PDA

View Full Version : lightcameraction



cweeet
10-18-2011, 16:51
Ей сладур, що като ти казах да се аргументираш ти игнорваш?

Wax
10-18-2011, 16:52
Нз закво става на въпрос, ама маи не може 8-)

cweeet
10-18-2011, 16:54
каза че съм комплексирана и аз поисках да се аргументира, той ми каза, че съм зле. Искам да се аргументира и той се садна още повече и игнорва ;(

Wax
10-18-2011, 16:55
каза че съм комплексирана и аз поисках да се аргументира, той ми каза, че съм зле. Искам да се аргументира и той се садна още повече и игнорва ;(
А ти очакваше че найстина ще се аргументира ли :lol: :lol: :lol:

lightcameraction
10-18-2011, 16:55
щот' не влизам за да споря за разлика от някой други.Аз каквото имах да ти казвам,ти го казах..сега ,че искаш няк'ви глупости ми е все тая..казах,че за мен ти си една комплексирана спамерка ,дето вижда,че един прави нещо и ти започна също,без никакъв смисъл..стига си ме занимавала с глупости.

cweeet
10-18-2011, 16:57
щот' не влизам за да споря за разлика от някой други.Аз каквото имах да ти казвам,ти го казах..сега ,че искаш няк'ви глупости ми е все тая..казах,че за мен ти си една комплексирана спамерка ,дето вижда,че един прави нещо и ти започна също,без никакъв смисъл..стига си ме занимавала с глупости.
Обоснови се от къде тръгва логиката ти и как стигна до този извод?
Да, избивам напрежението, което съм натрупала в този форум.
Давай.

ohluv
10-18-2011, 16:58
саааааааааааааааааааааааа д аа :D

cweeet
10-18-2011, 17:02
саааааааааааааааааааааааа д аа :D
ей :oops:

Claymore
10-18-2011, 17:05
ПейнМонополи веднъж каза, че имаш супер ниска оценка за себе си, а тя върви ръка за ръка с известни комплекси.Това е единственото, което би могъл да използва.
М/д просто пояснявам, да не излезе все едно пак дразня някой.

cweeet
10-18-2011, 17:06
ПейнМонополи веднъж каза, че имаш супер ниска оценка за себе си, а тя върви ръка за ръка с известни комплекси.Това е единственото, което би могъл да използва.
М/д просто пояснявам, да не излезе все едно пак дразня някой.
*feelmypain
може и да е прав, но го каза с цел да ме засегне лично.

lightcameraction
10-18-2011, 17:08
нищо няма да ползвам,аз казах,че не съм влезнал да споря с който и да било и то за никаква тема.просто си изказах мнение и това дали ще се аргументирам или не,си е изцяло мое решение.Ако се аргументирам,аз отварям спор и така ще се спори цяла вечност..не ми се занимава,а ти продължавай да показваш колко си зле като ъп-ваш през 2 минути темата за да се доказваш.

Claymore
10-18-2011, 17:09
ПейнМонополи веднъж каза, че имаш супер ниска оценка за себе си, а тя върви ръка за ръка с известни комплекси.Това е единственото, което би могъл да използва.
М/д просто пояснявам, да не излезе все едно пак дразня някой.
*feelmypain
може и да е прав, но го каза с цел да ме засегне лично.

да, моя грешка
не знам всъщност това как би могло да те засегне, никога не съм го приемала като обида
сама избираш как да се оцениш, въпреки че не намирам основание

BladeDancer
10-18-2011, 17:11
АЗ СЪМ КРАСТАВИЦА!

lightcameraction
10-18-2011, 17:11
АЗ СЪМ КРАСТАВИЦА!

гледа ли фиУм?

ledenakrasota
10-18-2011, 17:12
нищо няма да ползвам,аз казах,че не съм влезнал да споря с който и да било и то за никаква тема.просто си изказах мнение и това дали ще се аргументирам или не,си е изцяло мое решение.Ако се аргументирам,аз отварям спор и така ще се спори цяла вечност..не ми се занимава,а ти продължавай да показваш колко си зле като ъп-ваш през 2 минути темата за да се доказваш.


Много груб тон! Много нападения! Много обиди! :?

Винаги можеш да кажеш мнението си без да обиждаш другите, че са комплексари. Отстрани изглежда обратното. Все едно избиваш своите по-този начин. :)

BladeDancer
10-18-2011, 17:12
АЗ СЪМ КРАСТАВИЦА!

гледа ли фиУм?
тц
Нямам време. Ся ще си изтегля един ама чакам да се и знесе сестра ми от стаята че няма да го карам на слушалки от нокия.

