PDA

View Full Version : Хвърлете едно око ако може.



SlimShaddy
10-18-2011, 14:10
Значи искам да се преместя, но поради обстоятелства това неможа да стане през лятната ваканция, та искам да ви питам дали сега по време на годината е възможно? Чувал съм, че е? И ако може да ми препоръчате някое хубаво даскало в София, 9-ти клас съм.

lightcameraction
10-18-2011, 14:12
Да,така става!Не знаеш къде искаш,не знаеш нищо,не се интересуваш..мързяло те е да видиш през лятото и сега почна даскало и ' може ли това и ако може да ми кажете къде ' ,ако искаш да ида и да кандидатствам за теб?

SlimShaddy
10-18-2011, 14:24
Оф писна ми от тъпаци, честно ! В София има 6 училища с природоматематически профил каъвто е моя! 5 от тях не стават а в 6-тото нямали места, и през лятото не защото съм "мързелувал" а просто нямах възможност тогава! И ако някой знае повече от мене а такива според мене има нека да споделят това беше целта на темата и най-вече искам да питам дали мога да се прехвърля от "английско-природоматематически" профил в "английски профил" без приравнителни изпити? А и приравнителните можело да се правят само през лятото (тоест трябва да е свършила годината)...

ThroughStruggle
10-18-2011, 17:24
Тогава си стой на гъза? :-o

thegreenzombie
10-18-2011, 17:28
едва и ще успееш да се преместиш в училище с твоя профил точно сега.. но нищо не ти пречи да се преместиш с профил английски, примерно :)

SlimShaddy
10-18-2011, 18:41
едва и ще успееш да се преместиш в училище с твоя профил точно сега.. но нищо не ти пречи да се преместиш с профил английски, примерно :)

Искаш да кажеш, че не е проблем да се преместя в профил английски език без приравнителни изпити вмомента?

Мерси за отговора.

thegreenzombie
10-18-2011, 19:00
едва и ще успееш да се преместиш в училище с твоя профил точно сега.. но нищо не ти пречи да се преместиш с профил английски, примерно :)

Искаш да кажеш, че не е проблем да се преместя в профил английски език без приравнителни изпити вмомента?

Мерси за отговора.

предполагам... ако си си учил английски досега едва ли ще ти трябват изпити за да влезеш някаде с този профил :)

SlimShaddy
10-18-2011, 19:34
В гугъл няма нищо, попринцип неможе да си сменяш профила по време на годината заащото се налагат изпити (приравнителни), но мисля, че учим английски език колкото и тези в английските профили и затова се чудя дали може без изпит да се премстя в английски профил сега.. ама едвали ще стане то в жалкия ми живот кво ли става ...

thegreenzombie
10-19-2011, 07:22
В гугъл няма нищо, попринцип неможе да си сменяш профила по време на годината заащото се налагат изпити (приравнителни), но мисля, че учим английски език колкото и тези в английските профили и затова се чудя дали може без изпит да се премстя в английски профил сега.. ама едвали ще стане то в жалкия ми живот кво ли става ...

ее недей така де 8-) к'во си се саднал.... аз съм с профил английски и италиански ;/ .. мога да питам класната, дали ти трябват изпити ..тя все ще знае :) ти по колко часа английски учиш на седмица :smt108

Fiction7577
10-19-2011, 08:23
Да, ще караш приравнителни, защото тия с английския профил (предполагам става въпрос за езикова гимназия) учат 2 пъти повече езика отколкото ти. Какво толкоз ти е проблем, една контролна по английски...

DesireToFire
10-19-2011, 08:44
Принципно може да се преместиш сега, но си зависи от училище. Отиди и питай на място.

SlimShaddy
10-19-2011, 10:45
5 часа английски имам на седмица, а в тея приравнителните особено по английски ме притеснява много! Провалих се на 1 вече по-миналото лято... Най ме притеснява съчинението (което е последна задача) Няма да се справя с него 100 на 100 :(

thegreenzombie
10-19-2011, 17:44
е колко зле може да си по английски.... едва ли е чак толкова много, че с едно съчинение да не можеш да се справиш :)

SlimShaddy
10-19-2011, 18:29
Еми мога да направя, ноще има правописни грешки и това което НАЙ-МНОГО ме притеснява е темата, щото представи си ква тема ще ми дадът някоя забутана и гледай кво става...

thegreenzombie
10-19-2011, 20:41
мдам... винаги дават н'екви скапани теми от сорта на "мечтаната ваканция" или пъкк "какво правите в свободното си време" :? тъпа ра'ота 8-) и все пак, защо да не опиташ.... тоо не ти трябва пълна 6-тица за да се преместиш.... :)

SlimShaddy
10-19-2011, 20:53
Така е, но за да дочкам този изпит трябва, да изтърпя да свърши годината....... Просто трябва да се преместя сега :smt090

thegreenzombie
10-19-2011, 20:57
а мога ли да разбера причината.... :) иначе единственото, което мога да направя е да питам класната... ако евентуално я видя някаде из коридорите 8-) тамм... имай малко търпение ии не се нерви за глупости 8)

SlimShaddy
10-19-2011, 21:51
а мога ли да разбера причината.... :) иначе единственото, което мога да направя е да питам класната... ако евентуално я видя някаде из коридорите 8-) тамм... имай малко търпение ии не се нерви за глупости 8)

Пиши на лично да ти кажа.. И мерси