PDA

View Full Version : Помагайте !! :) :D



darkfire99
10-18-2011, 17:14
Хора, помагайте, моля Ви се !!! Има 1 момиче, което харесвам много.От различни градове сме но сме в 1 даскало.Тя е на 1-вия а аз на 3-тия етаж.Все не можем да се видим с нея.Забелязал съм че тя изпитва някакви симпатии към мене.Тя е 1 година по голяма. Май че е хлътнала по бившото си гадже. Дайте няколко съвета как да я сваля, да тръгна с нея..HELP !! :X

sunman
10-18-2011, 17:33
Години?!?!

fenasf
10-18-2011, 17:37
Еми има си стълби за първия етаж, вземи иди при нея :-o

darkfire99
10-18-2011, 18:47
Еми има си стълби за първия етаж, вземи иди при нея :-o
4owek tam ako me vidqt samo she me zaka4at :X

blaaablaaablaaa
10-18-2011, 18:50
Е и? Намери си причина и отиди при нея. Или, ако искаш, я заговори когато е сама навън или на друго място - едва ли стой постоянно в стаята. И... Години?

LeprikonA
10-18-2011, 18:53
Години?!?!

погледни му ника

daru6a1
10-18-2011, 18:54
Поредна глуповата тема .. Хем искаш съвети от хората , хем като ти ги дадат си недоволен . Еми не можем да ти помогнем . Имаш крака и уста , отиди при нея и я заговори .. Щели да те закачат .. ох и това не бях чувала .. Какво ти пука какво правят останалите ?? Целта оправдава средствата ! Ако трябва комуникирайте първо чрез фейсбук или скайп ..

mateeva
10-18-2011, 20:40
боже набор 99 .."как да тръгна с нея ? " къде ше ходиш бе,за хляб :Д ? Порасни и ще разбереш сам ..
И как забеляза че тя има чувства ?

Ashenvale
10-18-2011, 21:17
Години?!?!
7?

Josefinne
10-19-2011, 09:28
Значи, тя е от друг град и е на трети етаж в твоето училище, хлътнала е по бившето си гадже и има симпатии към теб. Това звучи като някакъв виц. :?

sunman
10-19-2011, 12:50
Години?!?!

погледни му ника
Тогава няма смисъл да се изказвам по темата!!

slimbo
10-19-2011, 13:58
Хора, помагайте, моля Ви се !!! Има 1 момиче, което харесвам много.От различни градове сме но сме в 1 даскало.Тя е на 1-вия а аз на 3-тия етаж.Все не можем да се видим с нея.Забелязал съм че тя изпитва някакви симпатии към мене.Тя е 1 година по голяма. Май че е хлътнала по бившото си гадже. Дайте няколко съвета как да я сваля, да тръгна с нея..HELP !! :X

малко тъпо ама вземи я питай за домашната (ако сте в 1 клас) а и кво да щели да те базикат ами ако ходехте пак ли така щеше да мислиш ..........

или пък забавната картинка...спря ми тока а любимото ми шоу вече е започнало може ли да го гледам тука :razz: ( казвам го леко на базик не ми се вързвай мн макар че можи и да се получи)

wtf101
10-19-2011, 14:03
Хора, помагайте, моля Ви се !!! Има 1 момиче, което харесвам много.От различни градове сме но сме в 1 даскало.Тя е на 1-вия а аз на 3-тия етаж.Все не можем да се видим с нея.Забелязал съм че тя изпитва някакви симпатии към мене.Тя е 1 година по голяма. Май че е хлътнала по бившото си гадже. Дайте няколко съвета как да я сваля, да тръгна с нея..HELP !! :X

малко тъпо ама вземи я питай за домашната (ако сте в 1 клас) а и кво да щели да те базикат ами ако ходехте пак ли така щеше да мислиш ..........

или пък забавната картинка...спря ми тока а любимото ми шоу вече е започнало може ли да го гледам тука :razz: ( казвам го леко на базик не ми се вързвай мн макар че можи и да се получи) тихо че ти и да кажеш здрасти на едно момче не можеш а пишеш на хората в темите

Limitless
10-19-2011, 14:07
ЛоЛ.

slimbo
10-19-2011, 14:37
Хора, помагайте, моля Ви се !!! Има 1 момиче, което харесвам много.От различни градове сме но сме в 1 даскало.Тя е на 1-вия а аз на 3-тия етаж.Все не можем да се видим с нея.Забелязал съм че тя изпитва някакви симпатии към мене.Тя е 1 година по голяма. Май че е хлътнала по бившото си гадже. Дайте няколко съвета как да я сваля, да тръгна с нея..HELP !! :X

малко тъпо ама вземи я питай за домашната (ако сте в 1 клас) а и кво да щели да те базикат ами ако ходехте пак ли така щеше да мислиш ..........

или пък забавната картинка...спря ми тока а любимото ми шоу вече е започнало може ли да го гледам тука :razz: ( казвам го леко на базик не ми се вързвай мн макар че можи и да се получи) тихо че ти и да кажеш здрасти на едно момче не можеш а пишеш на хората в темите

мхм...тва е лесно всичко е нагласено а и те се познават по лесно е а аз не познавам тва момче и набас че най мн да кажи здрасти познавам си поне тая част от човека

DragonLady
10-19-2011, 14:52
Значи, тя е от друг град и е на трети етаж в твоето училище, хлътнала е по бившето си гадже и има симпатии към теб. Това звучи като някакъв виц. :?

И на мен ми се вижда доста парадоксално.

sashko705
10-19-2011, 14:55
хахааха искрено се забавлявам в тоя сайт... :D