FeelMyPain
10-18-2011, 17:13
аз мога да кажа що си комплексирана, стига си правила атт хор теми

ohluv
10-18-2011, 17:14
аз мога да кажа що си комплексирана, стига си правила атт хор теми
Да не би да ходи с по-лоша кола от съученичките :shock:

FeelMyPain
10-18-2011, 17:15
аз мога да кажа що си комплексирана, стига си правила атт хор теми
Да не би да ходи с по-лоша кола от съученичките :shock:
и в голямото междучасие не ходи да пуши както правят истинските пички ;с

ledenakrasota
10-18-2011, 17:17
аз мога да кажа що си комплексирана, стига си правила атт хор теми
Да не би да ходи с по-лоша кола от съученичките :shock:
и в голямото междучасие не ходи да пуши както правят истинските П*Ч*И ;с


Защото прави други неща в тоалетните. :D

yakuza_
10-18-2011, 17:18
LEAVE CWEEET ALONE :(

NightGuardian
10-18-2011, 17:19
да показваш ниска оценка за себе си във форума също е attention whore за мен. :D

cweeet
10-18-2011, 17:22
не съм показала ниска оценка за себе си , а съм изразила мнението си за себе си, има разлика.

lightcameraction
10-18-2011, 17:26
не съм показала ниска оценка за себе си , а съм изразила мнението си за себе си, има разлика.

http://prikachi.com/images/760/3941760p.jpg

Perchem
10-18-2011, 17:27
не беше ли ти тоя, дето заяви, че другите пускат картинки като нямат ко да кажат

Wax
10-18-2011, 17:28
не съм показала ниска оценка за себе си , а съм изразила мнението си за себе си, има разлика.

http://prikachi.com/images/760/3941760p.jpg

Проклет бъди ти, който каза че никога няма да използваш Memes & Captions... :(

lightcameraction
10-18-2011, 17:28
не беше ли ти тоя, дето заяви, че другите пускат картинки като нямат ко да кажат


да..от сорта на това да питам въпрос и някой идиот да ми пусне тролфейс като няма к'во да каже.Тя тук отново написа мнение и доказва че е.

http://prikachi.com/images/760/3941760p.jpg

NightGuardian
10-18-2011, 17:29
и мен ме дразнят картинките , но Percehm и Waterily пускат много интересни и различни. :D

cweeet
10-18-2011, 17:30
Къде доказах, че съм?
Аз очаквам Стоян да ми отговори , за да разбера и аз.. имам бегла представа за това,какво може да изцепи и ще го опровергая с удоволствие.
Не разбрах как темата е атеншън хоринг като е насочена пряко към теб?
Не разбрах и къде фейлвам?
Ти каза, че имаш доста по-важни неща, пък като гледам рефрешваш и следиш кой какво ще напише. :)

FuckedUp
10-18-2011, 17:32
и аз съм комплексиран спамер :?

lightcameraction
10-18-2011, 17:35
Къде доказах, че съм?
Аз очаквам Стоян да ми отговори , за да разбера и аз.. имам бегла представа за това,какво може да изцепи и ще го опровергая с удоволствие.
Не разбрах как темата е атеншън хоринг като е насочена пряко към теб?
Не разбрах и къде фейлвам?
Ти каза, че имаш доста по-важни неща, пък като гледам рефрешваш и следиш кой какво ще напише. :)


първо спамиш непрекъснато безсмислици..после това,което вече казаха относно 'оценката за себе си' и това,че пускаш тема,за да може да си в светлината на прожекторите и да говориш няк'ви глупости..аз ти казвам,че не ми се спори,а ти ми казваш да се аргументирам,съответно ти печелиш,а аз съм мишка и се крия и не искам да кажа една дума..много си готина да знаеш..

FeelMyPain
10-18-2011, 17:37
атт хор е тема, която пускаш с цел да те обсъждаме
дали си била комплексарка, с ниско самочувствие, дали имаш пиърс на гъза или днес не си си мила зъбите - всичко е атт хор


остави някой друг да пусне тема за теб, ТОГАВА тръгни да се защитаваш, няма да е атт хор

cweeet
10-18-2011, 17:39
жадувам за вниманието на всички ви, понеже се чувствам звезда във форума.
да,той каза че съм , но понеже като си продължих в другата тема той не ми отговори
самочувствието ми е стабилно на ниво
той не е пуснал тема, да, но го спомена, демек ТОЙ е отворил темата за разговор и аз дори не се защитавам, просто искам аргументи

FeelMyPain
10-18-2011, 17:44
с кви глупости ме занимаваш :lol:
прави квото искаш, просто ти казвам, че тва е атт хоринг
дреме ми на хуя ти дали си съгласна или не
хф