PDA

View Full Version : Правих секс без кондом ;[



hpanayotov
10-18-2011, 17:37
Здравейте,преди 5 дена бях на екскурзия и там се запознах с едно момиче...Действията се развиха така,че правих секс с него,но без предпазни средства,защото никой нямаше презервативи.Проблема ми е в това,че съм станал параноичен с това дали са ми лепнали някой хепатит или СПИН.След колко време да си направя изследвания,защото четох,че ако се направят рано,може резултатите да не се верни и изобщо има ли място за притеснение.Момичето беше чисто,добре спретнато,но все пак се притеснявам.Мерси предварително !

ledenakrasota
10-18-2011, 17:42
Честито!

hpanayotov
10-18-2011, 17:47
Честито!
Мерси за топлата подкрепа !

mey_si
10-18-2011, 20:38
Честито!
Пхаха какво честито..Само стряскаш човека..Не е нужно да си се заразил с нещо,теста се прави горе-долу след около 3-4 месеца,анонимен е и БЕЗПЛАТЕН ! :))

Hesinka
10-19-2011, 07:41
Пич,споко!Не стават толкова лесно тези работи .. нито забременяването от които треперим ние мацките,нито заразяванията.Не всеки секс-обект е вирусоносител,а и още повече ако сте малки,просто няма начин .. Мисли позитивно,аз съм на този принцип ! Просто не се подвеждай по мнения из форуми,критики и заплахи,защото аз според такива неща в интернет,които съм изчела,вече 3 пъти да съм бременна.Има една възможност и твоята мацка също да е,но 1 на 100 :) , ДИШАЙ и тва е !

naksdy
10-19-2011, 12:01
Само аз ли си мисля че беше 6 месеца след рисковия акт, за да отчете на 100% вярно? :-o

Rebirthing
10-19-2011, 12:03
Само аз ли си мисля че беше 6 месеца след рисковия акт, за да отчете на 100% вярно? :-o

Дано да се бъзикаш :lol: !

Red_Hair
10-19-2011, 14:32
Само аз ли си мисля че беше 6 месеца след рисковия акт, за да отчете на 100% вярно? :-o

Подкрепям те безусловно. ;-)

10-19-2011, 14:55
Щом се притесняваш, че хепатит или Спин ти е лепнала е за предпочитане да не казваш къде си ходил и си я намерил.
6 месеца е за HIV, а за хепатити може и години да минат, черният ти дроб да се скапе и тогава да го разбереш.

DragonLady
10-19-2011, 14:57
Преди да го пъхаш без кондом къде ти беше акъла да я попиташ нещо от сорта на " нямаш разни венерически болести нали "?

ForzaFelipe
10-19-2011, 18:22
Хаха,момчеее....като си параноик ся ще трепериш :lol: Не вярвам да те е заразила с нещо,ама тя поне е била българка и си можел да я питаш поне за информация,ама...

Теста е най-точен след 3-4 месеца след акта.Безплатен е и е анонимен.
Аз също ще си правя тоя тест че и аз имах подобен сценарии наскоро,но няма никаква причина за притеснение.Не се филмирай,а се успокой ;)

imamkrasivouho
10-19-2011, 22:18
Хаха,момчеее....като си параноик ся ще трепериш :lol: Не вярвам да те е заразила с нещо,ама тя поне е била българка и си можел да я питаш поне за информация,ама...

Теста е най-точен след 3-4 месеца след акта.Безплатен е и е анонимен.
Аз също ще си правя тоя тест че и аз имах подобен сценарии наскоро,но няма никаква причина за притеснение.Не се филмирай,а се успокой ;)
3-4 месеца след акта ще отчете точно никога!
6 месеца най-рано.