на други хора или да си лъган без причина в повечето случаи става така ( ако се правиш на много добър приятел и си искрен) . И излиза че трябва да продължиш по някакъв начин сам или да си стесниш кръга от хора, но това се търпи до едно време.. най-лесното е създай си нови запознанства но вече не е толкова лесно да откриеш такива хора ( искрени, истински и т.н ) Не съм някоя депресирано лапе на 13, на 19 съм но прекалено рано видях по лошата част от живота, опитвам се от доста време да продължа да се държа ( все пак не съм някоя момиче ) но рядкост са тези хора които без почти никакви приятели могат да са позитивни да мислят позитивно. От известно време каквото и да направя както и да го правя дори без мои грешки, то пак се разваля.. не мога да си го обясня това, но като цяло кофти е когато нямаш ИСТИНСКИ приятели с които да си сигурен че въобще можеш да споделиш нещо, в днешно време '' приятели '' много само дето когато кажеш нещо или след 2-3 дена целия квартал или град знае за това .. естествено защото някой е решил да разказва това което е чул. Все пак не съм се забутал от вкъщи и да не излизам.. има все още с кого, но не е същото, докато преди години имаше толкова много приятели, сега дори в скайп или фейс-а няма с кой да драснеш 2-3 свестни думи...

lightcameraction
10-18-2011, 12:09
Ти си 92,какъв съвет искаш от хора от раздел в който сички са 97 и 96 и по цял ден спамят кат безмозъчни животни к'во станало в училище и коя си счупила миглата..то заради това е активен раздела,заради малчовците дет си мислят,че целия форум ги интересува днеска каква оценка са имали.

thegame92
10-18-2011, 12:10
Ти си 92,какъв съвет искаш от хора от раздел в който сички са 97 и 96 и по цял ден спамят кат безмозъчни животни к'во станало в училище и коя си счупила миглата..то заради това е активен раздела,заради малчовците дет си мислят,че целия форум ги интересува днеска каква оценка са имали.

Тоест в форума преобладават 96-97 :shock: защото гледам пише тийн и си викам ще има и някои по големи.. ама явно съм сбъркал.

П.С явно съм сбъркал раздела, но май май сам не мога да си местя темата в друг :?