PDA

View Full Version : Домино пиза / Domino's Pizza - безумие по американски!



shitman
10-18-2011, 17:31
Не се сдържах да не се ви се оплача от безумието на Домино Пица. На кратко болен си седя в нас и си поръчвам пица. Всичко е точно, но изведнъж се оказва, че не съм в района на пицарията. Гледам картата - там съм. Проверяват ми адреса - не съм. Брех... мистерия. Оказва се, че доставките се извършват до съседния квартал, но не и до моя.

Къде обаче е безумието? Ако пресека улицата пред нас и отида отсреща на светофара - вече съм в района им. Тоест, те не могат да пресекат улицата и да доставят пицата на 6 метра по-насам.

Щях да се примиря някак си без да ви се жалвам, но чашата преля когато сметнах разстоянието между най-далечната точка до която доставят и моя адрес - оказва се, че аз съм по-близо от адреси, които попадат в районите им за доставка.

Ако на телефона стоеше робот щях да го разбера - има зададени параметри и не може да разбере . Отсреща обаче стоеше човек - не един а двама. Решен беше беше взето от главния мениджър който отсече че щом не съм в района - *** за мен.

Вие какво мислите за това?

PinkFloydSound
10-18-2011, 17:59
Я не се нерви за простотии.

amk933
10-18-2011, 19:35
Мисля си, че е въпрос на политика...

Ако не доставят в Борово, не доставят. Нищо, че го дели един Булевард с Белите Брези, където например доставят...(ситуацията е хипотетична). Ако такова е решението на фирмата, не можеш да се сърдиш - ако направят изключение за теб, трябва и за други.

Иначе има безброй хубави пици в София - и Виктория, и Тукан, и др...поръчваш и ядеш. К'во като не е Доминос. :)

xBadxApple
10-18-2011, 20:28
Дори не знам за тая пица бе, бро. Втф?

Карай на "Дон Вито" примерно, макар че ги поразвалиха, или нещо от ам-ам.

amk933
10-18-2011, 20:50
^Сравнително нови са и са хубави. Пробвай ги...

Фирмата принципно е една от най-добрите американски. Добре правят пиците и, ако ги има на близо си заслужават избора, но не е като да умреш, ако не доставят в твоя регион. :)

Бтв, къде има Ам-Ам? На времето имаше на ъгъла на Раковски и една малка уличка паралелна на Славейков, но го затвориха и не съм виждал никъде от тогава (6-7 години вече?)...ще съм благодарен, ако споделиш. :)