PDA

View Full Version : той, тя и аз...



smile4ety
10-18-2011, 13:06
Проблемът е там, че най-добрата ми приятелка и гаджето ми не се разбират, а те са най-важните хора в живота ми! Чувствам се отвратително когато се карат, защото едва ли не аз трябва да избера кой е прав и да застана срещу другия... или когато вървим нанякъде и те ми вървят от двете страни и се карат и си викат, а аз стоя по средата и не знам какво да направя... говорих с тях и те ми казват "търпя го/я само заради теб" и ее просто ужасно.. те не искат да се виждат а аз не мога да се разцепя на две и да стоя и при двамата.. а ако отида при единия другият се цупи... какво мога да направя.. просто не издържам вече.. не искам да се карам нито с единия нито с другия, а те едва ли не са готови на всичко да се избият....
моля ви, помогнете :( :( :( :( :( :( :(

Sh@d0w
10-18-2011, 13:10
Събираш ги на едно място, зашлевяваш им по един шамар и им казваш "Я се стегнете и се дръжте като големи хора".

Макар, че може и да не са.

Wwwooow
10-18-2011, 13:31
Ох,колко познато..и ние бяхме така с гаджето на една приятелка.Нашето беше ушким на базик се дразнехме/нареждахме 8-) но тя не ни обръщаше внимание,или ни се радваше..
Просто им кажи да престанат.И им обръщай по равно внимание, покажи им, че и двата си ги обичаш..може и за това да е това непонасяне по между им. (да си мислят,че обичаш единия повече от другия.. ;х)

badsector
10-18-2011, 14:08
Явно двамата се харесват и сигурно ще се вземат по-нататък.

againstyou
10-18-2011, 14:36
Явно двамата се харесват и сигурно ще се вземат по-нататък.

Донякъде съм съгласна.

vesinka899
10-18-2011, 14:39
Явно двамата се харесват и сигурно ще се вземат по-нататък.

sunman
10-18-2011, 14:40
Кажи им да порастнат!

Wwwooow
10-18-2011, 14:42
badsector , againstyou , vesinka899 и защо си мислите така??

vesinka899
10-18-2011, 14:44
Каква е причината да се карат,какво делят?

Sh@d0w
10-18-2011, 14:45
badsector , againstyou , vesinka899 и защо си мислите така??

Щото са гледали прекалено много американски бози,където момиче и момче се държат като куче и котка и след 60тата минута на филма откриват,че са лудо влюбени.

Ама в живота невинаги е така.

againstyou
10-18-2011, 14:46
badsector , againstyou , vesinka899 и защо си мислите така??
Щот да не се понасят ей така без причина освен прикрито привличане няма друго обяснение. ;д А да..и казах донякъде,защото все пак си зависи от хората.

Wwwooow
10-18-2011, 14:50
Ами според мен се карат, защото се дразнят, че авторката е или с единия или с другия, и двамата я обичат и искат да бъде само с единия,за да си говорят само за техни си работи и за да обръща внимание само на единия, а не да го дели на две и за двамата.Но може и да сте прави и да се харесват тайничко 8-) но надали

sweetxstar
10-18-2011, 16:17
Явно двамата се харесват и сигурно ще се вземат по-нататък.

Донякъде съм съгласна.

NoMore
10-18-2011, 16:22
Защо трябва да си едновременно и с двамата? Намери време за единия и за другия. Не са длъжни да се търпят заради теб. Ако се сърдят, че обръщаш внимание на другия то значи приятелката ти не ти е истинска приятелка, а гаджето ти не държи на теб :)

granger
10-18-2011, 16:39
Имах го този проблем и го реших. Събрах ги заедно на рожденния си ден и им казах,че те са ми адски скъпи и не искам да се каратзащото на 2 не мога да стана. По този начин натоварват мен ,и ако толкова им пука за мен,да се търпят,не ги карам да се обичат.Седнаха на една маса и почнахме да си лафим компанията и малко по малко се понасят вече. Дори на РД на една приятелка даже се бъзикаха и се шегуваха ...за моя сметка де,но поне съм щастлива ,че се разбират. Та събери ги на 1 място,обясни им как се чувстваш и ако искат ти да си добре,ще намерят начин поне да се понасят ,без да се дърлят,никой не ги кара да са приятели,а да не те каат да се чувстваш зле,катоси с тях!

smile4ety
10-18-2011, 19:35
Ами според мен се карат, защото се дразнят, че авторката е или с единия или с другия, и двамата я обичат и искат да бъде само с единия,за да си говорят само за техни си работи и за да обръща внимание само на единия, а не да го дели на две и за двамата.Но може и да сте прави и да се харесват тайничко 8-) но надали

<<< и аз така мисля.. само че не смятам, че се харесват, защото познавам и двамата ии просто няма как да опре до там :D




Та събери ги на 1 място,обясни им как се чувстваш и ако искат ти да си добре,ще намерят начин поне да се понасят ,без да се дърлят,никой не ги кара да са приятели,а да не те каат да се чувстваш зле,катоси с тях!

<<< надявам се да се получи.. Благодаря ви за мненията ^_^

mateeva
10-18-2011, 20:33
Според мен приятелите и гаджетата не трябва да стават близки..Трябва да има няква дистанция гаджето си е гадже ,приятелката приятелка,най-добре е да са на здравей здрасти.Когато станат по-близки започват кавги и т.н. и накрая го изяждаш ти според мен,ако и двамата те обичат достатъчно ще приемат някакъв компромисен вариант заради теб :)